Survivor Çok Saçma Değil mi?

Hiç izlememiştim bir gün dedim bu millet bu kadar izliyor acaba cidden mantıklı bir şey mi oturdum izledim. Survivor hakkında tek bir şey bile yok. Akşama kadar insanlar birbirlerine sataşıyor kavga ediyor ağlıyor saçmalıyor sonra da 1-2 tane saçma sapan oyun oynuyorlar kazanan patates falan yiyor. Şimdi survivor bunun neresinde? Cidden bu insanların orada zor şartlarda durduğunu sanarak izleyen varsa tebrik ederim. Bakıyorum doğru düzgün zayıflayan yok saçları falan düzgün birkaç haftada bir birileri düşüyor onun dışında saldırıya uğrayan yaralanan yok. 2 gece bir de fare atıyorlar aralarına gezeliyor. İnsanlar da bunları izleyip televizyon başında uyuşup beynini akıtıyor. İzleyenler bir de gelip diyorlar zor şartlardaki insanların gerçek yaşam mücadelelerini izliyoruz. Cidden mücadele istiyorsan Bear Grylls, Joel Lambert, Ed Stafford'u izle adamlar gerçekten ormana, dağa, çöle gidip nasıl hayatta kalınacağını gösteriyor. Bear Grylls hakkında yazdığım bir bencem de vardı buraya tıklayarak benceyi okuyabilirsiniz.
Bunu takip edenler ne kazanıyor izlerken? Bunu izleyerek oradakilerin özel hayatı dışında bir şey öğrenen var mı?
Survivor Çok Saçma Değil mi?Bir de izleyenlere sormak istediğim cidden merak ettiğim bir sorum var. Takımının kazanması için uğraşıyorsun ve böyle bir adamı takımında tutuyorsun. Oyunları oyanyabileceğini sanmıyorum ilk eleyeceğim kişi Yılmaz Morgül olurdu. Neden hala elenmedi?

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• haha Tipe bak şu adamda ki ya bu mu survivor?
    kalitesizlikten ve acunun verdigi yemeklerinin Reklamından başka bir şey degil o yaptıkları yarışma.
    dedigin kişileri bilirim asıl mücadele ve kalite onlarda.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Hemen hemen çoğu program ve dizi saçma bence :) Belgesel ve haber dışında bir şey izlemiyorum bir ara game of thrones leyla ile mecnun falan takılıyordum onun dışında baktığım bir şey yok nerdeyse

0|1
    0|0
    • Ben de sadece haber ve belgesel kanalları. Bir de Komedi Dükkanı izlerim şimdi Müdür Ne'aptın oldu.

Kızlar Ne Diyor 4

• Alnındaki bandına ile Rambo'ya benziyo asdfghfdasa

0|1
    0|0
  • Şov programı bu survivor değil ki

0|1
    0|0
    • Farkındayım ama sürekli zor durumdayız açız mücadele ediyoruz diyorlar. Bunlara inanıyor musun? İzlediğinde de bir kazancın olmuyor sadece kavgalarını boş boş izliyorsun milletle o ona öyle dedi diye konuşuyorsun.

• Ciddi zayiflamalari doğru erkeklerde özellikle bariz belki oluyor. 25 kıloveren yarışmacı olmuştu. Gitmeden bilemeyiz ama çok şikayetçi olsalardı orda elendiklerinde aglamazlardi

• Bana hiç o ortamda bulunmak istedikleri için ağlıyormuş gibi gelmiyorlar. Sanırım para ödülü var ya onun için ya da izlensin diye zorla ağlatılıyordur.

• ben izlemiyorum

0|1
    0|0
  • Ben de pek izlemem eğlencesine izliyorum bence de saçma gereksiz.

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

Yükleniyor...