Kore Dizisi Önerir misiniz?

Kore dizilerini çok sık duymaya başladım ve birine başlamak istiyorum. Önerebileceğiniz dizi var mı? bir kaç kelime de olsa konusundan da bahsederseniz sevinirim.

0|0
9|3

En İyi Kız Görüşü

• Dr. Frost-Psikolojik, suç konulu süper bir dizi. Acayip sürükleyici.
    Fated to love you-romantik/komedi/dram içeriyor.
    Liar game-oyun, gerilim, psikoloji içerikli bir dizi.
    49 days-fantastik/dram içerikli bir dizi aynı zamanda romantik komedide var. Süperdir.

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• A Gentelman's Dignitys izle :D
    Komedi aşk üzerine
    Yakışıklı 40 yaşlarındaki 4 çapkın adamın hayatı :D

Site olarak yeppudaa izlemeni tavsiye ederim :)

1|1
    0|0
  • Kore dizileride hep aynı başta cok sevimli bir kiz ve egoist bir erkek. Sonra aşık olurlar erkek koşar kızın peşinden. Kız fakirdir oglan zengin. Imkansiz olur asklari ve eglenceli olan dizi drama baglar. Sonra Oglanin dedesi kızı yurt dışına yollar kiz gider okur gelir statüsü yükselmiş olur ve evlenirler.

0|1
    0|0
  • Gu family book
    Simdi anlatamam sen bunu izle ama harbi kaliteli dizi ☺😊😊 daha milyon tane de önerebilirim yani 😊😊😊

0|1
    0|0
  • playfull kiss

0|1
    0|0
    • Konusu nedir acaba?

• gençlık dızısı bır kere saf bır kızın okulun zekı populer yakısıklı cocuga asık olması ve bunların hıkayesını anlatıyor yanlış anlama normal ask hıkayeleri gıbı degıl acayıp komık ve bunu ızledıkten sonra ders calısıyorsun pisman olmazsın

• Teşekkürler açıklama için.

• Empess ki gerçek tarihten bahsettiğini öğrendim sonunda ve bir daha izledim 😃 yine izlerim kölelikten kraliçeliğe yükselen zeki bir kadını anlatıyor dram ağırlıklı

0|1
    0|0
  • Playfull kiss :)

0|1
    0|0
  • yapma gözünü seveyim ya 27 yaşında dalyan gibi adamsın. hitap ettiği kitle ergen kızlar olan dizileri izlemen sana hiçbir şey kazandırmaz bence bir daha düşün:((

bir film önerebilirim yalnız. kore yapımı oasis/vaha filmini izlesene.

1|0
    0|0
    • :) teşekkür ederim de fikrimde yok hiç kore dizileri hakkında yani tamam genelde aşk temalı olduğunu tahmin ediyorum ama acaba farklı tarzda diziler var mıdır diye sordum :) teşekkürler öneri için.

• Koreliler ölsün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Kore dizisi izleyen erkek patik örsün.
    Bunları İzle ;)
    Breaking bad
    How I met your Mother
    HOUSE m. d
    Person of interest
    Game of Thrones
    Prison Break
    Ezel
    Kardeş payı
    İşler güçler

0|1
    0|0