Tek başınıza korku filmi açtığınızda hangi şekil izliyorsunuz , rahat izleyebiliyor musunuz?

Korku filmlerini tek basınıza actıgınızda rahat izleyebiliyor musunuz

Güncellemeler:
Güncellll

1|0
20|8

En İyi Kız Görüşü

• Hemen catidan sesler duymaya basliyorn😨😨

0|1
    0|0
    • Hadi be 30 yasindasin hala film izlerken korkuyor musun

• Hastayim senin gibi mutevazilere ya. Bravo. Ne gusel hatani anlayip bir sey ogrendigini soylemen. alcak gonullusun. Boylede kal👏👏👍

• Allah razı olsun ablacim , senden bunlari duymak ne güzel :)

En İyi Erkek Görüşü

• Çok Rahat İzliyorum Kardeşim. Korku Filmini İzlerken ''korkmam lan ben korku filmini izlerken gülerim'' diyenlerden ve korku filminin ortalarında yastıgın arasından kısık gozlerle bakanlardanım. tabiii bazı filmlerde :D

0|1
    0|0
    • Bende stresten tirnak kemirip heyecanlardanim. ani çıkışlarda ise atiyom oradan biri cikti elinde olmadan küfür edenlerden nfbj:)

• Sorun Yaş Degil İnsanın Başına Gelen Gerçek Olaylar Kardeşim. O yuzden İnli Cinli Fİlmlerden Haz Etmem :D

• Yok saka diyorum bende korkuyorum:)

Kızlar Ne Diyor 19

• Tek başıma izlemeyi denemedim izleyemem 😄

0|1
    0|0
    • Aslında seni 3d li salona kitleyip cinli perili film açmak lazim :)

• Simdi sen tüm gece ayaktaydin ya birazdan uyucan. Evde belki de yalnizsin. Birden uyanicaksin ve karsinda yatarken tam karsinda siyah bir gölge ve gözleri komple kirmiizi sana bakiyor kafasini sağa sola oynatiyor sesini kimselere duyuramazsinda

• Şu an tv nin arkasinda bir varlik olmasigina emin misin ya cikmak icin uygun bir ani bekliyorsa. senin uyumani felan? :)

• İzlemem çok takıyorum

0|1
    0|0
  • psikopat_hatun diyorki izlerim güzelce :D

0|1
    0|0
    • Neden her yorumda. diyor ki felan yaziyorsun:) yorum yapiyorsan zaten diyorsun demeden yorum nasil yapican demi:))

• psikopat_hatun diyorki ben onu düşünecek seviyedeyim. canım istiyo.

• Yok estarfullah kanka rica ederim yanlis anlama beni:) sen zaten profesör olacak kisiisin de hatta :)

• Tek basina izlesem ne bikac kisiyle izlesen ne olcagi varsa 40 kisi varkende olur o kayal ettiniz olaylar sjsj

0|1
    0|0
    • Tek basinayken daha farklı oluyor :) cinlibperili tek basina ile ev karanlık oldukça görem:)

• Yo benim icin inan farketmez acayip umursamaz bir yapim var ciniymis perisiymis onlar benden korksun lan bir mas okur uflerim zjjssn

• Hayır "bir sağa döndümmm bir sola döndümmm deliye döndümmm" oluyorum :) anladın sen orasını :) seni film canavarı ilan ediyorum film izlemeyi ne çok seviyosun sen böyle :) nerden biliyosun dersen sıkı takipçinim ehehe :)

0|1
    0|0
  • Tvye bağarim yatarak izlerim😄

0|1
    0|0
  • Besmele çekiyorum her sahnede :D

0|1
    0|0
  • Elimde nescafe ayaklar sehpaya uzanmis sekilde izliyorum

0|1
    0|0
  • şimdiye kadar izlediğim hiç bir korku filminde korkmadım gülesim geliyo tek başına rahat rahatta izlerim no problem

0|1
    0|0
  • Korkutamıyorlar artık beni rahatım

0|1
    0|0
  • Tek başıma korku filmi izliyemiyorum malesef :D

0|1
    0|0
  • izlemiyorum

0|1
    0|0
  • uzanarakk

0|1
    0|0
  • Korku filmi izlemiyorum 6 yıldan beri.
    En son musallatta zirvede bıraktım.

0|1
    0|0
  • korku filmi izlemem

0|1
    0|0
  • Cok rahat izliyorum

0|1
    0|0
  • Sinema da olmadığım sürece rahat izliyorum korku filmini

0|1
    0|0
  • evet hemde cok rahat

0|1
    0|0
  • Çok rahat izliyorum hatta favorim elm serisi fakat söyle bir sorun var tek değilde yanımda biri varken izlediğimde odadan kovuluyorum çünkü çok dalga geçerim

0|1
    0|0
    • Elm serisinin konusu ne. Sen Lazarus etkisini izledinmi. Hem niye dalga seviyorsun ayip değil mi:)

• Niye ayıp olsun ya bakış açısı farkı bu arada elm sokağı konusu ne diyorsan konuşmaya gerek kalmadı teşekkür ederim iyi geceler

• Siz kadınlar anlasilmasi çok zor birseysiniz yaniniza tercüme şart , Sunyazdigina anlam verilmez

Erkekler Ne Diyor 7

• İzlerim sıkıntı olmaz :D

6|6
    0|0
  • Korkan erkek mi var yoksa eyvah eyvah.. Film seyrederken korkan erkek yarın askerde nasıl nöbet bekliyecek.

0|1
    0|0
    • Benim askerlik bitti abi ;)

• Sen askeriyede neyciydin abi. teğmen felan mi uzman miydin

• Ben emekli albayım.

• Tek başına korku filmi açmıyorum

0|1
    0|0
  • korku filmi cok sevmem aksiyon komedi tercihim first blood 1982 10 numaradir.

0|1
    0|0
  • tek başıma korku filmi izlemiyorum.

0|1
    0|0
  • uzun zamandır izlemeidm korkyorum çünkü :D

0|1
    0|0
  • Yok butun isiklar acik oluyok

0|1
    0|0
Yükleniyor...