Kerimcan durmaz ı seviyor musunuz?

Yeni fenomenlerden Kerimcan durmaz hakkında ne düşünüyorsunuz komik eğlenceli biri bence

0|0
15|9

En İyi Kız Görüşü

• Sence de bence. :)) Organizasyon işlerinde çalışan bir arkadaşım var tanımadığım zamanlarda Kerimcan'ın çok kendini beğenmiş biri olduğundan bahsetmişti ama snaplerini izleyince sempatik geldi. Yaşı da küçük bazı deliliklerini hoş görmek gerek.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 14

• U adam dugal cuk sirin coksel cuk seviyurum 😍 icten samimi sempatik. Özgürcene yasiyur bisileri gizlemiyur. 😍😍 herkes ule sempatik ve tatlis ulamiyu malesef 😊

0|0
    0|0
  • Komik buluyordum hatta instagram da takip ediyordum bir aralar sonra taksi de çekilmiş bir videosunu gördüm ve ondan beri takip etmiyorum. Nerde Nasıl davranması gerektiğini bilmeyen şimarığın teki.

0|1
    0|0
  • tanımıyorum kim ki o

0|0
    0|0
  • bayılıyorummmmmmmmmmmm :*öldür onooouuuuğğğ :D

0|0
    0|0
  • Gereksiz biri vatana millete ne yararı görülmüş aksine ergenlerin ahlak yapısını bozan biri

0|0
    0|0
    • Ergenlere canım muamelesi yapmasanız ölürsünüz değil mi? Vatana millete yararıymış. Vantilatörün de vatana millete yararı yok ne yapalım, çöpe mi atalım millet olarak. Sevmiyorsanız sevmiyorum deyin geçin ezberden konuşmayın ya.

• @ClockworkOrange saygılar teşekkürler hislerime tercüman oldunuz

• Bence de komik

0|0
    0|0
  • O adam beni mutlu ediyor baya , artik ne manaysaa

0|0
    0|0
  • Ben seviyorum ya. Komik buluyorum. Gülüp geçerim hani 😉

0|0
    0|0
  • Tanımıyorum 😕

0|0