Evlilik programları hakkındaki görüşleriniz neler?

Ya bence cok sacma.. Sanki daha önceden kurgulanmis bir hikayeyi hergun ayni saatte canli oynuyolar. Hic inandirici degil bana gore sizce?

0|1
8|28

En İyi Erkek Görüşü

• saçma maçma , yapımcılar iyi para döndürüyo ona bak sen , ee hayat mantıklı olsaydı zaten ksde işimiz olmazdı :D

1|0
    0|0
    • Hic deme yaa ne para kazaniyolar be :D :D

• Maalesef mantiksiz ve izleniyor :D

• Evlilik programlarında hep olay oluyo farkındaysan bir program hiç düzgün geçmez mi sürekli mi olay olur , halk seviyor böyle tartışmaları kavgaları entrikaları :D

Erkekler Ne Diyor 27

• Evlilik programı değil oyuncusu olmayan doğaçlama TV dizisi. Aslında yıllardır bildiğimiz izlemeye doyamadığımız mahalle dedikodularının özelleştirilmiş, paketlenip seri üretimle satışa sunulmuş hâli de denebilir. Zaten hepsinin geldiği yer kast ajansları. Yapım şirketi için kârlı bir iş: senaryo ekibi yok, prodüksyon masrafı sıfıra yakın (ekmek de su da sponsordan), karın tokluğuna kendini TV'de maymun etmeye gönüllü ucuz iş gücünü advertorial dahil istedikleri gibi tepe tepe kullanırlar (kullanıyorlar da). Gelsin cukka reklâm geliri, gitsin SMS geliri. Gerçi "haksız kazanç" teşkil ettiği için SMS oylamalarını internet oylamasına çevirdiler ama hâlâ sağlam bir reklâm geliri akıyordur. Yani yeme de yanında yat :D

1|0
    0|0
  • Nefret ediyorum geçen halamlar izliyordu kadını çocukları terketmiş derdini anlatmaya gelmiş arkadan kemanla hemen duygusal müzik verip insanları havaya sokup duygu sömürüsü yapıyorlar. Dinleri imanları para olmuş pisliklerin.

1|0
    0|0
    • Aynen bir de o yönü var madem duygusal bisey anlatiyosun araya giren o muzik ne? :D

• Hepsi aynı halt nasıl sinirlendiriyorlar insanı. Kadının belki öyle bir niyeti yok ama insanların duygularını sömürüyorlar.

• Aynen öyle 😒

• Tribüne oynuyorlar. Şov yapıyorlar. Milletle dalga geçiyorlar resmen.

Halk kalkıp sabah akşam böyle programlar izlerse dış ülkelere hep bağımlı kalırız hiçbir zaman da tam bağımsız bir ülke olmayız. Yahu kalkın biraz kitap okuyun araştırma yapın!

1|0
    0|0
  • Reyting disinda baska bir amac yok

1|0
    0|0
  • direkt kaldırılmalı direkttt

1|0
    0|0
  • Saçma tabi

1|0
    0|0
  • Televizyon izlemediğim için bilemicem ama ara sıra internette videolar düşüyor ordan bakıyorumda hepsimi amele hepsimi mal. ama çoğu kurgu bariz belli :)

1|0
    0|0
  • Pis pis karılar kızlar çıkmış zengin koca arıyor sürtükler

1|0
    0|0
  • Saçmalıklar silsilelerinden başka bir şey değiller...

1|0
    0|0
  • Her şey kurgu, tehditler, zorla programa çıkarmalar, sinsi ve tehdıtkar gülüşler, yapmacık davranışlar, ikircikli davranışlar. Hepsini ızleyerek görüyorum.

1|0
    0|0
  • Saçmalığın Önde Gideni :/

1|0
    0|0
  • Demin gordum telex de talipleriyle karsilasan._. Yine olay cikaricak yaziyordu buda programin amacinin reyting oldugunu gosterir

1|0
    0|0
  • hepsi tiyatro..

1|0
    0|0
  • Saçmalık kaldırılmalı

1|0
    0|0
  • Kısmetse olur izlenirken kurgu olduğu halde salya akıta akıta izleyenler. Evlilik programlarına laf söyleyemezler. Kurgu yok arkadaşım oraya gitmişti :D o zamandan sonra kendisiyle görüşmüyorumm

1|0
    0|0
  • bencede cok sacma oraya gelenler hep eglenmeye geliyorlar

1|0
    0|0
  • modası geçti artık.

1|0
    0|0
  • aynen yaa çok aptalca

1|0
    0|0
  • saçma elimden galse hemen kapatırım

1|0
    0|0
  • en iyisinde bile dalavere var

1|0
    0|0
  • Alayı oyuncu:D

1|0
    0|0
  • Loca adaylarının geneli şımarık. Evlenmeye çabalamaları güldürücü.

1|0
    0|0
  • zaten kısmetse olur kurgulanmış bir program. bunları izleyen salaklar var

1|0
    0|0
    • En sacma ve en yapmacik gıcık olani da o zaten

• aynen ses kayıtları çıkmış. bizim kız arkadaşlar izliyor. kurgulanmış olduğunu bile bile izlemek saçmalık. yayına başlamadan önce toplantı yapıyorlarmış

• Görüsüm yok :/

0|0
    0|0
  • hepsindende nefret ediyom çok saçma oraya çıkanlara bakıyom kızlar baya güzel nasıl erkek bulamıyolar hiçte bakmıyom hatta karşıma çıkar çıkmaz küfür edip öyle kanal değiştiriyom

2|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 8

• sahte onların hepsi

1|0
    0|0
  • İzlemedim hiç.

1|0
    0|0
  • Kanalı 1 saniyeliğine bile geçince cin çarpmışa dönüyorum yok olsun istiyorum o programlar.
    bir tarihçimiz çok takip ettiğini söylerdi neden diye sorunca demişti ki "gençler o tür programlar ülkenin apaçık durumunu ve içinde bulunduğu kültürü gösterir"
    hocam siz çok yanlış anlamışsınız baştan aşağı yalan dolan oyun bunlar desek de fikrinden vazgeçmemişti.
    Sahiden saçma buluyorum

1|0
    0|0
  • Gereksiz saçma

1|0
    0|0
  • Gerçek onlar hiçbirisi hikaye değil😄 Abartıldığı kadar saçmalık olduğunu düşünmüyorum.

1|0
    0|0
  • kesinlikle resmen reklam kendini göstermek için amacını aştı sadece bide reyting için laf yarışları

1|0
    0|0
  • bana göre komik hepsi aptal saçma sapan insanlar

1|0
    0|0
  • komik

1|0
    0|0
Yükleniyor...