SURVIVORDA Semih bu kadar gıcıklığına rağmen her hafta birinci oluyor?

Ayrıca ekürisi gizem oda ondan gıcık ve hain yani anlamıyorum destekleyenler var mı bu ikiliyi birde neyini seviyorsunuz 😀

Güncellemeler:
Heralde millet gitsin diye oy atıyor oda 1. Oluyor.
Bir yanlış anlaşılma var gibi

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• Ütopyadan olan hayranları çok ünlüler de onu destekleyince iş bitiyor, ama dikkat edersen çok mantıklı ve akıllıca konuşuyor, yarışmalarda da iyi, stratejini üzerine kurulu, diğer grup çekemiyor, gizeminde semihi desteklediğini çok düşünmüyorum. Semih her hafta 1. oluyor hayranı çok diye onun yanında, prim yapıyor semih birinciyse ben 2. yim adadan gitmem kafası

0|1
    0|0
  • bu semih sirret kadindan bile daha sirret :@

0|3
    0|0
    • Aynen eeeeee eeeeeee bir konuşma yapıyor kullandığı kelimerin %90 eeeeıııııı

• Bende sinir oluyorum ona

0|2
    0|0
  • Tayyip staylaa:D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben seviyorum onu çünkü o kendini bir b. k zanneden heriflere cevabını çok iyi veriyor adam iyi thug life yapıyor sonuna kadar arkasındayım

0|0
    0|0
  • Çünkü ilk hafta hiçbir şey yapmamasına rağmen herkes üstüne gitmişti ve ardından herkese karşı net bir tavır sergiledi -nihal de öyleydi- ve diğerleri de içten pazarlıklı gibi duruyo nihali demeleri falan 7 kişiyiz diyolar 3 4 kişi nihali diyelim diyo ve nihal gidiyo...

0|0
    0|0
  • Adamın hayranı çok asd

0|0
    0|0
  • Vallaha bende semih bayılıyorum :)

0|0
    0|0
    • İşte bende bayılanları arıyorum neyine bayılıyon gardaş 😀

• adam işi biliyor strateji yapıyor her şeyi cuk diye oturduyor :D

• ülke insanımız mal çünkü,

0|0
    0|0
    • türkiye böyle mallarla dolu olduğu için, semih birinci geliyor, ama türkiye böyle mallar yüzünden bir adım ileri gidemiyor,

• kadınlar matinesine götür hiç sırıtmaz; ya da günlere falan giderse iyi dır dır eder.

0|0
    0|0
Yükleniyor...