Ben Kenan Ece, KizlarSoruyor #ÜnlülerCevaplıyor etkinliği için sorularınızı cevaplamak üzere sizlerleyim, sorularınızı alabilir miyim?

Merhaba KsCanlar ;)
30 Mart Çarşamba saat 13.00-15.00 arası KizlarSoruyor'un hazırladığı #ÜnlülerCevaplıyor etkinliğinde sizlerle buluşmak benim için oldukça heyecan verici bir deneyim olacak. Röportaj sorularının sizden gelecek olması ayrıca ilgi çekici bir unsur benim için. Ben de sorularınızı elimden geldiğince açık ve samimi bir şekilde yanıtlamaya çalışacağım.

Kenan Ece video soru cevaplarını buradan izleyebilirsiniz.

Görüşmek üzere, sevgiyle kalın :)
#KenanEce

Kenan Ece'nin sosyal medya hesapları:
Instagram
Twitter
Facebook
Resmi web sitesi

Güncellemeler:
İnsanların sizi nasıl yargıladığına, nasıl göründüğünüze fazla önem vermeden, içinizdeki sesi dinleyip, kendinizin, sevginizin, aşkın ve tutkunun peşinden gidin. Bugün sizlerle olmak güzeldi, herkese güzel soruları için çok teşekkür ederim.
Sevgiyle kalın :)

36|4
173|122

En İyi Kız Görüşü

• Size sorum para sikintiniz var. mi? Oldumu hic? Ne yaptiniz? Mesela sizin mesleginiz oyunculuk. Baska bir is yapiyormusunuz? Isletme otelcilik falan? Yani diyelim size hic teklif gelmedi. Su an sizi o kadar da takip etmiyorum. Diyelim ki. hic teklif yok. Nasil yasiyorsunuz? Nerden para kazaniyorsunuz?

3|3
    0|0
    • Şu ana kadar başka bir mesleği yaptıracak bir durumda kalmadım Allaha çok şükür ama sorunuz çok mantıklı, olabilir gerçekten de böyle bir şey. Olursa yabancı dillerimi kullanıp tercümanlık ya da öğretmenlik falan yapabilirim sanırım. Bir oyuncunun en azından hayatını devam ettirecek bir yan işi olması yer geldiğinde çok gerekli olabilir.

• Aaa. sorumu cevaplamissiniz. Cook tesekkur ederim size. En iyi gorus sectiginiz icin ayrica tesekkur ederim. Sizi cok seviyorum.

• ya benımde sorumuc evaplarmısınız? ya sevdiğim cocuk bnı hiç takmıyo ama sureklı bakı bana benı erkeklerden koruyo

Kızlar Ne Diyor 172

• Çok yakışıklı ya 😂 hoşgeldiniz 😂

6|2
    0|0
  • Yaşasın😊Merhaba çok sevdiğim bir sanatçısınız. Ayrıca çok da yakışıklı😍Siteye geldiğinizi duyunca çok mutlu oldum😇Başarılı buluyorum.
    İlk Deli Saraylı da izlemiştim sizi o hemen bitirildi ama. Bence çok güzel bir diziydi. Oyunculuklar harikaydı. Sonra aynı şey Ay Tutulması, Krem Kalp hırsızında da severek izliyordum ama onlar da hemen bitirildi. Sanırım ya sen şanssızsın ya ben. Güllerin savaşını saçma sapan bir diziydi, o uzun sürdü ama izlemedim. Konusu mantıksızdı. Kısacası sizi şöyle uzun süre doya doya izlemek nasip olmadı😊Birkaç sorum var sana,
    1-Neden oynadığın karakterler genelde aynı oluyor. Yani ben seni daha fakir biri, reddedilen adam, kötü adam rollerinde görmedim. Bu açıdan kendine öz eleştiri yapıyor musun? Farklı karakterler oynamak istiyor musun? Çoğu sanatçı da bu, oluşuyor biliyorum (Oktay Kaynarca, Çağatay Ulusoy, Kıvaç Tatlıtuğ etc.) ama onlar kırmak için bir şeyler yapıyorlar seninde öyle bir planın var mı? Fatklı bir rolde görmek isterim sizi. Böyle alışılmışın dışında olsun. Ve mümkünse takım elbisesiz😛
    2-Bu tarz dizlerin hemen bitirilmesi oyunculara ve izleyicilere saygısızlık değil midir? Hiç üzüldün mü ya da kızdın mı yapımcıya kanala? Sonuçta emek veriyorsun o kadar. Bence bir dizinin kalitesi tutup tutmamasıyla değil, 5 yıl 10 yıl sonra açtıktan sonra yine izlenmesiyle ölçülür diyorum.
    3-Çok cips yer misin? En sevdiğin çikolata ve cips nedir? Aburcuburla aran nasıl?
    4-Herhangi bir hastalığın var mı? Doktorlar hakkında ne düşünüyorsun. Oyuncu olmasan ne olmak isterdin? Doktor olmak ister miydin?
    5-Dünyaya gelmiş geçmiş insanlar arasında örnek aldığın biri var mı?
    Şimdilik sorularım bu kadar. Hepsini cevaplarsan çok mutlu olurum.
    Bu iki şarkı benden, size gelsin. Soruları cevaplarken dinleyin sıkılmayın😊
    İki parçayı da çok severim pek bilinmezler gerçi, sizde seveceksiniz😇
    https://m.youtube.com/watch?v=Rbxy9oHgR8Y
    https://m.youtube.com/watch?v=p-RpivcId8o
    Hoşgeldiniz😊

2|2
    0|0
    • Upuzun bir yazı ve bir sürü soru yazmıştım ama harf kısıtlaması yüzünden silmek zorunda kaldım 😕

Neyse sitemize hoş geldiniz umarım keyifli vakit geçirirsiniz. Bu arada ben Selen :)) Sitenin kar tanesi oluyorum 😂😂😛

Ebru Akelle de seni çok yakıştırıyorum ❤️

• Hayat bazen Whatsappdan upuzun gelen mesaja "tamam." diye cevap vermek, üzmüşler kızı shdhss :D

• Kenan ece kız olmuş baksanıza pembeli 😂😂😛 haha çok komiğime gitti 😊 Adam bu siteye geldiğine geleceğine pişman olmuştur.

• Merhaba Hoş Geldiniz
    Kitap okumayı sever misiniz?
    Bugüne kadar okuduğunuz, sizi etkileyen bir kitap olduysa bize de önerir misiniz?

Cevaplayacak soru bulamazsanız ikinci sorumu da cevaplayabilirsiniz 🙈

Yakışıklılığın size getirdiği avantaj ve dezavantajlar nelerdir? 😂

2|2
    0|0
    • Evet, kesinlikle severim :) Paul Auster'ın NewYork üçlemesi, Erasmus'un Deliliğe Övgü ve Henry Miller'ın Sexus'unu söyleyebilirim.

• Hoşgeldiniz.

Xper 4 olduğunuza göre cinsellik kategorisinde soru sorma hakkına sahipsiniz. Ne sorardiniz?

torpille 4 xper oldugunuza göre soruyu cevaplarsiniz bence:))

Kendinize iyi bakin.

3|6
    0|0
  • Hoşgeldiniz.
    Sizi çok yakışıklı ve sempatik buluyorum. Oyunculuğunuzu çok beğeniyorum. Ekranlarda daha çok projede görmek isterim. Size sorularım;

1) Sinema tarihinden bir filmin yönetmeni olsanız, hangisini seçerdiniz?
    2) Güncel olarak yerli ve yabancı hangi dizileri takip ediyorsunuz?
    Ve son olarak da
    3) Bir kitabın tamamını uykunuzda ezberleme şansınız olsaydı, hangi kitabı seçerdiniz?
    Şimdiden teşekkürler😊

2|1
    0|0
    • Bir yönetmen olsam Fellini olmak isterdim.
      Homeland, Game Of Thrones'u izlemeye çalışıyorum. Yerli dizileri zap yaparken takip ediyorum. Yeni başlayan 46 beni çok etkiledi, 2. bölümü merakla bekliyorum.

• Cevaplarınız için çok teşekkür ederim. En kısa zamanda sizi yeniden ekranlarda görmek dileğiyle😄

• Öncelikle Merhaba hoşgeldiniz :)
    -Bakkala ekmek almaya gidiyor musunuz?
    -Özellikle Güllerin Savaşı dizisinde tüm genç kızların gözüne kazındınız, instagram yorumlarınıza bakıyor musunuz?
    http://i.hizliresim.com/4rp4pA.jpg
    Bu aşk sadece dizide mi, gerçek hayatta da olma şansı yok mu? Çok yakışıyorsunuz Teşekkürler :D ❤

2|3
    0|0
    • Bakkala ekmek almaya gidiyorum ama tam tahıllı ekmek sevdiğimden fırından alıyorum :)
      Arada srada bakıyorum elbette :)

• Canan'la zaten gerçek hayatta da beraberiz :)

• Nasıl mutlu oldum size anlatamam :D hep mutlu olun inşaallah ❤❤❤

• Hoşgeldiniz. Ancak aklıma soru gelmedi derken soru geldi.
    Ilikislerinizde yaş faktörü önemli midir?
    Hayatınızın içinde en çok sevdiğiniz rol nedir? Baba arkadaş dost es veya evlat olmak gibi. Bu rolleri hakkıyla yerine getirebiliyor musunuz?
    Okuduğunuz için teşekkür ederiz.

0|1
    0|0
    • Bunların rol olduğunu düşünmüyorum. Henüz baba olmayı tatmadım, inşallah tadarım bir gün.

• Faktör mü 😂
      Ne o öyle güneş kremi gibi faktör 😂

• Siz soruları yanıtladığınız sıralarda ben sınavda ter döküyor olacağım. Varsa bir dal dua alabilir miyim sayın Kenan ece ağabeyimizden... ?

1|2
    0|0
  • Hoş geldiniz sitemize. Epey yakisikli birisiniz. Sokakta yürürken veya sosyal platformlarda kizlarin bu yonunuze vurgu yapmasi ile ilgili ne düşünüyorsunuz hosunuza gidiyor mu yoksa rahatsız misiniz? Kendinizi yakisikli buluyor musunuz?

0|2
    0|0
  • Hoşgeldiniz...

Aşkta gurur var mıdır?
    Varsa bu gururun sınırı var mıdır, yoksa aşk hesapsızca mı yaşanmalı mıdır?

1|1
    0|0
  • Merhaba,

1) Oyunculuğu seçmenizde dış görünüşünüzün payı var mı?
    2) Günümüzde bazı oyuncularda hiç yetenek olmamasına rağmen sırf çok yakışıklı olduğu için, ülkedeki en iyi oyuncu muamelesi görmesi adil mi? Öyle ki bazı erkek oyuncular dizide istediği başrol kadın oyuncusunu bile dilediği gibi değiştirme/seçme hakkına sahip.

Teşekkür ederim, keyifli günler dilerim.

1|1
    0|0
    • Hayır yok :) Oyunculuk Türkiye'de henüz tam profesyonelleşmedi bence. Dizi, sinema, tiyatro oyunculuğu bence birbirinden çok farklı.
      Dizilerde celebrity dediğimiz şöhretler dünyanın heryerinde televizyonda görünür ve oynarlar. Ama onları tiyatro sahnesine çıkarsan boalarlar diye düşünüyorum.

• Ben de aynı fikirdeyim, teşekkür ederim cevabınız için.

• Merhabalar Kenan bey,

Sizi dizilerden takip ediyorum. Gerek oyunculuğunuz gerek davranışlarınız ile bizlerin gönlünde taht kurmayı başarmış durumdasınız. Burada olmanızdan dolayı gerçekten çok büyük bir mutluluk duyorurum şu an.

Nacizane benimde size sorularım olucak. Cevaplaya bilirseniz şayet beni gerçekten çok mutlu edersiniz.

1. Ulaşamadığın biri ile tanışıp sohbet etme olanağın olsaydı bu kim olurdu? Ondan neler öğrenmek isterdin?

2. Yaptığı işte mutlu ve aynı zamanda başarılı olan birisini tanıyor musun? Onu örnek olarak alıyor musun?

3. Sizi benzer yaştaki, benzer işi yapan, benzer konumdaki kişilerden farklı kılan ne var?

4. En son “… özelliğinden dolayı senle gurur duyuyorum” lafını kime söyledin? Hangi özellikti o?

5. Yalan söylemenin sence uygun olduğu durumlar nelerdir? Beyaz yalan söyler misin, ne söylersin?

Şimdiden çok teşekkür ederim.

0|0
    0|0
  • Öncelikle hoşgeldiniz siteye :)
    Sizin gibi başarılı bir oyuncuyu burada görmek beni çok sevindirdi. Size iki sorum olacaktı.
    1-) Türkiye'de acilen çözülmesi gerekilen en önemli sorun nedir?
    2-) Hangi film/dizi de rol almak isterdiniz?
    Şimdiden teşekkür ederim. İyi eğlenceler dilerim :)

2|0
    0|0
  • Her çocuğun kendince hayalleri var ve o hayaller kurulurken maaşlar, sosyal statüler vs düşünülmüyor. Ben de hep ufak hayaller kurdum, daha büyükleri gerçekleşti ve gerçekleşecek ama ufacık hayallerim hep ukte kalacak içimde.
    Sizin öyle ufak hayalleriniz nelerdi? Ünlü olmak vs bir yana, işiniz de gayet iyi ama ben çocuk kenan'ın hayallerini merak ediyorum.
    bir sorum daha olacak, gerçekten kendinize yetebiliyor musunuz? Biz televizyonda hayranlıkla izliyoruz mesela, görünce adam kaliteli diyoruz, iyi oyuncu diyoruz. Peki siz aynaya bakınca evet ben buyum yapmam gereken her şeyi yapıyorum yapabildim diyebiliyor musunuz?
    Son olarak bundan 40 yıl snr kendinizi nasıl bir sahnede hayal ediyorsunuz?
    Güzel bir evde başarı dolu bir ömrün gurunu yasarken? Torunlarinizla gulusup oynarken? Çetin tekindor gibi ya da şener sen gibi mesleği muhteşem bir şekilde icra etmeye devam ederken? Bunlardan biri ya da başka bir şey, yani sizin filminizin son sahneleri nasıl olmalı?

0|0
    0|0
    • Benim hayalim her zaman oyuncu olmaktı. Küçükken de taklit yapmaya falan çok meraklıydım. Hayalim hep oyun oynamaktı aslında ve hala oynamaya devam ediyorum. Aslına bakarsanız bu bilinçli bir seçim bile değildi, kendiliğinden gelişti.

• Güllerin savaşı dizisinin bir bölümünü dahi kaçırmadan izlemiştim ve oyunculuğunuz mükemmeldi ☺

0|1
    0|0
  • bir dergiye verdiğiniz röportajda şu cümle yer alıyor: "insan aşksız eksik kalıyor." bu cümleden yola çıkarak bir kaç soru soracağım.
    hayatınız ve kişiliğinizde; var olmadığında sizi eksik bırakan, aşktan başka bir kavram var mı?
    hayatınızda sizi eksik bıraktığı için en çok kırıldığınız ve kızdığınız kişiyi nasıl hatırlıyorsunuz?
    insanı en fazla eksik bırakan hangisidir: aşk olmadan yaşamak mı, aşık olduğu kişi olmadan yaşamak mı?
    en son ne zaman gerçekten tamamlandınız?

0|1
    0|0
  • Hoşgeldiniz sayın yakışıklı bey😍

Oyuncu olmanızda ki en büyük etken nedir? Oyuncu olmasaydınız hangi mesleği seçerdiniz? Şimdiye kadar oynadığınız rollerden hangisini benimsediniz? Özellikle bürünmek istediginiz bir rol var mı? Yakışıklılıģınız yüzünden başınıza bir dert geldi mi?

0|0
    0|0
    • Yok ya gelmedi, Allaha şükür :) Teşekkür ederim.

• Gelmez inşallah😀 Diģer sorularım cevap alamadım ama olsundu en azından yakısiklı oldugunuzun farkındasınız başarılarinızın devaminı dilerim.❤

• Güllerin Savaşı dizisine ikinci sezon katıldınız, Gülfem-AslanKral uyumu tadı damağımızda kaldı. Harika bir finalle sonlanan dizide, iyi ve kötünün yer değiştiğini gördük. Peki sizce o savaşı kazanan kimdi?

Her ünlümüze soruyorum, size de sorayım; ben bir trans kadınım ve senaryolar yazıyorum. Sinema Tv sektöründe LGBT bireylerin yeri nedir, kolayca iş bulabilir miyiz?

Ayrıca vücudunuz çok estetik ve ideal bence, spor yapıyor musunuz yoksa genetik mi?

Teşekkürler:)

0|0
    0|0
    • Savaşın kazananı olmaz bence, savaşta herkes kaybeder. Bence kazanan yok yani.
      Trans bireylerle ilgili bizim Mustafa Üstündağ'la kurduğumuz Çamurdan Tiyatro'nun müdürü bir transbirey Seyhan Arman. Bize çok büyük katkıları oldu. Bence insanların iş bulma konusundaki kriter işlerini nasıl yaptıkları, cinsel kimlik ya da yönelimlerinin konuyla alakası olmadığını düşünüyorum.
      Spor yapıyorum :)

• Seyhan Arman süper biri tabii ki:) bunu bilmiyordum, Mustafa Üstündağ ve size olan hayranlığım iki kat arttı şimdi:)

• Merhaba, hos geldiniz. :)
    Ben vaktinizi calmamak acisindan hemen kisa kesip sorularimi yoneltecegim.
    1. Amerika'da oyunculuk egitimi almaniza ragmen Turkiye dizilerinde neden bir yer edinemediginizi neye bagliyorsunuz? Yani sizi hic uzun metrajli bir dizide goremedik.
    2. Ozel hayatiniza deginmek istemiyorum lakin merak ettigim bir husus var. Hatice
    Sendil ile aranizda 20 yas farki vardi ve sizce askta yasin onemi yok mudur?
    Sorularim bu kadar cevaplarsaniz sevinirim, is hayatinizda basarilar umarim sizi yakinda uzun soluklu bir projede goruruz. :)

0|0
    0|0
  • Hoş geldiniz. Madem geldiniz sorularımı sıralıyorum.

1-) Dizilerin uzunluğundan siz de şikayetçi misiniz?
    2-) Çalışma rutininiz çok mu ağır?
    3-) Senarist olmak gibi hayallerim var bu amatör biri için imkansız bir hayal midir?

Cevaplarsanız aşırı mutlu olurum :)

0|0
    0|0
    • 1- Dizi süreleri herkesin malumu olduğu üzere çok fazla. Sektörün gelişmesi için sürelerin kısaltılması şart.
      3- Hayır değildir. Anlatmak istediğin bir hikaye varsa onu bir şekilde anlatmanın yolunu bulabilirsin.

• Sizden yaşça büyük biriyle birlikte olmak size bir şeyler kattı mı? 😀

3|0
    0|0
  • S. a ;) oncelikle hos geldiniz MEGA KRAL ;) Bu kadar yakisikli olmak zorunda degilsiniz ;) her neyse sorumuza gecelim. Adana portakal çiçeği karnavalına gidecek misiniz ve gelirseniz benimle adana kebap yer misiniz ;) yanında da acılı şalgam ;) ... OPTUM BAY ;)

0|1
    0|0
    • Adanada'ki kebabın ve şalgamın tadı başka hiçbiryerde yok gerçekten, gelmeyi çok isterim.

• O zaman 6 -10 Nisan arasinda yapilacak olan Turkuyenin tek karnavali niteligini tasiyan karnavalimiza gelmenizi isteriz ;) hemsehrimiz ece vahapoglu , emre karayel sizlere onculuk edebilir ;)

• Son zamanlarda izlediğim tek dizi Güllerin Savaşı'ydı. Annem sağolsun 😂 Orada annem Gülru 'yu korurken ben "Anne çok saf havası var. Böyle olursa çok üzülür" dedim doğru çıktı 😀 Gulfem'i destekledim hep. O daha gercekti. Bendendi.
    Herneyse sorulara geçmek istiyorum.
    1) Oyunculuk hayatınızda işleriniz hep böyle rast mi gitti?
    2) Güllerin Savaşı dizisinde canlandırmakta en çok zorlandiginiz sahne hangisiydi?
    3) Bu dizi sizin hayatınıza neler kattı?

Teşekkür ederim... 😊😊😊

0|1
    0|0
    • Gülfem'in sarhoş olduğu sahne baştan sona zor bir sahneydi. Çünkü Canan o sahnede doğaçlama yapıyordu ve ben tam olarak ne yapacağını kestiremiyordum. Ama bu yüzden de çok güzel bir sahne oldu.

• Tesekkur ederim :)

• Hoşgeldiniz :) Çok yakışıklı ve sempatik buluyorum sizi oyunculuğunuz zaten çok iyi.. Sorum : yeteneksiz olduğunuz bir konu var mı acaba? Sesiniz vs güzel midir?

0|2
    0|0
    • Mikrofonik bir sesim olduğunu söylerle ama şarkı söylemek için ekstra bir güzelliği olduğunu düşünmüyorum. Bilmem, sizce?

• Şarkı söylediğinizi duymadım/görmedim ama konuşma tarzınız olsun ses tonunuzu hoş buluyorum :) zaten kendi alanınızda gayet başarılısınız

• Öncelikle hoşgeldiniz siteye sizin gibi değerli bir oyuncuyu KS ailesinde görmek çok güzel. :) Size kısa ama öz bir sorum olacaktı.

Hayatta idealiniz var mı?

Şimdiden teşekkür ederim ve iyi eğlenceler dilerim. :)

1|0
    0|0
  • Merhabalar,
    Oyunculugunuzu takdir ediyorum ve başarıların izin devamını diliyorum. Birkaç sorum olacaktır size. Cevaplarsaniz memnun kalacağım. Teşekkürler şimdiden😇😇😇😇😇
    -- Hiçkimsenin göremediği bir özelliğiniz var mı? Varsa neden bugüne kadar gizli kaldı?
    -- Sizi en çok etkileyen film veya tiyatro oyunundan hangi karakterin hayatının senin hayatın olmasını isterdin?
    --Şimdiye kadar izlediğiniz tüm oyunların ya da filmlerin içinde işte bu benim rolüm olmalıydı. Bu rolü ben oynamalıyım dediğiniz bir rol var mı?
    --Eğer Türkiye'de değil de ( Amerika dışında) başka bir ülkede yaşıyor olsaydınız hangi ülkede yaşamayı tercih ederdiniz. Neden)

0|0
    0|0
    • @SanatveAşk uyuyordur belki şu an
      😊

• Duş yaparken çok güzel şarkı söylerim :) İspanya'da yaşamayı isterdim. Hem bize yakın olan Akdeniz Kültürü sahibi olmasından, hem de Avrupa kültürü barındırdığından :)

• Bence normalde de söylüyorsunuzdur. Dinlemek gerekir. Cevabiniz için teşekkürlerimi sunuyorum.
      Evet İspanya kültür bakımından çok zengin.

• MERHABA KENAN BEY

🔸Bir insanı iyi analiz edebilmek için bir soru hakkınız var. Ne sorardiniz?

🔸Şöhret olmayan insanlara göre hayatta 1-0 önde olduğunuzu düşünüyor musunuz?

🔸Bam teliniz neresi?

🔸Siz sıradan bir KS üyesi olsaniz misafir olarak gelmiş ünlü bir isme ne sorardiniz?

İstediğiniz sorudan başlayabilirsiniz. Başarılar 😌

1|1
    0|0
    • Düşüncesizlik diyebilirim. İnsanların etraflarında başka kimse yokmuş gibi davrandıklarında bam telime basıldığını hissediyorum.

• Rol almaktan en çok keyif aldığınız dizi/film hangisiydi?

2|0
    0|0
  • Nasıl birisiniz kişilik, karakter veya huy olarak?
    İnatçı, kıskanç, huysuz vs vs?
    Ve uyumak mı iş mi deseler be derdiniz?

Aklıma geldi bir an 🙄

0|1
    0|0
  • Suratında beğenmediğin bir yer var mı?
    Çok mükemmelimsi duruyor.

1|1
    0|0
  • Kızlar Devam
    142

Erkekler Ne Diyor 122

• Ks İkimiz arasında karar veremedi. 😏😏
    http://i.hizliresim.com/nMbZ9R.jpg

Tamam şimdi asıl soruya geliyorum. Djdjs 😃

~ Ks'den 500 tane mesaj gelse ve sadece 50 tanesini açabilecek olsanız neye göre açarsınız?

Bu arada Hoşgeldiniz.

6|5
    0|0
  • Namaz kılıyor musun?

14|8
    0|0
  • Merhaba Kenan.
    Sana karşılaşacağın en zor soruyu soracağım. Ama klasik cevaplar istemiyorum. Bunu belirteyim.
    -kadınlar ne ister? :):

3|3
    0|0
  • Merhaba , herhangi bir sosyal sorumluluk projesine , yardıma katıldınız mı? Katılmadıysanız boyle bir planınız var mı?

0|2
    0|0
  • Şu an resmine baktım. Bu kadar yakışıklı olarak bizim hakkımız çaldığını düşünüyor musun :D?

4|1
    0|0
  • Öncelikle hoşgeldiniz :)

Yakın zamanda Hasan Karacadağ'ın yönetmenliğini üstlendiği MAGİ isimli yeni filminizle sinemada olacaksınız.
    Film kadrosuna baktığımda birçok yabancı oyuncuyla beraber çalışmışsınız. Bu sizin için zor olmadı mı?
    Yabancı oyuncularla anlaşmak, adaptasyon süreci vs vs.
    Bunların üstesinden nasıl geliyorsunuz?
    Herhalde sizi ilk defa bir korku filminde oynarken göreceğiz?
    Korku filminde oynamak nasıl bir duygu?

1|2
    0|0
    • Aslinda kolay bir set degildi. Hollywood oyuncularinin yer yer bize tuhaf gelen istekleri olabiliyordu. Ama bu bizden cok yonetmenimizin ustesinden geldigi bir konu oldu. Benim icin Michael Madsen, Stephen Baldwin gibi oyuncularla calismak guzel bir tecrube oldu.

Korku filminde oynamak cok korkutucu :)

• nete düştü mü acaba bu film hemen izleyim merak ettim

• Merhaba kenan ece öncelikle aramıza hoşgeldin. Sana soru sormak isterdim ama malumunuz soracak sorum yok. Hazır gelmişken şu birazcık sorularıma cevap alıyım
    1) hangi diziyi takip edersin
    2) en sevdiğin yazar
    3) en sevdiğin radyo
    4) en çok izlediğin kanal
    5) ünlülük hayatın nasıl
    6) piyango sana çıksa ne yapardın
    7) hangi takımı tutuyorsun
    8) biz elektrik dağıtımcılar borcun yüzünden elektriği kesmeye gelsek kestirmemek için bizi nasıl ikna ederdin
    9) ucuz yollu araçlara binermisin mesela kartal serçe tofaş gibi
    10) sende bim a101 gibi marketlerden alışveriş yaparmısın
    Bunlara cevap verirsen sevinirim şimdilik bu kadar

0|1
    0|0
    • Elektrik konusuna değineyim :) En beğendiğin kadın oyuncu ile tanıştırmayı vaat ederdim... ama sakin kapıma dayanma :)

• Bu iyi oldu o zaman sen bu ay faturayı yatırma gelicem kapına 😀😀

• Merhabalar;
    Sanırım aklımda en çok kalan rolünüz Emirzahir, ki zaten diğer performanslarınızı çok izleyemedim. Ben film yönetmeni olmak istiyorum. Ancak sanatsal bir şeyler yapmak asıl hedefim. Ancak bu bağlamda ailem beni desteklemiyor onlara göre bu geçerli bir meslek değil. Bunun için en temel gerekçe olarakta bu işi yaparken sürünen ya da okuldan mezun olup bu alanda çalışamayan insanları örnek veriyorlar bana. Bana önce geçerli bir alan oku sonra bunu okursun istersen diyorlar. Ben ise endişeliyim çünkü başka bir alana yönelirsem bu alandaki yeteneklerimin zamanla köreleceğinden hayat telaşından unutulacağındam korkuyorum. Hatta dehşete düşüyorum. Sinema ve Dizi sektörünün büyük bir bölümünün sadece Ekonomik alanda güdülen kaygılarla kurulduğunu düşünüyorum. Bu konuda ne düşünüyorsunuz? Ve de bana önerlileriniz nelerdir bu sektörde biri olarak.

0|1
    0|0
    • Eger tutkunun pesinden gidecek cesaretin varsa zaten basarili olma yolunda ilk adimi atmi solursun.
      Oyuncu ile iliski yonetmenin gorevlerinden sadece bir tanesidir. Ve cok onemli bir parcasidir yonetmenin isinin. Oyuncuyu ve oyuncunun kafasinin nasil isledigini anlamak yonetmenin isini kolaylastirir. O yuzden bol bol oyuncularla takilmak ise yarar. Cunku oyuncu yonetmenden epey farklidir kafa yapisi olarak.

• Teşekkür ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

• Merhaba
    Kendinizi yakışıklı buluyor musunuz ve bakımınıza ne kadar düşkünsünüz. :d

0|2
    0|0
    • Tesekkur ederim... Meslegim icin kisisel bakimima elimden geldigince dikkat gosteriyorum.

• Kenan Bey öncelikle sitemize hoşgeldiniz. Merak ettiğim bir kaç konu var onları soracağım.

1. Ünlü bir kişiliğiniz var merak ettiğim aynı marka aynı kalitede ürünü pahalı olan yerden mi almayı seçersiniz yoksa ondan çok daha ucuz olan yerden mi?

2. Oyuncu olmaya ilk ne zaman karar verdiniz, bunda etkili olan durum/durumlar ya da kişi/kişiler nedir ve kimdir?

3. Oyunculuk mesleğini genç nesile önerir misiniz?

4. Ekranlarda görüldüğü gibi her oyuncu lüks bir hayat mı yaşıyor?

5. Oyuncu olmasanız kesinlikle şu mesleği yapardım dediğiniz bir meslek var mı?

6. Yatırım yapıyor musunuz? Yapıyorsanız ne tür yatırımlar yapıyorsunuz?

7. Yakışıklı bir oyuncu olmanız sebebiyle çevrenizde fink atan kızlara mesafe koyarmısınız yoksa çabuk iletişim kuran birimisiniz?

8. Sağ salim filmindeki rolunuz için ne kadar çalıştınız?

9. Zengin bir işadamını oynamak nasıl bir duygu?

0|1
    0|0
    • Cok soru :) bir tanesine cevaplayayim, oyuncu olmasaydum aşçı olmak isterdim

• Yatırım pek fazla yapmıyorum ama en son bir sanat eseriyle başladım diyebilirim.

• Hoşgeldiniz

-Ne olacak bu memleketin hali?

1|2
    0|0
  • avusturya lisesinden aklında kalan nedir?

1|2
    0|0
  • Mükemmel bir erkek imajı profilinizi merak ediyorum, yani bir erkek nasıl olmalı sizce?

0|1
    0|0
  • Öncelikle Merhaba Sitemize Hoşgeldiniz;

Yeşilçam jönlerinden örnek aldiginiz birileri var mi? Hangi yabanci dizileri izlediniz
    Son olarak oynadiginiz hangi rolde zorlandiniz?

0|1
    0|0
    • Yeşiçam'da beğendiğim oyuncular var. Ayhan Işık'ı çok severim. Ahmet Mekin'i çok severim.

• Merhaba,
    Bildiğim kadarı ile yaşça kendinizden büyük bir oyuncumuz olan Hatice Aslan hanımefendi ile birliktesiniz/birlikteydiniz. Bu durumu çevreniz ya da aileniz yadırgadı mı? Yaş aralığının bir ilişkide önemli olup olmadığı konusunda ki düşüncelerinizi alsam?

0|1
    0|0
    • Çevrem tarafından yadırgandı. Ve bu benim için zor bir durumdu. Ama bence yaş aralığının iki insan birbiriyle mutlu olabildiği sürece hiçbir önemi yok.

• İyi o zaman ilk sorumu sorayım?
    Kenan bey Gary Moore dinler misiniz?

Gary Moore - Empty Rooms
    https://www.youtube.com/watch?v=f0clS4P4GlE

0|1
    0|0
  • Gelecekte oyuncu olacak insanlara tavsiyeniz nedir?
    #TürkErkeğii

0|2
    0|0
  • Kazandığın ilk parayla ne aldın?

2|1
    0|0
    • Oyunculuktan ilk paramı İrlanda'da bir dizide kazandım.. Müzik seti aldım...

• 😍 ben de hep ilk kazandigim parayla muzik seti alacagim derdim. Ama ilk para kazandigimda cocugum vardi ve onceliklerim oydu. Muzik setine hic sira gelmedi. :(

• Kenancım öncelikle aramıza hoşgeldin.

Taksim de bomba patladığı sıralarda İstanbuldaydım. Yaşadığım şehre döndüğümde arkadaşlar İstanbul'da nasıl zaman geçirdiğimi sorduklarında bomba gibiydi diye takılıyorum :) Fakat işin doğrusu çok tedirgin zamanlar geçirdim.

İstanbul'da sürekli olarak bulunduğun için tedirginlik yaşıyor musun? Eğer yaşıyorsan sabahtan akşama kadar sette bulunduğun için rol yapmanı olumsuz yönde ne kadar etkiliyor acaba?

0|1
    0|0
    • Hepimizin hayatını olumsuz yönde etkiliyor ülkemizde yaşananlar. İnsan hiçbir şeyden zevk almaz oluyor zaman zaman. Neticede aynı havayı soluyoruz, umarım en kısa zamanda barışa kavuşuruz.

• Teşekkür ederim @KenanEce

Birazda sizler sayesinde kafamızı dağıtabiliyoruz. Yaptığın işlerin takdir edildiğini bilmeni isterim.

• Merhabalar, Oynadığınız dizileri eve gidince izliyor musunuz? ya da mesela filminiz vizyona girince normal bir vatandaş gibi gidip sinemada izliyor musunuz?

0|1
    0|0
  • İyi bir koca baba olmak için erkekte gereken özellikler nelerdir

1|1
    0|0
  • http://i.hizliresim.com/GRZqON.jpg
    http://i.hizliresim.com/D2OL0Z.jpg

Adam Scott ile benzerliğiniz hakkında ne düşünüyorsunuz bence benziyor bir tek ben mi fark ettim bunu :/
    Bu adamın filmini izlediğim gün size baya benzetmiştim :/

1|0
    0|0
  • Aşağıdakilerden hangisi?
    A) Bim
    B) A101
    C) Şok

3|1
    0|0
  • Kenan Bey hoşgeldiniz...

Yemek yapmayı sever misiniz? Eğer yemek yapmakta iyiyim diyorsanız;

En iyi yaptığınız yemek nedir?

0|0
    0|0
  • Öncelikle bu soruyu babaannem adına soruyorum çünkü size hayran😄 ilk sorusu yeni bir dizide sizi ne zaman görücez ve komedide oynama mı yoksa dram dizilerinde oynamak mı daha keyif veriyo😄 babaannemin selamlarını iletiyorum🙋

0|1
    0|0
    • En kısa zamanda insallah babannenizle bulusuruz :)
      Komedi ve dram, ikisini de oynamayi seviyorum

• Hoşgeldiniz..

Kendinizi sima olarak ünlü bir isime benzettiğiniz oldu mu, ya da benzetenler?

Ben Kenan Doğulu'ya benzettim mesela sizi..

0|0
    0|0
  • Hoşgeldiniz,
    Bana göre oyunculuğunuz ve karizmanız türkiyede birçok oyuncu diye geçinen soytarının çok üstünde. Sizi daha çok televizyonda görmek isteriz..
    :)

0|1
    0|0
  • Ya sizi çok ama çok beğeniyorum giyim. Tarzınızı oyunculuğunuzu yakışıklı oluşunuz çok hoşuma gidiyor. Sizi çok istiyordum bu sitede görmeyi bana nasip oldu :)

0|1
    0|0
  • Neden hiç gay temalı bir yerli dizimiz veya sinema filmimiz yok? Toplumun önemli bir bölümünü oluşturan gay'ler neden yok sayılıyor film sektöründe? Siz bir aktör olarak bu durumu nasıl değerlendiriyorsunuz?

0|1
    0|0
    • Aslında gay karakterlerin olduğu sinekma filmleri az da olsa var, hatta Güllerin Savaşı'nda da vardı. Zaman içinde daha çok ve doğru temsil edileceklerini düşünüyorum.

• Sağolun cevapladiginiz için. Yine de gelişmiş ülkelerdekine kıyasla çok çok az işleniyor. Sırf gay temalı bir dizimiz yok. Bence toplumsal homofobinin yıkılması açısından bu tür yapımlar çok önemli.

• Yaş olmuş 35, yolun yarısı mi sence abi? 😂

1|1
    0|0
    • Yok abi o değişti, yolun yarısını sen tayin ediyorsun. İstiyorsan 35 de olur 50 de olur.

• Erkekler Devam
    92
Yükleniyor...