İyi ki bir Türkiye'ye Ronaldo geliyor ne bu hengame abartılı reklamlar duyurular?

İyi ki bir Türkiye'ye Ronaldo geliyor ne bu hengame abartılı reklamlar sanki dünyayı kurtarmış birisini ağırlıyoruz.Ünlüleri bu kadar abartanlara kızmıyor musunuz?

1|1
12|18

En İyi Kız Görüşü

• Aynen ya

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 11

• Şımarık insanlardan kim olursa olsun nefret ediyorum. Haberlerde görmüştüm arabasını kaldırıma çıkarmış hayranına laf etmiş falan... Ondan sonra soğudum zaten. Bence de bu kadar abartılması saçma

0|0
    0|0
  • Reklam işte.

0|0
    0|0
  • Kızıyorum..
    Fakat bir "Justin Bieber "ın gelişi bile inanılmaz abartıldığı için,
    Ronaldo için yapılanlar çok abartılı gelmiyor gözüme.
    En azından daha çok hak ediyor =DD

2|0
    0|0
  • Valla ya

0|0
    0|0
  • Bişeyler tabi abartılacak reklam yaparken, ona bakarsan tüllerin uç kısımlarının açılmamasından bıkıp aaaaa diye bağıran bir kadın ben görmedim

1|0
    0|0
  • Kiskanma.

0|0
    0|0
    • Yok ne kıskanıcam bir insanı böyle ilah olarak kabul etmenin doğru olmadığını düşünüyorum sadece.

• Çok iş :)

0|0
    0|0
  • Katılıyorum

0|0
    0|0
  • abartmaya değen idoller vardır. onlara birşey diyemem ronaldoda onlardan biri <3

0|0
    0|0
  • Umrumda değiller

0|0
    0|0
  • gelsin ronaldo

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 17

• kızmam ben

0|0
    0|0
  • Aynen ya sorma. Hadi ben gelsem neyse haklilarda Ronaldo kim ki

0|0
    0|0
  • Youtube'da videoyu izlemek için 240p'ye çektim açması 2 dakika sürdü. Teşekkürler Türk Telekom. Ronaldo kimin reklamında oynadığının farkında değil :D

0|0
    0|0
  • O reklam Turkiyeye geldigi icin degil,
    reklam verenin sponsorlugunda reklam filmi cekecekleri icin var.
    Hengame falan yok yani

0|0
    0|0
    • Konu türkiyeye geldiği için değil içeriğinin ne kadar abartıldığı için.

• onu reklam veren firma abartti sadece.
      yoksa insanlar pek umursamadi

• fazlasıyla saçma..

0|0
    0|0
  • (Genel'e yazıyorum) Ronaldo kim la :D onun bunun dötünü kaldırmada üstünüze yok :D gelirse gelsin ne yapak ölek mi hiç oralı bile olmadım bırak oralı olmayı reklamına dahi bakmadım banane anasını satayım :D

0|0
    0|0
  • Abartılacak biri varsa oda Cristiano Ronaldo'dur. Hani 3 Ballon d'Or kazanmış falan.

0|0
    0|0
  • Saçma sapan, görgüsüzce işler.
    Mına koyayım sanki Türk Telekom dünyaya hizmet veriyor da, dünyacs tanınan Ronaldo'yu oynatiyor reklamında. Önce, dünyaya satacak bir şeyin olsun ki, sonra yine oynat Ronaldo'yu...

0|0
    0|0
  • Kızıyorum evet. İşin fokunu çıkarmada üzerimize yok

0|0
    0|0
  • Sanki babasinin hayrina geliyo okadar paraya anirarak gelicekler tabiki 😂

0|0
    0|0
  • Ronaldo hem müslüman ülkelere insanlara be Türkiye'ye sempatisi olan birisi haliyle böyle davranılmayı hakediyor diye düşünüyorum, dünyanın en iyi oyuncusu reklamımızda oynamış Türkçe konuşarak bırakında abartalım yahu..

0|0
    0|0
  • Hiç sorma Sabri reyiz varken Ronalda kim mq boşuna geliyor

0|0
    0|0
  • Dünyanın en popüler sporu olan futbolun en iyi oyuncusu bırakta abartılsın :D

0|0
    0|0
  • Hiç haberim yok geleceğinden

0|0
    0|0
  • Reklamı 2 defa izledim reklamıda beğenmedim. Zaten pek sevdiğim oyucu değil

0|0
    0|0
  • MK gelmezse

0|0
    0|0
  • Ben insanları bu kadar çok sevmelerine karşıyım zaten. Hiçbir insanı çok fazla sevmeyin. Hayranlık başka bir şey ama cidden baya abartıldı.

0|0
    0|0
Yükleniyor...