Breaking Bad'te en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz karakter kimdi?

Walter White/Heisenberg
Breaking Bad'te en sevdiğiniz ve en sevmediğiniz karakter kimdi?

Jesse Pinkman

Saul Goodman

Gustavo Fring

Hank Schrader

Mike Ehrmantraut

Skyler White

Walter Jr, Marie Schrader

0|0
3|6

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Gustavo Fring ne kadarda obama bir erkeğe benziyor

0|1
    0|0
    • Çok karizma adamdı. Heisenbergin siyahi versiyonu

• doğrudur pek izlemediğim için böyle boş beleş görüş yazdım umarım canını sıkmadım obama aklıma geldi o siyahi bakınca sadece

• Yok. önemli değil

Kızlar Ne Diyor 2

• Walter white 4 sezon boyunca iyi adamdi sonra tam bir o. cocugu oldu.
    Ennn sevdiklerim jesse pinkman ve saul goodman. Dizi ikisi icin de guzel bitti 💝

0|0
    0|0
    • Uzun oldu ama baya dolmuşum demek ki. Ben jesseye uyuz oluyordum. Bir erkek anca bu kadar ağlak olabilir her şeye ağlıyor hemen yıkılıyor. Heisenbergi kaç defa sattı. Bağımlı kızı uyuşturucuya başlattı yeniden öldürttü sonra bir sürü deprosyana girdi Heisenberg onu her şeyi riske atıp bataklığın içinden aldı kliniğe yerleştirdi. Tam adam oldu derken gitti ondan habersiz meth yaptı. Sonra Heisenberg satmayacağız dedi ona inat gitti sattı. Salak gibi benzinlikte kıza meth verdi polisler karavanı buldu ve neredeyse yakalanıyorlardı. Heisenbergin zekası sayesinde kurtuldular. Hanke karın kaza yaptı dedirtti. Hank de hastaneye koştu. O sırada arabayı parçaladılar ve yırttılar. Sonra Hank olayın düzmece olduğunu anlayınca Jesseyi dövdü hastanelik etti. Jesse teşekkür edeceğini seni ispiyonlarım dedi Heisenberge istese bir emir verirdi anında öldürürlerdi ama inatla yapmadı. Ama o her fırsata onu sattı tehdit etti.

• Yanlış anlama yazmak istedim cok tatlısın

0|0
    0|0
    • Yanlış anlamadım. Teşekkür ederim :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Olum bu dzıde sevmedgm yok kı hepsı mukemmel 😀

0|1
    0|0
  • Jesse Pinkman in da Club! :D
    https://www.youtube.com/watch?v=3hUTH1ON-rw

0|1
    0|0
    • Şu Jesse ölmedi ya çok sinir oldum esas ölmeyi o hak ediyordu. Madem bu dünya için uygun değilsin defol git ağlayıp durma zorla mı yaptırıyorlar.

• İlk başlarda öyleydide sonradan değişti.

• Sevdiklerim
    Walter White
    Jesse Pinkman
    Soul Goodman

Sevmediklerim
    Skyler White
    Gustavo Fring

0|0
    0|0
  • Jesse Pinkman iyiydi. Bir de Walter reyiz
    O... Skyler demeden geçemeyeceğim :D

0|0
    0|0
    • Bence Jesse de korkak ve pisliğin tekiydi. Her zora düştüğünü ağlar zırlar depresyona girer ya da Heisenbergi satmakla tehdit eden biriydi. Keşke emir verip öldürtseydi.

• Skyler ı seven var mı gerçekten? Hank i seviyordum ben iyi adamdı

0|0
    0|0
Yükleniyor...