Geçen sene Turabi, bu sene Semih. İnsanlar böyle pis ve gıcık insanlara neden bu kadar oy veriyor?

Gerçek hayatta yaş meşe ile döveriz diyen insanlar Semih'e yağdırıyor oyları. Adam bildiğin pislik ve tahrik üstadı. Biz Türkler neden efendi değil de süzme adamları daha çok tutuyoruz?

Güncellemeler:
Bu ülke insanının neyi sevdiğini Ütopya da çözmüş adam zaten. Efendi İbrahim sessiz sakin en az oyu alırken adam ııııııı diye diye 4 haftadır 1.

0|0
3|11

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• Bende anlamıyorum.

0|1
    0|0
  • Merak uyandırıyolar kendilerini takip ettiriyolar çünkü

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• İzlemiyorum izlememde.😒

0|1
    0|0
  • Anlamış değilim :D

0|1
    0|0
  • Zekasını kullanıyor.

Ütopyada hiç sevmezdim. Lakin Survivor da haklı. Adama yemeğini yere döküp orada ye dediler. Bu kadar sakin kalması bile oyunun yüksek çıkması için yeterli diye düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Ya bende keskin mizaçlı arıza çıkaracak insanları seçtiğini düşünüyorum amcunun ama survivorda semih haklı bence. İyi dalga geçiyor

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsan izleme kardeş sana kim zorla izlettiriyor?

0|0
    0|0
  • sal gitsin o tip yarışmaları aciz insanların yeri oralar

0|0
    0|0
    • Bence de öyle ama bu ülkenin yarısı akşam işi gücü bırakıp kitleniyor ekrana. dünya yansa umurunda değil insanların

• aynen ya özellikle ergen tayfası tabi bazı yetişkinlerde var algısı zayıf insanların tercih ettiği programlar bence

• Semih survivorda net bir tavır sergiliyo ilk haftalarda ona hiçbir şey yapmamasına rağme saçma bir şekilde üstüne gitmişlerdi.

0|0
    0|0
  • Cunki kendileri ezik iclerinden onlarin yerinde olmak istiyorlar acik ve net hayat pic olana guzel

0|0
    0|0
  • seviyor lar demekki

0|0
    0|0
  • En iyisi hiç izleme.

0|0
    0|0
Yükleniyor...