Gülşen'in Dan Dan şarkısına çektiği klip hakkında Rtük'ün yaklaşımı hakkında ne düşünüyorsunuz?

Rtük klip için: Kırmızı mayoya benzeyen kıyafetiyle bedenini cesurca sergileyen şarkıcının yatağın üzerinde gösterdiği davranışlar, telefon ile arkadaşlık hizmeti veren kadınların reklam karelerine benzemektedir dedi siz ne düşünüyorsunuz. Bu arada klip Ağustos ayında yayınlandı bu karar geçtiğimiz günlerde çıktı. Youtube da ise 70 milyon izlenimi var.

• Rtük haklı fakat bu şekilde konuşması yanlış.
    38% (11)37% (7)38% (18)Oy Ver
  • TV'de o kadar zararlı şey var ki buna sıra gelene kadar...
    10% (3)11% (2)10% (5)Oy Ver
  • Bana göre zararlı değil gayet normal bir klip.
    17% (5)21% (4)19% (9)Oy Ver
  • Klip Ağustos'ta yayınlanmış şimdi mi akılları başlarına gelmiş?
    35% (10)31% (6)33% (16)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Rtük gayet haklı. Seçeneğini eklemeyi unuttum arkadaşlar yorum olarak paylaşabilrsiniz.

3|4
7|8

En İyi Erkek Görüşü

• Bugün milleti eskorta benzeten Rtük ceza verir, yarın mini etek giyenlere başka şeyler derler, dışarı çıkartmazlar. Gerçi bunu yapan yerler var el altından da neyse. Zihniyeti iyice bozmaktan başka bir şey değil. Rihanna Türk olsa terörist ilan edilirdi muhtemelen klipleri sebebiyle.

2|1
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Hande yenerde senelerdır mayoyla geziyo o neden yasaklanmıyo cok sacma

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Türbansız çekilem klipleri yasaklicaklar yakinda

2|1
    0|0
  • benim anlamadığım rtük ün yorumu zaten telefonla arkadaşlık hizmeti veren kadınlara benziyor demişler rtük telefonla arkadaşlık hizmeti veren kadınları mı çalıştırıyor nerden biliyor arkadaş nasıl göründüklerini

1|0
    0|0
  • RTÜK denen gereksiz kurum bunlarla ugrasacana tvdeki evlilik programı kismetse olur gibi ahlaksız saçmalıklara baksın

2|0
    0|0
  • A haklı ama..

1|0
    0|0
  • Rtük haklı bence

1|0
    0|0
  • Rturk gayetten daha gayet hakli ozenti olmayin ozenti olcaksaniz bedeniniz degil beceriniz çalışsın gidin warner browse ozensinler adam gibi filmler yapılsın

1|0
    0|0
  • Rtuk hakli.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• neyıne yasak getirmiş got yok gous desen yok sıfat desen firavun gibi

3|2
    0|0
  • Klibi ben gördüğüm de telefonda izlerken annem sende mi Hamster izliyorsun kardeşin gibi diye yanıma geldi. Gülşeni görünce star mi olmuş dedi. Annem RTÜK te ise başlasın bedava bile çalışır

1|0
    0|0
  • Gülşeni hiç sevmem yaptığı işlerde avrupa özentiliğinden başka bir şey değil ama rtükün bu kadar takması saçma bana yobazca geldi

1|0
    0|0
  • Eşim beni kıskandıran ak için onu izlemişti. Kafasını pcye sokacaktim sonra baktım ki okadarlik bir yani yok ama. Erkekler açısından nasıl takıldığını bilemem 😕😕😕

1|0
    0|0
  • Güzel bir klip değildi de aradan kaç ay geçmiş şimdi kaldırsa nolur kaldırmasa nolur :p

1|0
    0|0
  • bana göre zararlı değil gayet normal bir klip

1|0
    0|0
Yükleniyor...