Duydunuz mu hüsnü çoban başkomiser oldu 😂😀 ?

En sevdiğim dizide en iyi haber buydu güzel bir son oldu 😀

Güncellemeler:
Engellemek bazılarına iyi çözüm olur, çünkü tartışmak istemez, uğraşmak istemez, ama cevabım şudur ben önyargımı Hilton'un üst katından Atalı çok oldu..

0|0

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Güzel bir son oldu derken 😳
    Bitti mi sonunda 😶

0|0
    0|0
    • Yok la allah korusun, bir tane dizim var. bak bakalım tv'de adam akıllı bir şey var mı

Kızlar Ne Diyor 13

• Mesut olaydı keşke

0|0
    0|0
  • Puff 😓 ne kadar guzel bir haber:/

0|0
    0|0
  • Ahah ne mutlu 😄

0|0
    0|0
  • Rıza babanın yerine mi geçti 😄😄

0|0
    0|0
  • daha neler görecek bu gözler =/

0|0
    0|0
  • Bitmiş mi sonunda :/

0|0
    0|0
    • Tabiki hayır sen bana TV de adam akıllı bir program göstersene?

• Bana düşmez sizi tabiki yargılamak ama biraz germişti yorumlarınızı okudum da çok genelleme yapıyorsunuz ben de bu bayan gibi aynısını yazabilirdim ama oradaki ''sen buna ne alaka dersin'' kısmı bana uymazdı cunku Allaha cok sukur müslümanım birde Kanal D de olan bu dizidekilerim müslüman olduğu yanlış dizilerdeki karakterleri bizim örf ve adetlerimize uyabilir ama gerçekte öyle miler? Hayır şurdan biliyorum ki açıklamalarını okumuştum böyle konularda zaten hiç bir Türk dizisinde de oturup namaz kılan yok başı kapalı olan çok nadir yorumunuzu doğru bulmadım ve eleştirmek istedim umarım yanlış anlamazsınız

• Yok asla yanlış anlamam hanımefendi, her olgun insan gibi eleştiriye açık bir insanımdır, hatam varsa lütfen uyarın bende bundan ders alabileyim.

• Final oluyormu artk yani :)

0|0
    0|0
  • bıttımı o dızı sdfk :D

0|0
    0|0
  • Nicke bak ipragaz45 jkjşlçön

0|0
    0|0
  • Emekli olmadimi onlar hala

0|0
    0|0
  • Bitti mi yoksa dizi inşallah bitmiştir 😊

0|0
    0|0
  • Yakışııır 😂

0|0
    0|0
  • O hala devam ediyor mu ya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• o değilde istanbuldaki tek dr genel uzman herbihalt cerrahı yavuz vardı o ne oldu tek kişilik hastane olmuştur artık o da tüm istanbula yetiyordur ben tek siz hepiniz diyerek

0|0
    0|0
  • Ayni repliklerle
    Devammi edicekler acaba 🤔 Mesut bir delilik yapma aylin otopsi haberi geldimi , olay yerine yakiniz

0|0
    0|0
  • arka sokakları çok severim. hüsnü çoban va ailesi de dizinin neşesi. hüsnü ve mesut un şakalaşmarı da çok güzel. ali ye lale diye takılmaları da öyle. özgür ozan ve şevket çoruh iyi oyuncuymuş. arka sokaklar da iyi anladım. birini çocuklar duymasından, diğerini yılan hikayesinden tanıyordum. ama üst düzey oyuncu gibi gelmiyorlardı.

0|0
    0|0
  • :D onlar hala yaşıyor mu ya.. polat reisi geçetiler.

0|0
    0|0
  • Hayırlı olsun

0|0
    0|0
  • Yakışır

0|0
    0|0
Yükleniyor...