Kimler Poyraz Karayel izliyor? En sevdiğiniz karakter kim?

İlk sezonki gibi güzel değil ama başladık bir kere yarım kalmasın diye izliyorum ben. Favori karakterim de şu sıralar Zülfikar. Sefer öldükten sonra prim yaptı benim için :D :D siz izliyo musunuz kimi seviyosunuz? Sıkıntıdan patlayan ve soracak soru bulamayan kızın dramı...

0|0
10|9

En İyi Erkek Görüşü

• aysegul

1|0
    0|0
    • Evet çok güzel kız

• Aynen :D şimdi sırf tipi güzel diye oyuncu yapıyolar milleti diziler izlenmiyo bu hem güzel hem yetenekli :D

• aynennnn oyleee :)

En İyi Kız Görüşü

• Zulfikar-Meltem :D

1|0
    0|0
    • Şu sıralar benim de onlar. Ben hiç romantik insan değilimdir bunların ilişki de tam benim ilişkiden beklentim aşırı vıcık vıcık duygusallık yok :D

• Haha evet :D

Erkekler Ne Diyor 8

• Sefer en sevdiğim adamdı o gitti bıraktım izlemeyi

1|0
    0|0
    • Evet baya var senin gibi hata yaptılar bence

• nasıl sefer öldükten sonra prim yaptı dizi ya. Son iki bölümü seferi öldürdüler diye izlemedim ben :D Sefer gelecek diye bekliyoz gelmezsen izlemem :D

1|0
    0|0
    • Dizi prim yapmadı Zülfikar prim yaptı :D ben mesela seferciydim o ölünce zülfikarcı oldum o anlamda dedim :D

• Öyle tabi ama cıvık biraz o yönüne gıcığım. Ciddi olunması gereken ortamda bile bir espriler falan deli ediyo bazen :D ama zeki falan yapabilir tabi benim başa geçmesini istememem diğerlerine ayıp olcağı için :D

• ne ayıp olacak ya çok şey yaptı şimdi yiğidi öldür hakkını ver demişler :D o da öyle bir karakter yapacak bir şey yok :D

• İzlemiyorum.

1|0
    0|0
  • Zülfikar guzel esprileri var

1|0
    0|0
  • Burçin Terzioğlu

1|0
    0|0
  • İyice baydi. Böyle devam ederse popülerliğini kaybedecek.

0|0
    0|0
    • Aynen senarist tıkanmış gibi eskisi gibi yazamıyo

• Sefer öldükten sonra şevkle izlemedim açıkçası.

• Aynen öyle zaten bozmaya başlamıştı en son kırılma noktası o oldu

• Sinanı çok seviyorum birçok arkadaşımdan daha akıllı küçücük çocuk

0|0
    0|0
  • Aysegul poyraz izlemeyi seviyorum yani :)

0|0
    0|0
    • Evet tatlılar onlar da :D

• Evet bir akrabam onun kreşte öğretmeni :D benim dayım poyraz karayeli yazıyo diye hava atıyomuş şapşal. Dayın ne biçim küfür yiyo haberin yok :D :D

• Hahhaa aynen öyle etmeyen yoktur 😄ama yapacak bişi yok adam para kazanıyor 😄

Kızlar Ne Diyor 9

• Zulfikar meltem ikilisine bayildim. Normalde izlemezdim denk geldim video izlerken. Cok hosuma gittiler

1|0
    0|0
    • Aynen ben de onları seviyorum

• İzliyorum
    Meltem tatli
    Seferde olmedi bence cikar ortaya -.-

1|0
    0|0
    • Keşke ama bence kesin çıktı artık diziden :/

• Ben de sefer seviyodum gitti. Zülfikar benim de favorim şu an. Hele taşkafayla bazı muhabbetleri bitiriyor beni. Poyrazı da çok seviyorum. Bence şuanki dizilerden en iyisi :)

1|0
    0|0
    • Aynen ben de meltemle ilişkisini ve taşkafayla arkadaşlığını seviyorum :D Poyrazı da severim de önce sefer zülfikar sado var anca 4. sırayı alır :D

• 😂😂 valla songül deme cinlerim tepeme geliyo

• Tam şeytan yaa :D

• Hic izlemedim desem😏

1|1
    0|0
    • İlk sezon olsa çok şey kaybediyosun derdim ama son zamanlarda bozdu baya o yüzden diyemiyorum :D

• hiç izlemedim

1|0
    0|0
  • Zulfikar adamin hasidir😊

1|0
    0|0
    • Aynen :) bıyıklar falan da 10 numara :D

• Eveet 😄 ama adam gibi adam hicbisey yapmamis ustunu cikartirken bile bakmamaya calisiyo

• Aynen belliydi zaten Zülfikar öyle bir adam değil meltem nasıl inandı anlamadım :D herkese lazım zülfikar gibi bir adam yaa :D

• Izlemem ıyy

1|0
    0|0
    • İzlemediysen niye ıyy diyosun belki izlesen sevicen :D

• Poyraz dıye bir güzel kardeşim sevgilim vardi

• Hıı anladım sana çağrıştırdıkları kötü :D

• Hic izlemedim

1|0
    0|0
  • Meltem

1|0
    0|0