Batman vs Superman nasıldı sizce?

DİKKAT AŞIRI SPOİLER İÇERİR.
Hadi biraz geek muhabbeti yapalım bvs ye bugün ilk seansta gittim gerçekten o kadar mükemmeldi ki ama superman ölünce ağladım cidden keşke ölmeseydi baya acıklıydı ama sonra ölmediği ortaya çıktı. Neyse baya güzeldi giden var mı? sizce 2. Film çıkar mı? Bence çıkar

0|0
2|21

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• böyle filmler ilgimi çekmiyor pek

1|0
    0|0
  • Allah uzun ömür versin allah kesinlikle belanı versin benimde versin niye baktıysam lan yarına bilet almıştım ya

1|0
    0|0
    • Superman ölüyor ama sonra sevgilisi mezarının üstüne biraz toprak atıyor sonra o toprak hareket ediyor ve film bitiyor yani ölmüş gibi üzülüyorsun ama aslında ölmemiş spoilerin dibine vurdum şu an bence izleme dkfmfjdndnfmdmdk

• Ya dkfmfjnxnxndnd

• internete sansür

• İzlemedim ama merak ediyorum..
    Özellikle londra düşüyor filmine gitmek istiyorum..

1|0
    0|0
    • Ya cidden mükemmel görüntü olarak superman biraz yavan ama batman harika hani gerçek batman işte odur diyebileceğin bir şey ama film kötü bitiyor gibi oluyor sonra içinde bir merak bırakıyor böyle sadece biraz uzun ama gayet heyecanlı bence izle

• İnşallah.
      Nasip.
      Ama Londra düşüyor filmini merak ediyorum.
      Fragmanlarını izledim harika buldum.

• Bu filmi herhangi bir sinemada izlemek bence filmin tadini kacirmak demektir. Böyle bir film 3D izlenmelidir. 3D nin de cesitleri var. Eski tip gözlükler hem filmi karanlik izlememize sebep oluyor hem de gözlerimizi bozacaklar neredeyse. Su an dünyanin en iyi 3D sinema sistemi imax3D. O da türkiyede 3 ya da 4 yerde var. İstanbul , Ankara ve izmirde de gecen sene acildi sanirsam. Biletleri 35-40 lira falan fakat filmin icindeymissiniz gibi heyecanlaniyorsunuz. Cünkü filmdeki hersey ekrandan cikip yaniniza geliyor :-) . İstanbula gidince izlemeyi düsünüyorum. İstanbul'da imax3D istinyepark avm de var

0|0
    0|0
  • kitap okurken sonunu söyleyen arkadaşın biri daha ne kazandın yani neee kazandııın sebebi neydi ki

1|0
    0|0
    • Bugün sinemadan çıktım tamammı koltukta benim yaşlarımda bir grup var benden sonraki seansa girecekler böyle geyecanlı heyecanlı superman t-shirtleri felan giymişler böyle çıktım ya bana bakıyorlar yüzüme felan tepkilerme bende yüzlerije bakıp superman öldü dedim ve gittim gerçekten çok kötü kalpliyim MUAHAHAHAHAHAH

• al işte tut kafayı sürt duvara :D

• izlemedim fragman iyi gbi

1|0
    0|0
  • Batmanin Lex Luthorda ün kryptonu o kadar kolay çalması hemen anlayıp işlemesi hadi anlarımda gaz bombası ne kryptonlu sonra kavgalar iyidi gene ama superman mızrağı cıkarırken suda geberiyor ama cılgınlar gibi uçup saplıyor wonderwoman da taş gibi hatun andhhsuusjdjs superman ölmüyo sanırım gene 150dk Ya değer mi bilemiyorum ama overrated

0|0
    0|0
  • Çoluk çocuk filmisi ne kokar ne bulaşır.

0|0
    0|0
  • Haklısın film baya güzeldi. 2. bir film olayına gelirsek kesinlikle bir Justice Leage filmi gelecek tıpkı yenilmezler gibi ve Wonder Women, Flash, Aquaman karakterlerinin solo filmleri olur.

0|0
    0|0
  • Ya başlıcam spoilerine yarın filme gidecektim😢

0|0
    0|0
  • Bence çok zıt bir karekter çatışması Süpermen Batman'ı rahat öldüre bilecek karekter izlemedim ama bence eşleşme çok yanlış

0|0
    0|0
  • Saçma sapan filmler...

0|0
    0|0
    • Bence değil gayette güzel. "Saçma sapan" olmayan bir film istiyorsan The Danish Girl var dünyanın en güzel filmi felan bence

• Burada gelmiş film zevkinle beni eziklemeye çalışıyorsun sidik yarıştıran sensin çirkef karılar gibi davranmayı kes

• Eziklediğimi düşünüyorsan eziklik var demekki 😉

• Ben pek beğenmedim çok aksiyon yoktu hele ilk yarıda bir ara gitmeyi bile düşündüm.

0|0
    0|0
  • lan niye filmi anlatıyon ama neyse ben genede izlerim farketmez ashah

0|0
    0|0
  • süpermen ölmez daha adalet birliğini kuracaklar flash la beraber orada gördüklerin

0|0
    0|0
  • daha izlemedim ve yazını okumayı reddediyorum :)

0|0
    0|0
  • izlemedim ama başka kahramanlar varmıydı superman batman haricinde?

0|0
    0|0
  • git izle napalm

0|0
    0|0
  • Guzeldi

0|0
    0|0
  • Sinemada izlenecek bir film

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Batman daha karizmatik.

1|0
    0|0
    • Batmanı harika yapmışlar hani gerçek batman o diyebilecek kadar şahane olmuş

Yükleniyor...