Batman v Superman?

İzlediniz mi nasıl buldunuz? Bende izleyeyim ona göre

0|2
2|12

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Dün gittim. Gözlerim Christian'ı aradı. Beklediğimdende kötüydü konu bütünlüğü yoktu sadece görsel efekt amaçlı hazırlanmış bir filmdi. Ancak Lexcorpun sahibinin efsane bir performans gösterdiği bir gerçek.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• izledim de çoğu sahneler inandırıcı gelmedi

1|0
    0|0
  • imax'te izledim. bugüne kadar izlediğim en iyi 3 boyutlu film. kimisi çok saçma buldu filmi, ancak ben tarz olarak o tür filmlerden hoşlandığım için uzun olmasına rağmen keyifle izledim.

1|1
    0|0
  • Dün izledim aslında Marvel Hayranıyım ama DC Comics de izleyim güzel filimleri oluyor dedim gittim Aksiyon heyecan gerilim hat safhada fakat iki DC kahramanı olan Batman ve Süperman ın o filimde dövüştürülmesi bana saçma geldi konu olarak hoşlanmadım Batmanın fazla rol almadığını söyleyebilirim gerçekçi olmak gerekirse 10 tane DC filmi bir tane Avengers etmez

1|0
    0|0
  • Izledim mukemmeldi devam filmi gelecek..

1|1
    0|0
  • İzlemedim

1|0
    0|0
  • izlemedim

1|0
    0|0
  • İzlemedim merak ediyorum izlemek istiyorum

1|0
    0|0
  • İzledim eğer izlersen yorum yapmayı unutma görüşümün altına. Senin yorumuna göre gidicem bende.

1|0
    0|0
  • sevmem böyle filmleri at çöpe gitsin kolpaçino daha iyi

1|0
    0|0
  • Güzeldi.. Konular çok hızlı geçti ama güzel bir film.. Değdi gitmeme bence :D

1|0
    0|0
  • internete đüşmüş bedava olduğu halde bile indirmedim hatta wifide bedavaydi yine indirmedim o derece yani

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Güzeldi

1|1
    0|0
Yükleniyor...