Esra Erol'u izliyor musunuz? Sizce gerçekçi mi?

Bana yaşananlar çok şaçma geliyor. Sizin görüşünüz ne?

0|0
21|8

En İyi Kız Görüşü

• Esra Erol işini gerçekçe ve hakkıyla yapıyor ama sırf şov için çıkan bir çok kişi var oraya. Bazen yeri geldi mi iyice cıvıttıkları zaman Esra hanım kapıya koymasını da biliyor gerekli ikazları yapmasını da biliyor. Hiç canlı yayın falan dinlemeden ukala insanlara lafları soku sokuveriyor ve bu benim çok hoşuma gidiyor :) yaptığı iş çok sabır gerektiren bir şey, amacı insanları düzgün bir şekilde evlendirmek buna aracı olmak ama hepsi sapıtmış insanlar ordakilerin. Gerçekten evlenmek isteyenler zaten taliplerini değerlendirip kriterleri uymasa bile ısındıktan sonra bu yola adım atıyorlar. Ama şov için gelenler her ne kadar kriterleri tamı tamına uysa da, çok yakışıklı/güzel talipler zengin kariyer sahibi ahlaklı düzgün namazında abdestinde ya da ne bileyim insan gibi insanlar gelse bile acımadan değerlendirmeden reddediyorlar. Yani evlenmek için gelenle şov için gelenler gayet de belli oluyorlar

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 20

• İzlemiyorum. Yapmacıklık kokuyor o yarışmalar, güvenilmez buluyorum.

0|1
    0|0
  • Orda herkes TV cikmak için gidiyor

0|1
    0|0
  • Yok izlemiyorum evlilik programlarini hepsi yapmacik zaten

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum. Esra erolu da sevmem.

0|1
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|1
    0|0
  • Hayr izlemem

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum saçma

0|0
    0|0
  • Hayır kurgu tamamen

0|0
    0|0
  • Izlemiyorum

0|0
    0|0
  • Gulmek amacli arada

0|0
    0|0
  • Ya bu programların hepsi enayi avı

0|0
    0|0
  • İzlemem

0|0
    0|0
  • İzlemi

0|0
    0|0
  • Dibine kadar gerçek bence

0|0
    0|0
  • Onlara göre ağlamam gereken yerlerde gülüp kanalı değiştirişimden yola çıkarsak, bence de saçmaymış

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

0|0
    0|0
  • Nooooo hepsi hikayee

0|0
    0|0
  • En son 2 sene once izledim bir tane umut vardi noldu ona evlendimi 😂

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum öyle prog. lar

0|0
    0|0
  • Insanlqr nasida sami nede durustler😂😂😂 izliyorm tabi gerckler. ya tam kimse dikkat etmio etse goruceklerki oraya gelen insanlarn hepsi nacar sigiri tuketmis gelmis erkegide kadinida ama bunu kimse goremio bnce. bn dvmli seyrettgm icn herseyi goruyrm

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Sacma aptalca program

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • evet izliyorum ve bu programlar olmalı

0|0
    0|0
  • Arada izlerim

0|0
    0|0
  • siz, biz, o hic kimse izlemiyorda kim veriyor la bu reytingleri. )))

0|0
    0|0
  • kocası mayfa babasının oglu olmasa cok sey yazardım ama guvenlıgımden korkuyorum Şu an

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...