Sizce The Walking Dead'te Negan, beyzbol sopası ile kimin kafasını patlattı?

TWD'nin 6. Sezon finalinde Negan reyizi de gördük.. Çizgi romandaki gibi beyzbol sopası ile birinin kafasını patlattı, ama kim olduğunu göstermediler..
Çizgi romandan SPOİLER---( çizgi romanda kafası patlayan G. Koreli eleman idi..)
Sizce The Walking Dead'te Negan, beyzbol sopası ile kimin kafasını patlattı? Mmm?Sizce kim öldü bu sefer?
Ben Aaron diyorum..
İnternette çok fazla tahmin var, genel çoğunluk Abraham-Eugene-Glenn şeklinde düşünmekte.. Yani bu 3 karakterden biri olma ihtimali yüksek sanki..

Siz ne düşünüyorsunuz?
(6 ay yeni sezonu bekletecek şerepsizler, izlemeyelim bu diziyi bence daha Cosmo.)
Bence de Mayki..=//

The Good Wife' a mı başlasam acaba.. Supernatural'ı da 8. Sezonda bıraktım.. İlk 5 sezonu mükemmeldi oysa..=//

• Bence Glenn öldü Cosmo..=// (nayır Glenn ölemez, ne kadar kritik durumdan kurtuldu hem fanları çok, harcamazlar onu..=//)
    33%(7)32%(16)Oy Ver31%(9)
  • Bence cCc Abraham cCc reyiz öldü.. (O üçlü c harfleri ne orda öyle..=// )
    29%(6)14%(7)Oy Ver3%(1)
  • Bence Eugene malı öldü.. Böyle veda etmeler, ikidir önemli şeyler yapmalar falan.. Pısırık biri için fazla sırıttı..=// (ihtimal tabi..)
    14%(3)22%(11)Oy Ver28%(8)
  • Bence Daryl Dixon öl..(HAYIR!! Kes! Sakın söyleme! Daryl Dixon ölemez!! )
    5%(1)8%(4)Oy Ver10%(3)
  • Bence de Aaron öldü Cosmic..=//
    19%(4)24%(12)Oy Ver28%(8)
Cinsiyetini belirt, oyunu kullan:
KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel.

1|0

Erkekler Ne Diyor 18

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...