Sizce eski diziler mi güzeldi şimdiki diziler mi Şimdiki dizilerden memnun musunuz?

Sizce eski diziler mi daha güzeldi yoksa şimdiki diziler mi daha güzel Şimdiki dizilerden memnun musunuz? Bana sorarsanız memnun değilim Çünkü diziler hep kurgu yalan dolan aşk dizilerinden geçilmiyor halbuki eskiden hayatın gerçeklerini anlatan güldüren diziler vardı Olacak O Kadar gibi şimdi hiçbiri yok tamamen hayal ürünü olduğunu düşünüyorum Siz bu Konuda Ne Düşünürsünüz?

0|1
4|3

En İyi Kız Görüşü

• Bencede, şimdi ki diziler çok saçma safan. Eskiden mesela çok iyiydi, şimdi ki dizilerin ana konudu Aşk-ı-memnuda ki gibi yasak aşk ne bileyim işte, insanları yanlış mariflediyorlar (öyle dizilerden biride Kara Sevda, Asla vazgeçmem) gibi gibi. şu an 5 yıldız✨10 numara dizilerden biri-Kehribar, hem kara sevda, hem entrika, olaylar olaylar... baş rölde gürkan uygun (namı diğer Kurtlar vadisinin Mematisi

0|0
    0|0
    • eskiden mahalle ortamı tarzında diziler vardı şimdi ise onlar yok sözde her yer aşk kokuyor oda kurguda gerçek hayatta değil

Kızlar Ne Diyor 3

• Eski diziler daha iyiydi. Sıcak, samimi diziler vardı. Mesela ekmek teknesi, hatırla sevgili

0|0
    0|0
    • evet eski diziler bence de daha iyiydi şimdikiler ise kurgu ve yalan dolan izlemeye değmez zaman israfı onları izleyeceğime haber izlerim daha iyi :) en azından o kurgu değil ama tabi insanların tercihlerine saygı duymaktan başka çare yok millet artık gerçekleri görmekten sıkıldı ama tabii hep kurguyla gitmez tabii gerçekler de olması lazım

• Kesinlikle öyle. Çok kurgusal. olmuş herşey. Yeni acı gerçekleri ortaya koyan bir tek kırgın çiçekler var.

• Romantik Komedi çok yapıyorlar bu ara hoşuma gidiyor ama eski diziler de ayrı bir güzeldi özellikle aşk i memnu

0|0
    0|0
  • Dizi diziyi aratir 😂

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Gelen gideni mutlaka aratır kankii :D

0|0
    0|0
  • Hiç birinden memnun değilim. Bazıları hariç.

0|0
    0|0
  • Eskiden de yabanci dizi izlerdim simdide yabanci dizi izliyorum her zaman iyiydiler

0|0
    0|0
Yükleniyor...