Aşk dizileri sizce neden bu kadar tutuluyor sizce aşkın ve romantizmin azaldığı bu dönemde?

Arkadaşlar bilmem farkında mısınız ama her kanalda aşk dizileri var ve izlenme rekorları kırıyor Aşk yeniden İlişki durumu karışık Aşk yalanı sever vs. sizce bu diziler Türk halkı neden bu kadar beğeniyor özellikle gençler üstelik aşkın ve romantizmin dibe çöktüğü aşkın kalmadığı bir dönemde gerçek hayatta ayrılıklar aldatmalar oluyor hatta gençlerin benimle çıkar mısın diye ilişki kurdukları bile yok ama diziye gelince pür dikkat seyrediyorlar yani bir anlamda dizide olan aşklar gerçek hayatta yok malesef sizce neden Türk gençleri duygusal dizilere bu kadar merak sarmış olabilir halbuki aşk eskidendi şimdi ise aşk yok diziler var nedense sanki kendilerini tatmin ediyorlarmış gibi

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• ben ask dizileri izlemeyi birakali uzun zaman oldu zira gercek disi hikayeler o kadar cok ki. ve sunu gözlemledim, gencler özellikle genc kizlar kendilerini o kadar kaptiriyor ki, direkt dizideki gibi bir karakter arayisina cikiyorlar.. zaman israfi.. ayrica yozlasmayada sebep oldugunu düsünüyorum.. subliminallik diz boyu..

0|1
    0|0
    • aynen öyle dizide olanlar gerçek hayatta bile olmuyor üstelik aşkın ve romantizmin azaldığı bu dönemde hepsi kurgu sevgilin var mi diye sor bizim mahalledeki kızlara yok der ama diziye gelince maç izler gibi izliyorlar tabii biraz da şehit haberlerininde etkisi var çünkü millet haber dinlemekten bıktığı için kızlar ona yöneliyor halbuki oda kurgu :)

• kesinliklee

En İyi Erkek Görüşü

• Bizim milletimiz aşk manyağı olduğu için.

0|0
    0|0
    • aynen öyle ama oda kurguda gerçek hayatta değil gerçek hayatta aşk bitmiş durumda

Kızlar Ne Diyor 2

• Aşkı gerçekte bulamayınca..

0|0
    0|0
  • Herkesin ihtiyaç duyduğu bişey

0|0
    0|0
    • ihtiyaç duyduğu bişey ama gerçek hayatta bunlar olmuyor sokaktan geçen bir kıza sevgilin var mı diye sor yok der ama diziye gelince pür dikkat izler oradakileri kendine örnek alır yani boş boş izliyorlar o kadar

Erkekler Ne Diyor 1

• Yasamak istedikleri genellikle dizilerle cakistigi icin cvabi bence net bir cevap olur..

0|0
    0|0
Yükleniyor...