Semih İyi Mi Yapıyor Survivor da?

Sıkı bir Survivor takipçisiyim Sizce Semih Adada herkesi karşısına alarak doğru mu yapıyor Bence seni tek yanlışı dokunulmazlık oyununda oynamamak değil Bunu Gizem'e gizli gizli yaptırıp açığa çıkması oldu Ben olsam ya da bence diyelim direk baştan Ben dokunulmazlık oyunlarında oynamayacağım deseydi daha düzgün bir duruş olurdu Sizce genel olarak iyi mi yapıyor

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Genel olarak iyi yapiyor diyemem ama kendi karari. Sana katildigim dokunulmazlikta hainlik yapti oynamicaksa bile oynamasin ama karsi takima ekstralik vermesin kendi takim icinde oynamicam diyebilirdi sonucta takim sayesinde ödullere gitti ve kendi sayesinde kazandiklarini soyluyor hep buda yanlis ve zaten dogru hic degil. Son olarak dokunulmazlik oyunlarda bilerek takimin morelini bozmasida yanlis onlarin ustune gidiyor bilerek diskalafi etmeye calisiyor. Eger takim olarak koyulmuslarsa takim olarak oyunlarda oyunmali her oyunda. Semihin amaci farkli o yarisma olarak goruyor sportmen olarak ya da takim olarak gormuyor. Biriyselde zaten biriysel oyunabilinir. Smsde birinci olucagini bildigi icin boyle davranabiliyor ve iyi yarismacilari potaya koyuyor kendisi boylelikle birinci olucagini saniyor galiba ama acun bilerek smsde birinci yapiyor bireysele kadar cunku adam reyting pesinde

0|0
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• adam yakinda kicini parayla silecek iyi yapiyor tabi akilli cocuk

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Semih düşünce yapısı olarak bana ters sevmiyorum adamı. Ama bir şekilde bir kitle toplamış kendine ve haklı olarak buna güveniyor. Gizemi anlamıyorum ben neyine güveniyoda böyle rahat? Semih benim dışımdaki birine sms atmayın oylarımı bölmeyin kafasında biriyken..

0|0
    0|0
  • kıl oluyorum ona ama efecan mıydı neydi o ne ya öyle alıngan mızmız. özgüvensizin teki yok o bana güldü yok bu bana sırıttı çocuk gibi o ne öyle illet oluyorum kafaya takan erkeklere. gülüp geçen sallamayan erkekler ne kadar iyilermiş onu izleyince fark ettim

0|0
    0|0
  • izlemiyom ama semih iydir

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Bilemiyorum Keskin sirke küpüne zarar derler. Biraz ılımlı olsa daha güzel olmaz mı?

0|0
    0|0
Yükleniyor...