Survivor izliyor musun? Kim daha güçlü Atakan mı Semih mi?

Survivor izliyor musunuz izleyenler genelde cevaplasa sevinirim kim daha güçlü Atakan mı Semih mi bu ikili son 2 ye finalde olacak kesin gözüyle bakılıyor ama çok tartışıldı sizce kim güçlü kim daha çok oyun aldı nedenleri ile?

0|0
30|39

En İyi Erkek Görüşü

• Semihe de nezaman sorsalar ya yılmaz bey ya da yunusu seçiyor ahah :D

0|0
    0|0
    • Bana yılmaz yunusu deme sinir oluyorum survivora çok güçsüz geldi ama onlar gibi çok ve boş konuşmadı güçsüzsen susacaksın

• ewet haklısın işte saçmaladı acun rating uğruna

• Acun milletin parasini yiyor tuttukları insanları allah yapıyorlar peygamber yapıyorlar oylar atıyorlar enayiler hiç bilmiyorlar acunun sevgilisi için verdiğini ama işte eğitim seviyesinden hep bunlar ayrıca
      Bu sitedeki 5 yıldan fazladır varım hayatım da böyle insanlar görmedim sonra ben demedim bunu diyip polemik yaratmaya çalışır kimseyle kavga etmeye niyetim yok tarzım değil ben dedikçe hala cevap veriliyor

En İyi Kız Görüşü

• çok sevmiyom ama semih diyecem hiç olmazsa kendi gibi atakan geçen sene şampiyon olan turabinin taklidini yapıyor kazandığında oyunu el, kol, ayak hareketini aynısını yapıyor..

0|0
    0|0
    • yok be o dövüşcü tabiki kendine özgü hareketi olucak atakanla turabi hiç benzemiyor birbirine

• hahah lafa bak hizaya gelll " Cevap vermek için pusula bekliyor " çok güldürüyorsun canım benim

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

• nasılmış papağan :)

Erkekler Ne Diyor 38

• izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • İkisi de değil bence

0|0
    0|0
  • survivoru izliyorum ama bu sene çok atakan ve semih hariç digerleri sanki seçilmiş böyle dünyanın en kötü insanlarını bir araya nasıl toplamış acun bilemedim 1 tane adam akıllı ünlü getiremedi survivora bu sene iş yok

0|0
    0|0
    • Aynen gönüller takımı biraz kötü geldi ama acunun oyunlarından biri olabilir daha çok izlesin diye

• ne izlenmesi ben onları görünce kapatıyom kanalı tuğba, nihal, nagihan serkay , efecan bu kadar siniri bozucu insan nasıl bir araya gelmiş

• Boşver yazma ya şuna semihçi ama itiraf edemiyor etsin gururla ne diye geveliyor önce demedim diyor sonra dedim diyor sorumu anlamadı semih atakan dan iyi diyor sonra ben böyle bişey demedim diyor sonra evet ounu dedim diyor ben yukarda ne dedim nedenleriyle nedenlerini bile söylemiyor insanı soru sormaktan soğutuyor böyleleri

• Atakan kırar kanks

0|0
    0|0
  • hayır izlemiyorum..
    ama semihi antipatik bulurum oldu olası..

0|0
    0|0
  • atakan

0|0
    0|0
  • Reytingi getiren Semih. Fiziksel ve mental açıdan Atakan güçlü olabilir ama Semih'in zekasını kenara atmamak lazım. Adam kazanmak için gelmiş. İşini biliyor.

0|0
    0|0
  • güç olarak atakan ama semih de yarışlarda ondan aşağı kalır yanı yok çok hızlı o da.

0|0
    0|0
  • Survivoru dusunemeyen insanlarin izledigini dusunuyorum. toplumumuzun yuzde 80 iz dusunemedigine gore izlemeniz normaldir

0|1
    0|0
  • Atakan

0|0
    0|0
  • Hayır izlemiyorum

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • semihin karakteri ortada değmez birii ..

0|0
    0|0
  • Artik izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Atakan

0|0
    0|0
  • turabi

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum ^^

0|0
    0|0
  • atakanla semihi mi kıyaslıyorsunu güç olarak :D 10 semih eder atakan

0|0
    0|0
  • Semih alacak

0|0
    0|0
  • Semih tabi yaaa sorman bile yanlış survivor izlemiyorum :D

0|0
    0|0
  • Atakan

0|0
    0|0
  • oylamada semih gömer gibi ama yarışmalarda atakan daha güçlü

0|0
    0|0
    • Atakan güçlü diyorsun güçlü olan oylamalarda neden güçlü olmasın herkez güçlüğü tutar geçen sene turabi gibi yanlış anlaşılmasın turabici asla değilim

• sempatilik daha önemli

• Survivor güç yarışmacı değil mi boşu boşuna mı oyun oynanıyor

• semih güçlü değil sadece hızlı

0|0
    0|0
  • Izlemiyorm

0|0
    0|0
  • izlemem sevmiyorum

0|0
    0|0
  • atakan semihi gömer üstünede çay içer

0|0
    0|0
  • semih alır oyları yüksek

0|0
    0|0
    • Oy değil güç olarak soru sordum ben

• Güçlü olanlar neden kazanamaz yarışmayı geçen sene turabi güçlüydü kazandı sevmesem de hak etti bence çünkü çok hızlı güçlü

• hayır

0|0
    0|0
  • Berkecan

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    8

Kızlar Ne Diyor 29

• Atakan güçlü ama yeri geldiğinde semihte atakandan oyun alabiliyor ayrıca semihin oy potansiyeli fazla bir semihçi olarak demeliyim ki oyları iyi derecede kontrol edebilirswk semihi şampiyon yaparız atakan adada kendini semih kadar gösteremiyor yinede atakanı bir tık daha güçlü görüyorum

0|1
    0|0
  • sıkı takipçisiyim. kesinlikle atakan güçlü. atakan ın oyun kazanma oranı %68 semih in ise %48. ünlülerde sms te semih çoğunlukla 1., ünlülerde ise atakan. nedenleri atakan sporcu olduğu için her açıdan avantajlı ve hızlı. semih ise sporcu olmamasına rağmen performansı kötü biri denemez orta. atakan kadar hızlı değil. yani sonuç olarak her zaman güçlü olan kazanır. ikisi finale kalırsa ve halk beni şaşırtmaz ise atakanı 1. yapar diyorum.

0|0
    0|0
  • Atakan

0|0
    0|0
  • İzlemem

0|1
    0|0
  • Tabi ki güç olarak Semih ama akıl oyunları bilmem beceri falan Semih gibi görünüyo laflarından planlarından :;D

0|0
    0|0
  • Survivorın bu kadar izlendiği ülkede akpye %50 az bile mk

0|1
    0|0
  • Atakan daha güçlü tabi ama ben Semih'i seviyorum😍

0|0
    0|0
  • fiziki güç olarak atakan kişilik olarak semih, atakan dedikodu yapıyor biraz favorim semih

0|0
    0|0
  • Bu sene izlemiyorum turabi 2 kez şampiyon olunca nefret geldi

0|0
    0|0
  • Seyretmiyorum

0|0
    0|0
  • Atakan :)

0|0
    0|0

1|0
    0|0
  • Hayır

0|0
    0|0
  • Atakan oyunlarda insan değil, ayrı bir yaratık :D Çok fena depar atıyo hırslı falan çok da hızlı

0|1
    0|0
  • Semih

0|0
    0|0
  • Açıkçası Atakan'ı destekliyorum ama Semih'te sporcu olmamasına rağmen takım arkadaşlarından iyi performans sergiliyor. Şaşırttı beni doğrusu.

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Bu sezon kadroyu sevmedim izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Atakan güclü ama Semih kazansın istiyorum

0|0
    0|0
  • Tek bildiğim Yılmaz Morgülün de orada olduğu.

0|0
    0|0
  • İzlemiyoree.

0|0
    0|0
  • Atakan

0|0
    0|0
  • atakan

0|0
    0|0
  • Atakan