The walking dead severleri detaya alalım bi?

6. Sezon 16. Bölüm 4 Nisan pazartesi günü çıkacak ve dizi sezon finaline girecek lakin az önce 15. Bölümünü izledim ve kafamda deli sorular dönmeye başladı şimdi diyeceksiniz ki nedir bu sorular hemen soruyorum;
1- Bu carol canı sıkıldıkça alıp başını gidecek mi hep böyle bu kadına neler oluyor kendine gel kadın sen ki hastalar diye hapishanede iki tane arkadaşını yaktin sen ki koca terminusu tek başına havaya uçurdun nedir bu çiçekler böcekler havası elinde bir tane hac insan öldürmekten kaçıyor falan nedir bunun problemi?
2- Daryl saçma sapan bir sebepten dolayı duvarın dışına çıktı hadi onu da geç bir de sonunda vuruldu neresinden vuruldugunu gostermediler elbette ama dağ gibi adam olucek diye de bir korku kaplamadı içimi değil yani bu konu hakkında düşünceniz ne sizce çıkarırlar mi diziden önemli bir karakter çünkü?
3- Maggie sıkıntılı bir hamilelik geçiriyor şimdi ölenler virüs nedeniyle aylaga dönüşüyor ya hani eğer bebek maggie'nin karnında ölürse ne olur?
4- Şu anlık bir çoğu duvarın dışında hemde önemli karakterler dışarıda olanlar dizi kendini tekrarliyor mu tekrardan dışarıda yaşam mücadelesi vermeye mi başlayacaklar?

Sorular bunlar azıcık uzun cevaplayanlara teşekkür ettim şimdiden 🙈🙈😚 The walking dead severleri detaya alalım bi?


0|2

Erkekler Ne Diyor 9

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...