Zuhal Topal ile Seda Sayan kavgası ve karşılıklı açıklamalar... Sence kim haklı? Kime daha çok güveniyorsun?

Zuhal Topal ile Seda Sayan kavgasının özetinin aşağıda aktarıyorum...

Zuhal Topal'ın izdivaç programına katılıp "Türkiye'de şehitler varken oynanır mı" diye protesto eden damat adayının Seda Sayan'ın sevgilisinden para aldığını itiraf etmesi ortalığı karıştırmıştı.

Zuhal Topal ile Seda Sayan kavgası ve karşılıklı açıklamalar... Sence kim haklı? Kime daha çok güveniyorsun?
Bunun üzerine araya giren programın sunucusu Zuhal Topal bu sözlere tepki göstermiş ve stüdyoda gergin anlar yaşanmıştı. Topal, programında şehitlere saygısızlık yapıldı iddiasına ağlayarak ve sesi titreyerek cevap vermiş ve "Benim Vatan sevgimi, bu topraklara olan sevgimi sorgulayanları Allah'a havale ediyorum. Sorgulamak kimsenin haddine değil. Ben Türk bayrağı gördüğüm zaman gözyaşlarını tutamayan bir cumhuriyet kadınıyım" diye konuşmuştu. Topal bu sırada ağlamıştı ve sesi titremişti.

Seda Sayan, iddialarla ilgili şunları söyledi. Sayan ''Ben en güvenilir sanatçılar listesindeyim. Ben kime güvenip de böyle birşey yapayım? Ey kurban olduğu Ya Rabbim! Nasıl ayaklarına dolandırıyorsun? Yanlış yaptılar. Sert kayaya çarptılar. Allah var. Kur'an var. 7 ceddini araştıracağım. Ağlıyorlar, ekranı kullanıyorlar. Fakat yanlış kişiye çattılar'' ifadelerinde bulundu.

• Zuhal Topal daha güvenilir
    68% (267)61% (92)66% (359)Oy Ver
  • Seda Sayan daha güvenilir
    32% (128)39% (58)34% (186)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

4|0
55|66

En İyi Erkek Görüşü

• Al birini vur ötekine

7|2
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Şehit istismarına karşıyım, damat adayı suçlu.

Ölen insanlar üzerinden vatanseverlik devşirmek çok yanlış, üstelik şehit olup olmadıklarını bile bilmiyoruz, ne için öldükleri bile mechul. Hal böyle iken birilerinin vatanseverliğini sorgulamaz kimseye düşmez.

Herkes haddini bilecek. O adam kimse umarım hak ettiği cezayı bulur. Seda ya da Zuhalin bir suçu yok. Asıl suçlu o cahil ve onun iğrenç bakış açısıdır..
    Var maalesef böyle insanlar, üzücü demekle yetiniyorum.

Yok sanki vatansevmek de çok onurlu bir işmiş gibi sunuluyor onu da anlayamıyorum. Çocukların üzerine vatanseverlik uğruna atom bombası atılırken kimse benden vatansever olmamı beklemesin.

Sevilecek bir şey varsa o da İnsandır. İnsan dururken toprak parçalarını kutsamak için sanırım aklını kaybetmek gerekir. İnsanlar mutsuz olduktan sonra üç beş kumdandan çakıl parçasından ne çıkar?

Bu dünya insanlar için yok mu? Burası bizim evimiz değil mi? Ne mutlu dünya vatandaşlarına! Ne mutlu insan olmaya layık olanlara 😊😊😊

Saygılarımla :))

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 65

• İkisi milyonlar kazansın, biz garibanlar oturup hangisi haklı diye düşünelim ve tartışalım.
    Umrumda değiller. :):

6|0
    0|0
  • seda sayan ve ekibi bu gereksiz hareketiyle ne kadar 0ç ları olduklarını gösterdiler bence.

1|0
    0|0
  • Açıkçası Evlilik programlarını samimi bulmuyorum şov amaçlı yapılan paralı oyunculardan başka bir şey değil...

Zuhal topal da aynı halt , Seda Sayan da allah ikisini de nasıl biliyorsa öyle yapsın

0|0
    0|0
  • Ünlüler in hic birisi samimi değil ruhsuz duygusuz şeyler aslında onlar, bir garip insan. Şehit nede vatan umurlarinda onlar için güzel hayat yasamak onemli

0|0
    0|0
  • Seda Sayan gibi p*rno sektör çıkışlı bir kadının Allah, Kuran diyerek prim yapması trajikomik. Diğerini tanımıyorum. Reyting unsurları bunlar.

1|0
    0|0
  • Seda Sayan cahil birisi olduğu için çok hata yapıyor. Topalın tırnağı olamaz...

0|0
    0|0
  • oy kullanmadım. Üçüncü seçenek ikisinede güvenmiyorum olmalıydı.

1|0
    0|0
  • Seda Sayan'ı hiç sevmem

2|0
    0|0
  • Zuhal kappedir

0|1
    0|0
  • bizim milletimiz ne zaman
    milliyetçilik kışkırtanlara pirim vermekten vaz geçecek
    ikiside abartıyorlar
    bir deli kuyuya taş atıyor 1000 akıllı çıkartamıyor

0|0
    0|0
  • İkisinin de canı cehenneme!

0|0
    0|0
  • ikisi de gündemden düşmesi gereken, hiç bir işe yaramayan iki insan

0|0
    0|0
  • Zuhal dedim

0|0
    0|0
  • Slak salak isler.

0|0
    0|0
  • Al birini vur birine

1|0
    0|0
  • Ikisini toplasan bir sehit anasinin tirnagi etmez
    Sehitlerimiz uzerinden rant yapiyorlar

3|0
    0|0
  • Seda sayanon albumu cıkar yakında ya da zuhal bir dizi film projesi vardır onun ayak sesleridir bı tartışmalar

0|0
    0|0
  • Zuhal Topal haklı.

millet sanki yas tutuyor herkes gülüp göbek atıyor kıvırtıyor.

0|0
    0|0
  • ikisininde canı cehenneme

0|0
    0|0
  • Seda bildiğin akp li kaşar. Nesine güvenelim?

0|0
    0|0
  • İşte türk insanın iyice android moda aldılar bunlar kim bize ne faydası var vatanı için napmışlar?

0|0
    0|0
  • İkisi de birbirinden beter yalan dolan mk

0|0
    0|0
  • Hiç haz etmem bunlardan

0|0
    0|0
  • İlk kez duydum, ikiside davul sesi bana

0|0
    0|0
  • Zuhal Topal daha güvenilir

0|0
    0|0
  • Kadını hiçbir türüne guvenilmez

0|0
    0|0
  • 7 kere evlenip boşanmış kadının yaptığı evlilik programına katılanların olduğu ülkede neyin hesabını yapıyorsunuz siz.

1|0
    0|0
  • Zuhal Topal alır..

Öbürünün modası geçti..

0|0
    0|0
  • İkisinin de...
    Ne kadar pislik ve gereksiz kişilik varsa hepsi orada

0|0
    0|0
  • İkisi de aynı bok

1|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    35

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 54

• İkisini de samimi bulmuyorum reyting için her şeyi yaparlar ama Zuhal Topal, Seda Sayan'a bakarak daha güvenilir geliyor.

0|0
    0|0
  • Anam sevgilisinden para alsa nolur
    Almasa nolur

0|1
    0|0
  • Ikiside birbirinden ahlaksız, al birini vur ötekine. Onlar hayatını yaşar, şehit aileleri acısını. Şahsen umrumda değil. Boş tenekeden çok ses çıkar misali. Bunları izleyenlerinde zeka seviyeleri aynıdır.

0|0
    0|0
  • Zuhal Topal, kesinlikle daha güvenilir. Evli ve istikrarli bir hayat suruyor yillardir. Sansasyondan uzak...
    Sirf evli olmasi ve kararinda goturmeai değil, gayet sağlam kakterde ve mert birisi olduğunu dusunuyorum.
    Reytinglerin belki Zuhal Topal da daha yuksek olduğunu ogrenip, pislik atmak programi kotuleyerek aşaği cekmeye çalişmak hiç hoş davranişlar değil. Bunca yillik Seda Sayan a ise hiç yakişmiyor.
    Konuyu ilk defa bursa duydum.

0|0
    0|0
  • Zuhal Topal haklıdır seda sayan ondan başka kimse izlenmesin diye böyle bir oyun oynamış olabilir

0|0
    0|0
  • Ikiside birbirinden farklı değil

Güvenilir diyosan Esra erol derim! ☺

1|0
    0|0
  • Ne önemi var?
    Yahu oturup bir bilim adamının görüşünü tartışalım artık yeter ya!

0|0
    0|0
  • İftira kadına karşı bir sempatim olmasada zaten reytingler belli , programdaki medya şebekeleri sağolsun zaten uğur Arslan ve o salaklar olduğu sürece sedanın böyle bişey yapcağını hiç sanmıyorum

0|0
    0|0
  • Ortalığı karıştıran kardeşim erkan şerefsiz sedayi resmen kullanıyor oda oyuncak oldu iyice zuhali bitirecek aklı sıra

0|0
    0|0
  • Her ikiside bir hiç gözümde. Yaptıkları iş insanları oyalamaktan başka bişeye yaramıyor. Zaman ayırıp bunların programlarına gidenler ve izleyenlerde boş insanlar.

0|0
    0|0
  • Zuhal Topal daha iyi bana göre vee haklı da

1|0
    0|0
  • İkisi de değil en iyisi Esra Erol

1|0
    0|0
  • Seda Sayanın nesine güvenelim? 7 kocalı kadına mı; hah!

1|1
    0|0
  • Zuhal diyorum ; Seda beni instagramdan engellemiş saydırdıgım için aşk olsun sedaya.

0|0
    0|0
  • Güvemiyorum ama Zuhal Topal haklıdır diyorm

0|0
    0|0
  • al birini vur ötekine..

0|0
    0|0
  • Sedaya güvenirim ben

0|0
    0|0
  • Zuhal Topal sevdiğim bir oyuncu ve gayet hanımefendi iftira atacagını sanmam. Seda Sayanı pek sevmem ama yapmıştır da diyemem Allah bilir

0|0
    0|0
  • seda ben en güvenilir sanatçı listesindeyim demesiyle neye güvendiği belli çok çirkef bir kadın biri şunun poponu indirse keşke

0|0
    0|0
  • İkiside beş para etmez

0|0
    0|0
  • Yorum atmaya bile değmez ama xper lazım anam

1|0
    0|0
  • Tabiki Zuhal Topal😄 Söylediği cümlelerde bile Kur'an var diye girmiş, belli ki amacı haklı gözükmek için oynamak. Sömürüler, sömürüler..

0|0
    0|0
  • İkiside güvenilir değil

0|0
    0|0
  • zuhal ağlarken ekranlara kameramanın seyircilere kalkın alkışlayın işareti yaptığı görünüyor belliki sahtekar bir yalancı. seda sayan 7. kocayı boşamış şu an ki sevgilisi bile evli üstelik eşii hamile buda ayrı kahpe gündemde olma çabaları ya milleti salak sanıyorlar.

0|0
    0|0
  • Burda Zuhal Topal a hak vermişsim sen objektif yazmamışsın. Bende olayı izlemediğim için senden etkilendi ve Zuhal Topal dedim.

0|0
    0|0
  • A dedim sjsj

0|0
    0|0
  • Zuhal Topal

0|0
    0|0
  • Seda sayan diyorum

0|0
    0|0
  • Programları bilmem her ikisinide ekrandan taniyorum yesinler birbirlerini :) ay inanmiyor ulkenin hic derdi yok bu maymunlarin sozlu satasmalari kesin kurtarir...

0|0
    0|0
  • al birini vur ötekine kaltaklar

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    24
Yükleniyor...