Kara sevdanin bu geceki bolumune bakanlar?

arkadaslar uzun zamandir kara sevdayi izleyemedim acaba biriniz bana bu geceki ve en onemli olaylari bir ozet gecebilir mi? reklamdan once 10 dk seyrettim cok heycanliydi yaa :/

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• - Emir Nihan ve Kemal e kardeşinin 5 yıl önceki katil olduğu videoyu izletti.
    - Nihan ve Kemal gece bir evde kaldı bir gazeteci Asu nun katkılarıyla bunu öğrendi internette yayınladı.
    - emir bunu öğrendi Nihan otel odasına aldı ona sahip olmak istediğini söyledi ve Nihan kendisini atmak için balkona çıktı.

Filmin özeti bu :)

1|0
    0|0
    • bende balkona ciktigi ani izledimm... inanmiyorum yaa cok ilginc seyler olmuz.. tesekkur ederim usenmeyip yazdigin icin! :)

• ben sok ben iptall :D kemal i oyle gorunce bir duygulandim yaaa

• 2 haftadır zaten ağzımıza s. çtılar 😅

En İyi Kız Görüşü

• Izlemedim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Annem izliyordu bir ara, aynı tas aynı hamam dedi kapattı :D Bilmiyorum.

1|0
    0|0
  • Karıstı ortamlar

1|0
    0|0
    • neler oldu kisaca bana br anlatirmisin acaba>? :)

• ne ilginctirki bende tam orasni gordum ama gecen bolumlerde neler oldugunu bilmedigim icin pek anlayamadim :D

• Sıradan konu seven ıkı kısı onları ayıran bı kısı ana tema bu gerı olaylar uzatma dızıyı

• asu kemali elde etmek için abisi emirle birlik olup nihanla kemali gambazlıyor. tufan, asu ve amcasının adamıymış. ozan birini vurduğunu itiraf etti karısına. karısı yalandan hamile olduğunu söyledi.
    tam anlamıyla 💩tan senaryo 😎

0|0
    0|0
    • yuhh tufan emirin sg kolu degilmiydi yaa? asunun amcasi yasiyor mu bide emiri o mu ariyordu eski bolumlerde?

• inanmiyorum yaaa yok artik dedik resmen. peki emir bunu ogrendi mi?

• tufan emire ihanet etmediğini kanıtladı bir şekilde, emirde yedi o numarayı

Kızlar Ne Diyor 1

• Bakmadım valla, yarın netten izliycem :D Emir Kozcuoğlu yine tozu dumana katmıştır. :D

1|0
    0|0
    • gecen bolumlerde neler oldu peki?

Yükleniyor...