Batman VS Superman filminin kimler izledi? Düşünceleriniz neler?

Batman VS Superman filminin kimler izledi? Düşünceleriniz neler?
25 Mart itibariyle Batman VS Superman:Adaletin Şafağı gösterime girdi. Bir çok kişinin uzun zamandır beklediği bir filmdi. Peki kimler bu filme gitti? Filmi beğendiniz mi, tavsiye ediyormusunuz? Film hakkındaki düşünceleriniz neler? Filmi izlemeyenler sizin beklentileriniz neler?

Güncellemeler:
@sevimlibağyan yorumda sağlam spoiler verdi spoiler isteyenler okusun istemeyenler okumasın😄Biz uyarımızı yaptık😊
...

0|0
6|7

En İyi Kız Görüşü

• Olumlu yonden görsel efektler harikulade. İki buçuk saat boyunca perdeye bakakaldım. Sırf bu yanı için zaten sinemada izlenmeyi hak eden bir film. Ben Affleck üstesinden gelmiş rolünün kuşkum yoktu zaten. Wonder woman baya baya olmuş hani eksiği yok fazlası vardi o bakımdan. Eksi yönlerine bakarsak kurgusal anlamda kopukluklar vardı bence. İzlerken nasıl bağlanacak diye dusunerek izledim. Lex karakteri Jokeri anımsattı ama ayrı bir havası vardı. Louis karakterini sevmedim ama bence daha güzel genç ve fotojenik bir oyuncu olabilirdi. Superman den yaşlı duruyordu yakın çekimlerinde göz çevresinde ki kırışıkları falan rahatsız ediciydi oyunculugu iyiydi ama bilemedim işte. Batman alır diyordum dediğim çıktı fakat her zaman Superman tarafindayim 😄 ne diyelim justice leauge için beklentilerimi yükseltti. Beklemedeyiz.

0|1
    0|0
    • O sondaki spoilerı vermeyeydin iyidi😄

• Tesekkur ederim o zaman 😄

• Rica ederim😄

En İyi Erkek Görüşü

• 3 boyutlu izledim, bugüne kadar izlediğim en iyi 3 boyut. film, bazılarına saçma geldi, ama bu tarzı çok sevdiğim için bitmesini istemediğim bir şölen gibiydi

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bende merak ediyorum hafta sonu ancak gidebilirim

0|1
    0|0
  • Izlemedim

0|1
    0|0
  • Yarin izlemeye gidiyorum :) yorumum bulunsun, ugrarim belki tekrar konuya

0|1
    0|0
  • Filmdeki THY ucagini gorunce salondakiler olarak ölürüm Türkiyem soylemeye basladik

0|1
    0|0
  • Superman ölüyor :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Ben değil.

0|1
    0|0
  • bugun arkadas gitti. pek tatmin edici şeyler söylemediğine göre fazla iyi değildi demek ki. marvelin batman ve superman karakterlerine gram ilgi duymuyorum.

0|1
    0|0
  • İzleyenler zaman kaybı diyor. Bende fazla beğeneceğimi düşünmüyorum ama izleyecem gene de meraktan :)

0|1
    0|0
  • Kötülük bitti birbirlerine mi girmeye başladılar neler oluyor bunlara Batman ve superman bu ikisini çocuklukdan izlerken keyif almıyordum. bu sene deadpool aralarından farklı daha eglenceli geldi

0|1
    0|0
    • Bu sene bildiğimiz klasik kahramanlar biraz kendi aralarında kapışmalara daldılar ya😄Deadpool X-Men serisinden sayılır kahramanlık bir yana o ayrı bir alemde😄

• xmen ve digerlerine bakınca hep aynı tipkurtarmaya çalışan fedakar kahramanlar ama deadpool daha vurdumduymaz ve eglenceli can sıkıntısından gervi yine izlerüm batman ws supermani

• henüz izleme fırsatı bulamadım.

0|1
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...