Pewdiepie ı seviyo musunuz?

Bence her videosu çok güzel bence,çok eglendiriyo. ve kişilik olarak da çok tatlı bir insan sevgilisiyle de çok yakışıyolar bilmiyorum seviyorum onları. siz ne düşünüyorsunuz? Zengin ya da çok bağırıyor diyenler oluyo. ama ben öyle görmüyorum. zaten youtube da herkes ondan görüp bişeyler yapıyo.özgün başka içerik yok demiyorum ama genel olarak dedim.

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• senin gibi kisiliksizlere iyidir

0|0
    0|0
    • Tanıyo musun beni ki, hem kime gire neye göre kişiliksiz yani soru sordum altı ustü

• Yabancı kanal olarak arada izliyorum genelde muratabigf yi takip ederim ben biraz odun bir adamım bana o hitap ediyo :)

0|0
    0|0
    • Bende make up videolari filan yabanci youtuberlardan bazen ama çok sıkıcı onlar türkiyedende orkun ısıtmak enes batur ruhi çenet filan bide yabancılar var iste seviyorum youtube u

• bir akımın öncüsü sayılır saygı duyulması gereken biri ve en çok abonesi bulunan youtuber

0|0
    0|0
  • her hangi bir şey düşünmüyorum hakkında

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum

0|0
    0|0
    • La naşık tanımıyon😀

• Türkleri izlemem pek genelde saç ile ilgili olan youtuberleri takip ederim

• Türk olarak bende make up filan ızlemiyorum yabancı izliyorum da bir kaç kişiye bakıyorum eğlenceli şeylere

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...