Tarih dizileri hakkindaki dusunceleriniz nelerdir?

Trt1 de yayinlanan dirilis ertugrul star tvde yayinlanan muhtesem yuzyil kosem ve yakin tarih dizisi trt1 de yayinlanan filinta. Bu diziler hakkinda bilginiz var mi takip ediyor musunuz? Hangi diziyi seviyorsunuz ve hangi karakter veya karakterler olmak isterdiniz..

0|0
11|14

En İyi Erkek Görüşü

• Diriliş ertuğrul su zamana kadarki en gerçekçi tarih dizisi diyebilirim ve türk televizyon tarihinin en güzel dizisi bence

2|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• Televizyonla aram yok ama matematikle ilgili bir dizi çekilse izlerim

1|0
    0|0
  • Hiç izlemem

1|0
    0|0
  • iğreniyorum

1|0
    0|0
  • Diriliş iyidir

2|0
    0|0
  • Bütün diziler toplumu çürütüyor

1|0
    0|0
  • Dirilisdeki demircinin oglu o adam favorim :)

1|0
    0|0
  • Çok saçma, insanlara cumhuriyeti unutturmaya çalışıyorlar

0|0
    0|0
  • a. ık konusmak gerekse hiç izlemedim izlemeyeceğime hgereksiz

0|0
    0|0
  • Tarihi kötüleyen hariç iyi. Daha da yapılması lazım.

1|0
    0|0
  • Osmanlicilarin fenomen dizileri 😂😂 dirilisi izleyip sefere cikicaklarini saniyolar 😂😂

1|0
    0|0
  • İkiside çok güzel bir dizi tarihi net anlatmasada

1|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 11

• Ben iki dizi izliyorum birincisi dirilis zaten tarihi dizi oldugu icin zaten cok ilgimi cekti böyle güzel dizi hic izlememistim öyle dogal ve icten güzel ahlakliki beni benden aldi günler saatler sayiyorum valla ilk kez bir dizi icin :) Ertugrulun karisi olmak isterdim eger bir karakter sececeksem :)

1|0
    0|0
  • Diziyi izleyenler kendilerini ilber ortaylı sanmaya başlıyorlar bir süre sonra galiba

1|0
    0|0
  • filintayi izliyorum.. ve dirilis.. ama filinta önde benim icin zira hayran oldugum abdulhamid hanin devri isleniyor :)

1|0
    0|0
  • Yerli tarih dizisi izlemem ki

1|0
    0|0
    • Hm. Ben hicbir toplumun iyisiyle kotusuyle bizim tarihimizden iyi oldugunu dusunmuyorum. O yuzden kendi ulkemdeki tarih dizilerini izlerim. Ayrica yabancilar tarih dizilerinde istemeselerde biz variz cunku tarihin her sahnesindeyiz. ondan onlar tarihi bizdende kotu yansitiorlardir.. (dinen siyaseten irken..)

• Dgru ama yabancilar zaten bizim dizileri satin aliorlar sadece arap ulkeleriyle sinirli degil muhtesem yuzyil meksikaya bile satilmisti. Diriliste satiliyor Şu an kosemde filintayi tam bilmiorum ama dizilerimiz dis ticarette zaten cok iyi o yuzden bizden okadar dzi satin alirken onlarin carpitilmis hic bir dizisini izlemem. Hatta istanbulun fethiyle ilgili bir film crkmislerdi draluka falan orada bile hakaret diz boyu..

• Peki tarihini neden dizilerden öğrenmek istiyorsun kitaplardan öğren reyting uğruna saçmalıyorlar ben sana İngiliz dizisi önerdim ufkun geniş olsun sadece osmanlıyla sınırlı kalmasın

• Ne kadar doğru olabilir? diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • diriliş ve filinta bende sorulur <3

1|0
    0|0
  • izlemiyorum

1|0
    0|0
  • bence güzel yapmıyorlar

1|0
    0|0
  • Diriliş Ertuğrul efsane😄

1|0
    0|0
  • kösem tarihi yansıtmıyor Osmanlı ordaki gibi değildi öncelikle. Ertuğrul gerçeğe çok daha uygun ve iyi çekiliyor. Filinta oda iyi

2|0
    0|0
  • Tarihle alakaları yok.

1|0
    0|0
Yükleniyor...