Rezalet değil de ne? Fotoğraflı?

Rezalet değil de ne ? Fotoğraflı ?

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Semih denilen şahıs, oldu olası antipatik olmuştur benim için..

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Skandal falan ama kesin izlenme oranını arttıracak... Zaten amaç da budur, yoksa izlenildiklerini bile bile böyle bir aptallık yapmazlardı sanırım...

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Birincisi çok bayat bir haber.

İkincisi Semih çok zeki birisi, kameraların heryerde olduğunu biliyor ayrıca bu tür bir fantazi olayı görülmemiş edilmemiştir çok saçma.

1|0
    0|0
    • Zeka dediğin buysa kalsin gerizekali olmayı yeğlerim
      Önce gündeme sevgilisi (mert) olan bir kızla (kurre) kamera onunde aşk yasayarak geldi. Halk olarak entrikayi zaten severiz. Daha sonra da yayında kızın kucagina uzanıp mastürbasyon yaparak şöhreti kazandı. Tabiki bu yalanlandı. Zaten yalanlanmak için yapıldı. Kendi kendini karalayip sonra aklama teorisi. Bu işler böyle oluyor demek ki.

• videosu varmıda adama iftira atılıyor bir görüntüyle. adam kac haftadır birinci geliyor başladı iftiralar. adamın duruşu belli helal olsun diğer terbiyesizler sana yere yemek dökeriz burdan yersin diyecek kadar alcaldılar.
    balık yakalarlar o balık ne kokmuştur. adam olan gider derdi formalitedende olsa sorar yermisiniz diye. ayıp bundan önceki survivorlarda adamlar küserdi ama yine balık yakalanınca teklif ederlerdi.
    biz millet olarak bile savaşta düşmanımızın yaralılarını tedavi etmişiz su vermişiz vs bircok insanlık dersi. birkez semihle hakaret etmeden konuşmuyorlar bile ayıp.

0|0
    0|0
    • Videolari var evet. Hakediyor bu. Az bile yapiyorlar.

• herneyse uzatmaya gerek yok semih hep destek tam destek. sende görüşünce kimi desteklersen destekle. ben göreceğimi görüyorum zaten.

• Entrika seven millet olarak desteklemnizi garpsemem. Ama eski yarışmasına sığınan bir ittir saygisizin da önde gidenidir. Bana gore

• bunu görmüştüm

1|0
    0|0
  • eski bu ve skandal degil.

0|0
    0|0
  • Yuhh 5 ay önceki haber

0|0
    0|0
  • hoş bir görüntü değil ama kızdada bir sorun var sanki niye böyle bir şeye şahit oluyor ki

0|0
    0|0
  • Sevgilisi değilmi istediğini yapar 😄

0|0
    0|0
  • bana göre bir fantazi.

0|0
    0|0
  • o yana yatmıştır düzeltiyordur bence

0|0
    0|0
  • Boşalmış mı?