Supernatural dizisi hakkında düşünceleriniz?

Gerçekten bu dizinin bağımlısı olanlar var merak ettimde acaba dizideki büyüleri deneyen veya dizideki olayları benimseyen var mıdır? :)

0|1
4|21

En İyi Erkek Görüşü

• Bu diziyi bile gidip de din konusu altında irdelemek cidden bizim ülkeye has bir şey olsa gerek :D Lucifer adlı diziyi izleseler herhalde gidip Lucifer'i yapan şirketin altına bomba koyarlar.
    Supernatural diziler arasında kendi türünün klasiklerindendir ve çok güzeldir. Bazı sezonlarda monotonlaşmış olsa da şu an gayet iyi gidiyor.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• bir tane castiel bir tane sam ve dean biraz da crowley bence on numara dizi olmuş çokta takılmamak lazım tanrıyı şöyle yapmışlar melekler şöyle olmuş diye adamlar basit bir diziye başlamış normalde 5. sezonda bitecekken bakmışlarki para akıyo reytingler tavan akıtmışlar gerisini gelmiş işte manevi olarak bağlanmadığın sürece bence iyi dizi bizim türk dizilerindeki salak saçma aşk oyunlarıyla milletin terbiyesini bozmuyolar en azından

1|0
    0|0
  • Yani senin gibi düşünüp çok izleyen var acaba ne diye bakıyo herkes sonra beğeniyo izlemiştim biraz sıktı tabi bir breaking bad olamaz

1|0
    0|0
  • Izlemedim, dizi izlemeyi genel olarak sevmiyorum. Film iyidir, film kanallarim olmasa televizyonu açmam sanirim. Bir de maçlar tabiki :D

1|0
    0|0
  • Sitede o dizilerden sonra ruhumu şeytana nasıl satarım, diye soran aptallar oluyor. Muhtemelen ya etkileniyorlar ya da gerçekten gerçek birer aptallar...

1|0
    0|0
    • bende o konuya değinmek istiyorum aslında ben o kişileri buraya alıp bir curcuna ortamı oluşturmak istemiştim ama galiba ölmüşler..

• Sanmıyorum.

1|0
    0|0
  • ilk 3 sezon çok güzeldi , ancak 6. sezona kadar git gide berbatlaştı.
    Sonra bıraktım izlemeyi

1|0
    0|0
    • ben nerdeyse hepsini izledim

• uyuyup uyanmak haricinde sadece breaking bad mı izledin :D

• Günlük 8 bölüm falan izliyordum işte , o da ortalama 6 saat falan sürüyordu :)

• çok süper çok neyçırıl bir dizi, tebrik eder başarılarının devamını dilerim

1|0
    0|0
  • Büyüleri denemedim ama benimsediğim noktalar oldu :)

1|0
    0|0
  • onları deneyen benimseyen varmıdır bilmiyorum ama.. her sene 1. sezondan itibaren baştan izlerim. neredeyse tüm replikleri ezberledim diyebilirim :)

1|0
    0|0
  • Beni niye cagirmadiniz bu konuya

1|0
    0|0
  • sıktı artık izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Ilk 10 sezonu izledim ben.
    Cok guzelll harika. bir dizi.
    Dean falan var mukkemmel

1|0
    0|0
    • güzel ama ben Tanrı yı insan şeklinde melekleri insan şeklinde meleklerin bulunduğu durum bakımından çok saçma hatta hakaretçil buluyorum

• Hiristiyanlik , paganlik hinduzom dinelrinden yapiliyor.

• Tarih boyunca çakışan dinlerden üstelik onların tanrılarını bile olaya katarak senaryo türetmişler. melekler içine girmeden öncede cennet diye gösterdikleri yerde insan formunda, ve chuck un bir süre sonra Tanrı olduğu anlaşılıyor. bütün yaratıklar insan formunda çok saçma, vampirleri daha az saçma buldum ama diğerleri.. senarist ben olsaydım keike ya editor falan

• Dizide gecen büyüler tam degil bosa deneme

1|0
    0|0
  • Hiç izlemedim daha farklı yabacı diziler izliyorum

1|0
    0|0
  • Hiç sarmadı eskiden beri beni bu dizi.

1|0
    0|0
  • 5nci 6nci sezondan snra sapittilar

1|0
    0|0
  • bu arkadaş cinsiyet değiştirdi erkek oldu ameliyatla

1|0
    0|0
  • Ben varım dizisiz yapamam :)

0|0
    0|0
  • @alaricsaltzman biri bizi mi cagirdi biraderim?

0|0
    0|0
  • Çok bağımlılık yapıyor ya 1.5 ay oldu başlayalı 7. sezondayım şu an :D gerçek olmadığını biliyorum ama öyle bir dünyada yaşamak isterdim :D O kadar fantastik malzemeleri bulmak zor ya büyüler için :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...