Sizce Kurtlar Vadisi adlı dizinin vadesi dolmadı mı?

2003 yılından bu yana yayınlanan Kurtlar Vadisi adlı televizyon dizisi sizce de kabak tadı vermedi mi? Ne düşünüyorsunuz?

Güncellemeler:
Dizi reklama girdi soruya gelin dizi tutkunları :D

1|2
8|11

En İyi Kız Görüşü

• Acıkcası bende öyle dusunuyodum ama eskıden persembeydı sımdı ne gun bılmıyorum ogun üniversitenin erkeklerı dısarı cıkmazdı polat yururken alkıs falan tutarlardı sanmıyorum bıtıcegını adam ölmüyo sacmaladılar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• kurtlar vadisi pusu eski dizinin adını kirletiyor. ne anlattığı da belli değil... çok uzattılar... ama 2003 de Show tv de yayınlanan bölümleri süper. yani o diziyi çekmek kolay değil... ta masonlara kadar değiniliyor. gerçek bir mafya dizisi. ayrıca dizide tıp, hukuk ve mafya terimleri gerçek. mesela şevko polatı kaldırdı. testerenin siyah kartla racon kesmesi... müşteki avukatı falan filan... çatışma sahneleri... çakırın tombalacıyı öldürdüğü sahne çok zor olsa gerek. müzikleri süper. öyle laflar var ki bu dizi de kitap olur diyecem ya, oldu zaten.

1|1
    0|0
    • İzlemiyorum ama kitabını okumuştum gnc güzel sözler vardı

• Alkış...
      Eski dizinin tadı Pusu Da yok!
      Olamadı da!!

• Akşam gazetesi veriyordu o kitabı o zamanlar cocukdum tabi babama söylemiştim baba akşam al bugun ne olur diye sırf o kitap için :D Akşamı zor etmiştim bu arada aynen yazdıklarına harfiyen katılıyorum.

Kızlar Ne Diyor 7

Erkekler Ne Diyor 10

• ben bakıyorum ama eski tadı yok ha anlatılan güncel konu dersen iyi ama senaryo kötü olmuyo yani belli bir müddet sonra

0|1
    0|0
  • Çoktan doldu ama eskisinin hatrına bakıyorum nerede çakırlı karahanlılı kılıçlı konseyli baronlu dizi ne halde şimdi :S

0|1
    0|0
  • Senaryosunun komple değişmesi lazım efektlerin oyuncuların bir kısmının repliklerin falan kısacası herşeyin değişmesi lazım raci şaşmaz senaristken çok iyiydi sağlam konseptler seçiyordu her sezonu haddinden fazla ilgi çekiyordu ama şimdi öyle değil final yapmalarını isterdim doğrusu..

0|1
    0|0
  • Doldu

0|1
    0|0
  • Kurtlar vadesi yapalım mı adını :D

0|1
    0|0
  • Doldu tabi :)

0|1
    0|0
  • coktan doldu gecıyor bıle sacmasapan bır dızı