Kısmetse Olur programı nasıl son bulacak? Programın ismindeki gizemi çözebildiniz mi?

Hepimiz bir kurmaca olduğunu biliyoruz, ön görüyoruz. Bir şekilde tuttu ve izlendi ancak bunun sonunda format gereği bir gelin ve damadın evlenmesi gerekmiyor mu? Kimi evlendirecekler şimdi... Hadi kimseyi evlendirmeden bitirdiler diyelim, ee bu insanlar aylardır ne yapıyor bu programda biz neden izledik demeyecek mi inanan izleyici?

"Kısmet değilmiş olmadı" diyecekler herhalde.

0|0
17|10

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Bence emre sevgilisiyle formaliteden nikah kıyacak sahte nikah memuru gelecek 😃

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Böyle saçmalıklara prim vermediğim için sorun yok. Körler sağırlar birbirini ağırlamaya devam edebilir...

0|0
    0|0
  • Bitane bile samimi insanın bulunmadığını duşunduğum programdır kendısı..
    Zaten hepsinin ifşası var çeşitli cast ajanslarında oyunculuk modellik yapmış kişiler.. Ama bizim ülkede 2 ınsan bırbırıne hakaret ederse bu cok güzel bir şekilde izlenir.. Zekıce bı yol tutmuşlar

0|0
    0|0
  • Hayılrısı

0|0
    0|0
  • Saçmalık bunlar

0|0
    0|0
  • Oyle derler kimse evlenmez. Yalan kurmaca falan ama dun nur giderken semihle gecmislerini gosterip arkaya duygusal parcayida kaktirdilar ya nasil duygulandim lan anlatamam
    😂😂😂

0|0
    0|0
  • İzleyemiyorum sıkıntı tınne 😂

0|0
    0|0
  • çözemedim

0|0
    0|0
  • emre hazal evlenecek

0|0
    0|0
  • sacmalik o program resmenya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 16

• ne gizemi ya alıcaksn hepsini kezzapla öldüreceksn :D bir gözde hariç o kız çok tatlış :D

0|0
    0|0
  • Hazal ile Emre

0|0
    0|0
  • Aynen saçmalıktı zaten

0|0
    0|0
  • emreyle hazal evlenicek diye duydum :d

0|0
    0|0
  • Kurmaca ya belli

0|0
    0|0
  • Merak ediyorum sjsj

0|0
    0|0
  • Emre ve Hazal evlenir kesin

0|0
    0|0
  • bu kadar şikayet eden izleyici kitlesi ama bir o kadarda izlemeye devam ediyorlar. Program kendi içinde ve izleyicisiyle büyük bir paradoks barındırıyor,)

0|0
    0|0
  • Rtük uyuyor galiba izdivaç ve bu tur programlar kaldirilmali

0|0
    0|0
  • Kismet değilmiş demeleri daha mantıklı:)

0|0
    0|0
  • Oyalamaca program, her şey kurgu olduğu için kurgu evlilik beklenir

0|0
    0|0
  • emre ya da adnan orada birisini bulup evlendirecekler çünkü ikisii torpilli diyolar

0|0
    0|0
  • HazalLa emre evlenecek. Youtube a Yaz kısmetseolursok diye hersey var orda ne olacakları

0|0
    0|0
  • Emre hazal veya tankut dani onun dışındakilerden bir cacık olmaz.

0|0
    0|0
  • Emre ve Hazal evlenir final olur

0|0
    0|0
  • hıc hakltan bırı var mı kurmaca tabıkı

0|0
    0|0
Yükleniyor...