The walking dead severleri detaya alalım bi?

6. Sezon 16. Bölüm 4 Nisan pazartesi günü çıkacak ve dizi sezon finaline girecek lakin az önce 15. Bölümünü izledim ve kafamda deli sorular dönmeye başladı şimdi diyeceksiniz ki nedir bu sorular hemen soruyorum;
1- Bu carol canı sıkıldıkça alıp başını gidecek mi hep böyle bu kadına neler oluyor kendine gel kadın sen ki hastalar diye hapishanede iki tane arkadaşını yaktin sen ki koca terminusu tek başına havaya uçurdun nedir bu çiçekler böcekler havası elinde bir tane hac insan öldürmekten kaçıyor falan nedir bunun problemi?
2- Daryl saçma sapan bir sebepten dolayı duvarın dışına çıktı hadi onu da geç bir de sonunda vuruldu neresinden vuruldugunu gostermediler elbette ama dağ gibi adam olucek diye de bir korku kaplamadı içimi değil yani bu konu hakkında düşünceniz ne sizce çıkarırlar mi diziden önemli bir karakter çünkü?
3- Maggie sıkıntılı bir hamilelik geçiriyor şimdi ölenler virüs nedeniyle aylaga dönüşüyor ya hani eğer bebek maggie'nin karnında ölürse ne olur?
4- Şu anlık bir çoğu duvarın dışında hemde önemli karakterler dışarıda olanlar dizi kendini tekrarliyor mu tekrardan dışarıda yaşam mücadelesi vermeye mi başlayacaklar?

Sorular bunlar azıcık uzun cevaplayanlara teşekkür ettim şimdiden 🙈🙈😚 The walking dead severleri detaya alalım bi?

0|2
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• 1- Carol da Morgan gibi, değişim aşamasında...
    bkz.
    1) http://i.hizliresim.com/rMNal3.jpg
    2) http://i.hizliresim.com/m6Nav8.jpg

2- Daryl, Dwight'tan Denise'in intikamını almak için, duvarın dışına çıktı,
    vurulanın Daryl değil, Dwight olduğunu düşünüyorum.
    Diziden çıkıp çıkmaması, bölüm başına istediği para miktarı ile ilgili. :D
    Çıkabilir de, çıkmayabilir de... :D

3- Maggie de Rick'in karısı Lori gibi, bebeği doğurup ölebilir.

4- Dizi, hayatın kendisi gibi, kendine göre bir döngü içinde.
    7. sezon için anlaşma imzalandığına, severek izlediğimize göre,
    bu kendine göre döngü, bir gün bitecekse de,
    belki yeni oyuncularla, devam edeceğe benziyor. ;)

0|0
    0|0
    • Sen ne düşünüyorsun bilemem lakin carol'a bu haller hiç yakışmıyor bir kere bu hatun 50 kilo ise 49'u billur olan bir kadın sen bunu alıp masum carol yapmaya çalışırsan olmaz yani.
      Daryl benim adamım diziden çıkarsa pek mutlu olmam vurulan Daryl değilse bile sonunda "duzelirsin" diyen adamın sesi Daryl'ye benzemiyor pek.

• Rick ve Carl'ın ölmediği kesin.
      Adamlar, işi biliyorlar.
      Yine öyle bir yerde sonlandırdılar ki,
      merakla bekleyeceğiz.

Erkekler Ne Diyor 9

• Darly intikam için çıktı pekte saçma değil en azından carol'un tekrardan ayrılması kadar. Orda darly'nin vuralacağını sanmıyorum başka muhabbetler olmuştur ama darly ölürse tadı kalmaz dizinin.

1|0
    0|0
  • carol sürekli gelgitleri olan bir karakter 6 sezonda da seni pek şaşırtmayacaktır kendisi

Darly özgür ruhlu biri ne zaman ne yapacağı pek kestirilmiyor izleyici kitlesi bir hayli fazla

maggie ye gelirsek kendisi gleen sayesinde aşmadığı zorluk kalmadı babasının vefatı kardeşini yitirmesi vs vs 6 sezonda izlersin spoiler vermek istemiyorum hamilelik ile ilgili gelişmeler var

Dizi bir içeride bir dışarıda karmaşık geçiyor hep aksiyon hep aksiyon dur durak yok diğer sezonlarda aynı bu şekilde devam edecektir

1|0
    0|0
  • Ben arada denk geliyorum dsmart fx kanalında rastlıyorum bazen ama zombili mombili şeyler bana göre değil :)

1|0
    0|0
    • Ben çok severim 😈😇

• Tv kanalında yayınlandığı zaman sansür olabilir lakin ben netten izliyorum

• Vikingler i izliyorum o dizi çok hoşuma gidiyor
      Tv2 de Türkçe dublajlı veriliyor pazar geceleri

• eskiden severdim

1|0
    0|0
  • İgrenc bir film

1|0
    0|0
  • Dizinin şeyi çıktı, ayrıca baş rol ekibini good guys diye izliyoruz ama diğerlerinden farkı yok tek mesele survival.

1|0
    0|0
  • 3. soru güzel

0|0
    0|0
  • Bekliyoruz

1|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 1

• Carol'ın ne yaptığı hakkında bir fikrim yok lakin Daryl hakkında bir fikrim var. Norman Reedus diziden çıkacağını belirtmişti bir röportajında. Yeni projelerde yer almak istiyormuş. Bilmiyoruz ne kadar doğru ama Negan'ın gelmesi ve birinin ölecek olması birazcık bizi buna yöneltiyor. Sezon finalinin çok büyük olacağını biliyoruz. Maggie Comic booktaki gibi saçını kesti ve ileride Hilltop yöneticisi olacak. Glenni öldürmeyeceklerini düşünüyorum çünkü hep konu onun üzerinden gitti. Nicholas olayı vs. Bebek konusunda daha gelişmediği için karnında ölse aylak olmaz. Jesus büyük ihtimalle Daryl'ın yerine geçmek için geldi, bu yüzden Daryl ölecek. Sezon finalinde kimin öldüğünü görmeyeceğiz ama her ok Daryl'ı gösteriyor şimdilik.

0|0
    0|0
    • Hay sokayim ya oldu mu şimdi ne demek Daryl gidebilir Jesus rickin sağ kolu olarak gelse bile bir Daryl etmez

• eh öyle birazcık ama negan validen shaneden ve diğer kötü karakterlerden daha acımazsız ve kötü olacağı için her şeye hazır olmalıyız.

• Herife acayip killandim

Yükleniyor...