'Tatlı İntikam' dizisini izliyor musunuz?

Arkadaşlar normalde türk dizilerini leyla ile mecnundan sonra izlememe kararı almıştım bir cok ergen dizisi cıktı yakısıklı erkeklerin cirkin kızların oldugu ergen dizileri doluydu ekranlar geçenlerde beyaz show a bu yazdığım dizinin oyuncuları cıktı ve cok efendi geldiler bana ayrıca diziinin konusunu duyunca sonunda erkeklerin maduriyetini ele alan kızların süründüğü bir dizi olması beni mutlu etti ve kesin izleyeceğim dedim ve şu an 2. bölümünü de izledim konunun güzelliği kadar sonunda ilk kez bir dizide erkekler kadar kızlarıda güzel yapmışlar :D saolsunlar hep yakısıklı erkekler,çirkin kızlar koyuyorlardı ama şimdi öyle bir durumda yok hem efendiler hem cok iyi oyuncular hemde gerçekten bu sefer kızlarda cok güzel yani vıcık vıcık da bir durum yok mutlaka izlemenizi öneririm filmin içindeki müziklerde cok güzel secilmiş... ufak bir kesit vereyim :)

Güncellemeler:
4.50 saniyeden sonrasına özellikle bakın :)
:))

1|1
11|8

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• ilk bölümünü izlemiştim gayet iyidi zaten hayran duyduğum kadın oynuyor :D

0|1
    0|0
    • aynen ilk kez bir dizide kızlarda güzel :D bu bölümde cok güzeldi artık hep izlicem

Kızlar Ne Diyor 10

• İzlemiyorum ama sadece onu değil, direkt TV. izlemeyi sevmiyorum. Hem vaktim yok hem uzun zamandır izlemediğim için gözlerimi ağrıtıyor.

0|1
    0|0
    • cumartesi günleri bu akşam 8 de falan başlıyor ve yeni dizi süper bence bende hic bakmıyorum tv ye normalde

• Survivor izlediğim için gününde izleyemiyorum ama tekrarından takip ettim. Bencede güzel bir konusu var dizinin hoşuma gitti sadece biraz fazla efektli mi çekmişler ne gözümü alıyor izlerken sanki 😄 Ben çekimine takıldım anlaşılan 😂

0|1
    0|0
  • izlemiyorum

0|1
    0|0
  • senin videona bakmadım :) Bu duziyi izlemek istiyorum YouTube de yok. Fakat Kanal d de 1. bölümun 2 partina kadar baktım kasiyodu çıktım. Kanal d bizim tv'de yok. Amma mutlaka izleyeceğim 😊10 kalbim olsa 1ni bile sana vermem buralara kadar bakmisligim var. Cok kotu oldum o sahnede 😕😇

0|1
    0|0
  • Izlerim bi' ara

0|1
    0|0
  • konusu güzel ama her türk dizisi gibi beş altı bölüm sonra saçmalarlar

0|1
    0|0
    • umarım öyle olmaz oyuncularda cok iyi bence cokta kötü olmaz

• hayir

0|1
    0|0
  • Adı gibi çok tatlı bir dizi ya... her diziyi izlemem.

0|1
    0|0
    • aynen izliyor musun peki

• Diziyi bozmasalar bu şekil cok hos.. bu çocuk kirgin çiçekler de vardı ordan beri hoşuma gidiyor yumukk yumuk gözleri😉😍

• benim bile hoşuma gittiyse artık sen düşün :)

• Ne anlatiliyor

0|1
    0|0
    • cocuk üniversitedeyken kızı cok seviyodu kızda bunu hep kullanıyordu onu getir bunu getir diye buda saf herşeyi yapıyordu sevviyordu ve üniversitedeyken cocuk cirkindi baya sonra kız bir tanınmış adamla cıkıyor fakat cocuk nikah masasında kızı terkediyor sonrasında kız yolda giderken bir teyze diyoki buna sen birinin ahını almışsın o ahı cıkar diyo yoksa mutlu olamazsın kızında aklına bu eskiden ünideki cocuk geliyor yani bu videoda ki adam sonra adamı buluyor bir şekidle ama adam cok yakısıklı biri olmus kız naparsa yapsın adam ona affetim demiyor tek bir şartla diyor ikinci bölümünde oda yanımda calısırsan diyo kızda kabul ediyor ve böyle devam etti ikinci bölüm ama hala affetmedi:) ayrıca cocuk eskiden tıp okurken kızın başkasına gittiğini duyunca vs yıkılıyor tıppı bırakıp aşçı oluyor ve sımdı işte bir restorantı var oranıun hem sahibi hemde aşçı şefi.

• Vay bee gun gelir devran doner hesabi iste

• Aynen o yüzden hosuma gitti

• Izlemiyorum

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Biraz Baktım. Beğenmedim.

5|6
    0|0
  • izlemiyorum ama başroldeki leyla taş :D

0|1
    0|0
  • leyla ile mecnun dan sonra beklentin düşmüş baya bence.. tabi herkesin zevki kendinin..

1|1
    0|0
    • ona şöyle diyelim leyla ile mecnundan sonra hayatımda yaşadığım olaylar değişti... :)

• leylaya hastayım güzel bir kadın
    dizi çok güzel

0|1
    0|0
  • aynen ben de sevdim yıllar sonra ilk defa televizyon izliyorum :D

0|1
    0|0
  • Aynı benim kafadansın katılıyorum bu dediklerine :D

0|1
    0|0
  • Hayır izlemiyorum.

0|0