Ünlüler nasıl yaşar?

Ben hiçbir ünlüyü takip etmezdim bugüne kadar. gerçek hayatlarını bilmezdim ve umrumda da olmazdı. ama bir kaç gündür bazı ünlülerin instagram sayfalarına bakıyorum. çoğu aynı yaşıyor. spor yapıyorlar set çekimleri vs. ama bu görünen yüzü. peki dedim kendime sen niye bu kadar hantalsın? ünlü mü olman lazım spor vs. için yoksa para mı. ünlü olmak değil niyetim sadece örnek alınacak kişilerin hayatına baktım siz ne düşünüyorsunuz. Not: sadece ünlüler değil zengin iş adamları da dahil.

Güncellemeler:
birde sigara içmeyi özendiren fotoğrafları çok gördüm

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Onlar gösterme hayatlar bence sporu da diğerleri veya senın benım gıbıler bak nekadar sporti yaşıyor diye yapıyolar bizden farkları yok sadece paraları cok sen 10 tl ye yemek yiyor doyuyorsun onlar 200 tl ye yiyorlar tek öğünü sen 40 tl lik tsihrt giyiyorsun onlar 400 yanı bı fark yoközendirme hayat bence halinden memnun ol ve hantal yaşama konusunda içinden geldiği gibi davran

0|0
    0|0
    • teşekkür ederim

• Yani tabiki para çok olsa bizde öyle bir yaşam süreriz onda sorun yok :) ama genede huzurlu ve 4 4 lük yaşadıklarını mutlu olduklarını düşünmüyorum

• teşekkürler :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Bizden mutlu oldukları kesin

0|0
    0|0
  • Luks yasar.

0|0
    0|0
  • Bizim daha çok derdimiz var çünkü. Adamlar rahat rahat yaşıyolar para sıkıntısı sıfır. Ama biz? Ay sonunu düşünürken kafayı yiyecek gibi oluyoruz. Kafa da o kadar sıkıntı varken bir de spor mu yapalım? Nasıl olucak yani o?

0|0
    0|0
    • onlarda para sıkıntısı çekiyorlardır olabilir ama ben yaşam tarzlarından bahsediyorum. klasik değiller yani. yani sen bir düğün yaparsın düğün salonunda onlar motorla gezerken evlenirler vs.

• Gündeme gelmek istedikleri için onlar. Çünkü gündeme gelirseler daha çok para kazanırlar

• Her alanda gelişmen lazım

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Güzel bir bakış açısı

0|0
    0|0
  • Normal yaşar

0|0
    0|0
  • can bonomo ile hayko aynı evde kalıyorlrdı bir ara öğrenci evi gibi takılmışlar

0|0
    0|0
  • spora gidiyorum ama ünlü değilim
    param bir miktar var ama set çekimim yok
    ben nasıl yaşıyorum
    kafam çok karıştı

0|0
    0|0
    • kafan karışmasın:) ben sadece hepsinde ortak gördüğüm birkaç bişe söyledim.

Yükleniyor...