46 Yok Olan'ın ilk bölümünü beğendiniz mi?

Kesinlikle bir behzat Ç etmez tabi ki ama muhteşem bir diziydi bence.

46 Yok Olan'ın ilk bölümünü beğendiniz mi ?

0|0
3|7

En İyi Erkek Görüşü

• güzel görünüyorda, üzerine Behzat ç çok yapışmış, alışmam lazım

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• 46 breking bad den uyarlamaydı sanırım izlemem çakma dizileri filmleri sevmiorum özentileri izlemem

0|0
    0|0
    • valla ne olursa olsun türk dizileri arasında behzat ç den sonra en iyisi. Diğer dizilere baksana o onun yengesiyle sevgili diğeri diğerinin dayısıyla yatıyor. ortada 2 kişi var sezon sonuna kadar onlar bir türlü sevişemiyorlar sezon finalinde sevişeceklerde bizde rahatlayacağız. hep böyle saçma diziler Bu diziye hayran kaldım.

• bu konuda haklı olabilirsin. bizim millet ne kadar arz namus dese de çıplaklığa cinselliğe çok fazla meraklı dizilerde de buu yönde talep oluyo o yüzden bu dizinin de tutulcağını sanmıorum

Erkekler Ne Diyor 6

• Ya bu adamın olduğu her dizi izlenir. yeterki adam akıllı senarist olsun... behzat ç yi sevdirende batıranda emrah serbest olmustur. Ya xaten anlaöıyorum ben bu senaristleri yav kardeşim işini yapın ya ne işin olut senin siyasetle. Git ozaman mevclise.. gündemi uygula siyasete bulaşma...

Amirim özledik be :-)

46 gayet güzel bir dizi. İlginç.

0|0
    0|0
  • İdare eder

0|0
    0|0
  • Behzat Ç , Türk dizi tarihinin nirvanasıdır. Dizideki doğallık samimiyet hiçbir dizide yoktu. Maalesef bitirdiler..

0|0
    0|0
  • <3 dedim

0|0
    0|0
  • bayıldım böyle dizi her zaman bulunmuyor

0|0
    0|0
  • Etmez ama dediğin gibi güzel.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• güzel görünüyordu biraz baktım

0|0
    0|0
  • Değişik farklı tutabilir aslında 60 dk süresi sıkmıyor en azından.

0|0
    0|0
Yükleniyor...