Sizce The Walking Dead'te Negan, beyzbol sopası ile kimin kafasını patlattı?

TWD'nin 6. Sezon finalinde Negan reyizi de gördük.. Çizgi romandaki gibi beyzbol sopası ile birinin kafasını patlattı, ama kim olduğunu göstermediler..
Çizgi romandan SPOİLER---( çizgi romanda kafası patlayan G. Koreli eleman idi..)
Sizce The Walking Dead'te Negan, beyzbol sopası ile kimin kafasını patlattı? Mmm?Sizce kim öldü bu sefer?
Ben Aaron diyorum..
İnternette çok fazla tahmin var, genel çoğunluk Abraham-Eugene-Glenn şeklinde düşünmekte.. Yani bu 3 karakterden biri olma ihtimali yüksek sanki..

Siz ne düşünüyorsunuz?
(6 ay yeni sezonu bekletecek şerepsizler, izlemeyelim bu diziyi bence daha Cosmo.)
Bence de Mayki..=//

The Good Wife' a mı başlasam acaba.. Supernatural'ı da 8. Sezonda bıraktım.. İlk 5 sezonu mükemmeldi oysa..=//

• Bence Glenn öldü Cosmo..=// (nayır Glenn ölemez, ne kadar kritik durumdan kurtuldu hem fanları çok, harcamazlar onu..=//)Sizce The Walking Dead'te Negan, beyzbol sopası ile kimin kafasını patlattı? Mmm?
    33% (7)31% (9)32% (16)Oy Ver
  • Bence cCc Abraham cCc reyiz öldü.. (O üçlü c harfleri ne orda öyle..=// )Sizce The Walking Dead'te Negan, beyzbol sopası ile kimin kafasını patlattı? Mmm?
    29% (6)3% (1)14% (7)Oy Ver
  • Bence Eugene malı öldü.. Böyle veda etmeler, ikidir önemli şeyler yapmalar falan.. Pısırık biri için fazla sırıttı..=// (ihtimal tabi..)Sizce The Walking Dead'te Negan, beyzbol sopası ile kimin kafasını patlattı? Mmm?
    14% (3)28% (8)22% (11)Oy Ver
  • Bence Daryl Dixon öl..(HAYIR!! Kes! Sakın söyleme! Daryl Dixon ölemez!! )Sizce The Walking Dead'te Negan, beyzbol sopası ile kimin kafasını patlattı? Mmm?
    5% (1)10% (3)8% (4)Oy Ver
  • Bence de Aaron öldü Cosmic..=//Sizce The Walking Dead'te Negan, beyzbol sopası ile kimin kafasını patlattı? Mmm?
    19% (4)28% (8)24% (12)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Güncel.

1|0
4|19

En İyi Erkek Görüşü

• Çok soru döndü bu dizi üstüne. Bir de en son birader başlamış izlemeye. Normalde bu tür dizilerin (alt yazılı sevmez üstelik) yanından bile geçmeyen adam, hastası olmuş dizinin.
    Ben ilk bölümün tank sahnesinden sonra sıkışıp izlemeyi bırakmıştım halbuki.
    Acaba başlasam mı izlemeye?
    Belki bağlantılarımı kullanıp senaryoda kimin öldüğünü de bulur, üstüne caka satardım belki...

1|0
    0|0
    • Devam et derim ben, belli bi' süreden sonra sıkıyor ama bir kere devam edince gerisi geliyor..

• Supernatural izlemediysen onu izle derim ama ben kesinlikle. İlk 5 sezonu ama.

• Sanırım şu meleklerin geldiği sezon bırakmıştım o diziyi de. Sonra devam edeceğim deyip yarım bırakmıştım onu da. Ama bu ikisini de izleyesim var kesinlikle.

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Aaron veya Eugene ölmüştür diğerleri ölmesin :/

1|0
    0|0
  • Ben çizgi romanı okumadım ama Glen ölmesin ya :(, orda en mantıklı olan Negan ekibinin ölmesine neden olan Aron olmalı ya :) Bak Glen ölürse seni bulur engellerim kız :P

1|0
    0|0
  • mallar herzaman erken ölüyor
    eugene kesin öldü

1|0
    0|0
  • Sıralamaya göre Negan seçim yaparken ve vuruş açısına bakacak olursak ölen kişi kameraman oluyor.

1|0
    0|0
  • kim ölüyorsa olsun cosmo sana birsey olmasin :)

1|0
    0|0
  • b dedim cosmo kandilin mübarek olsun

1|0
    0|0
  • Eugene veya Aaron ölmüştür inşallah diğerleri ölmesin :D

1|1
    0|0
  • hçc izlemedim kozmadık kadınya yalan söylemeye gerek yok

1|0
    0|0
  • Eugene ölmüş olabilir ama onu sıraya koymadılar belkide romana göre gleen gitmiş olabilir ama düşmanları bu kadar mı sinir bozucu yapıyorlar anlamadım arkadaş rick ve ekibi bu cehennemde ölmesinler istemiyorum yahu

1|0
    0|0
  • Çizgi romanında Glenn ölüyor Cosmo

http://hizliresim.com/JABDGY

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

1|0
    0|0
  • Eugine olacak çünkü hem fazla aktif değil yani sonuçta kesin o gider

1|0
    0|0
  • baglı kalıcaklar yazıya oyle acıkladılar glenın beynı dagılıo :(

1|0
    0|0
  • kesin gleen gitti 100 de 100

1|0
    0|0
  • 4. sezondan sonra izlemedim ama daryl olduyse bundan sonra da izlenmez zaten

1|0
    0|0
  • O bilim adamı gibi dolanan salak öldü ya

1|0
    0|0
  • Kitaba göre Glenn burada ölüyor. Ama her film, dizi kitaptan biraz sapma yapabileceği için bence Aaron gayi ölmüştür. Ama son sahneyi iyice dinlerseniz arka planda Glenn diye bir çığlık duyacaksınız ^^

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• Aaron ve Abraham'ın ölmesi beklenir, çünkü pasif karakterler. Ama bana nedense Glenn öldü gibi geliyor, son zamanlarda yokluğu fazlaydı bide son sahnede o ölmüş gibi geldi bana. Ben aslında Carol ölcek diyordum da, iyice kafam karışık :D

1|0
    0|0
  • Aaron ölsün ya ki bence o öldü

1|0
    0|0
  • A-D ölmesin onlar ölürse dizi biter 😂😱

1|0
    0|0
Yükleniyor...