Survivorda merve saraçoğlu bilinmeyen gerçekleri paylaşmış önceki yıllarda sizce söyledikleri doğru mu, yemek yedikleri?

arkadaşlar az evel survivor ile ilgili yazıları okurken tesadüfen bu yazıya denk geldim şaşkınlık içerisindeyim fanatik bir izleyici olarak kandırıldığımı düşünüyorum birde sizin fikirlerinizi almak istedim "Pilav Veriyorlardı"

Konsey günleri bir sandviç ve bir tabak pilav veriliyordu.
Bir bölümde Alp bir bukalemun yakaladı, onun boynuna tasma takıp gezdirdi. Mesela Dominik'te bukalemun yok. O tekneyle geldi kafesin içinde 15 dakika reality çekildi sonra kafese koyup geri gönderdiler.
"Ahtapotu Biz Yakalamıyorduk!"

Yengeçleri ve ahtapotları da biz yakalamadık. Aklınız alıyor mu, Alp koşa koşa gidecek, kocaman ahtapotu eliyle yakalayacak..
"Tuvalet Kağıdı Vardı"

Duş da yoktu, tuvalet de.. Ormana gidiyorduk ama tuvalet kağıdımız vardı.
Eğer izleyici dikkat ederse ilk hafta Mustafa Topaloğlu'nun saçları bembeyaz oluyor. Ertesi hafta bir anda siyah. Saç boyası bile getirdiler ona...

• evet doğru tabiki bu bir reality şov yoksa nasıl yaşamlarına devam edecekler ki?
    62% (15)72% (13)67% (28)Oy Ver
  • hayır canım olur mu öyle şey niye milleti kandırsınlar, tamamen reel
    8% (2)17% (3)12% (5)Oy Ver
  • ohoo daha bilmediğiniz neler var (yorumda açıklıyorum )
    30% (7)11% (2)21% (9)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Ben en çok Seksi merak ediyorum bu kadar zaman nasıl hiç bir şey yapmadan duruyorlar

1|0
    0|0
    • Seks yapılıyor mu? Açlıktan ve gerginlikten kimsenin aklına seks yapmak gibi bir şey gelmiyor. Böyle birgirişime şimdiye kadar şahit olunmamış.
      Sürekli görevli var mı? Yarışmacılarla birlikte sürekli kameramanlar ve yardımcılar bulunuyor. ALINTI :)

• Ben şahsen duramam onlarında çekimlerden sonra rahat durduklarını sanmıyorum 😉

• Eig için teşekkür ederim canım 😉

En İyi Kız Görüşü

• Gercekten tv de gösterilen şartlarda yaşadıklarına inanıyor olmanıza inanamıyorum bende.

1|0
    0|0
    • hayır elbette inanmıyorum ama ağlıyorlar yemek oyunu kaybedince çok açız diye sürekli

• Öyle yapmaları söyleniyor çünkü.

• evet sözleşme imzalanıyormuş ve uymayanlar para ödüyormuş

Erkekler Ne Diyor 5

• Kız saçmaladı şimdi ise pişman oldu. Yani hadi yapılan yorumları görmüyorsunuz bakın bir adamlara bir parça çikolata için çıldırıyorlar ve aşırı derecede zayıflıyorlar.

1|0
    0|0
  • keşke tek derdim o olsaydı :)

1|1
    0|0
  • Zaten belli yardimlarin yapildigini anliyoruz. Ama sacmalik zaten izlemeside vakit ayirilip haberinin dahi okunmasida zanimca.

1|0
    0|0
    • soruma yorum yaparak bu saçmalığa dahil olduğunuz için çok teşekkür ederim beyefendi zaman ayırdığınız için de elbette

• Zanimca dedim yine de ustune alindin.

• Survivor İzlemiyorum be :)

1|0
    0|0
  • izlemiyorum zaten sıkıntı yok

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Ve zeki halkımız da saatlerini harcıyor izlerken.

2|1
    0|0
Yükleniyor...