Evet yine ben peki bu kadın kadar çirkin itici ve görgüsüz bir varlık gördünüz mü?

Evet Ayşe Hatun Önal'ın güzelliğine tezat oluşturacak derece de itici bir bayanla karşı karşıyayız şimdi de. Bunun kadar itici biri görmedim ayrıca güzellik namına da hiç bir vasfı yok. Ha bir tek taşı var ki ne sağır sultan kaldı duymayan ne kör adam kaldı görmeyen.Evet yine ben peki bu kadın kadar çirkin itici ve görgüsüz bir varlık gördünüz mü ?
Şu tipe bakarmısınız ya. Kaldı ki makyajlı halinde de bir numara yok yani ;

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• Çirkin cidden

0|0
    0|0
    • Her önüne gelene kötü çirkin diyorsun
      Ssn bence kendine bak yüzünü göstermeye cesaretin yok dAha fıstık gibi kadın bu fotolar 40 yaşından snraki fotorafları senin yaşında olduğu fotolara bir bak kzban seni

• @Esrahira56 güldürdün 😂

• ben hala gülüyorum ondan yazamadım.

En İyi Erkek Görüşü

• hayır görmedim hiç

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Tek taşını gözümüze gözümüze soktuğundan dolayı görgüsüz olduğuna katılıyorum. Görünüş açısından da beğendiğim biri değil ama sonuçta Allah'ın yarattığına çirkin vs. denmez. Alan memnun satan memnun bana laf düşmez 😄

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• Hayet güzel bence 45 yaşındaki kadının nasıl olmasını bekliyorsunki selfilissa çok biliyosan sen at

1|0
    0|0
  • demet akalın ve cirkin... el insaf... el vicdan... ayrıca birisini görgüsüz diye itham etmek, bana göre en büyük görgüsüzlüktür. velev ki gerçekten görgüsüz olsun. ki bence değil. ayrıca ne iticisi çok çekici kadın.

0|0
    0|0
Yükleniyor...