Kapat

Beyaz show mu yoksa Dada mı?

Beyaz show'da yapılan protestodan sonra programın düzeni bozuldu ve eskisi kadar izleyesim gelmiyor aynı şeyi okan bayülgenede yaptılar adam siğukkanlılığını korudu ve özür bile diketti bu yüzden Dada 1 adım öndedir benim için sizce hangisi sizin için 1 adım öndedir?

0|0
7|5

En İyi Kız Görüşü

• Dada'da bir türlü oturmayan bir şeyler var sanki program değilmiş gibi geliyor o havayı bir türlü tutturamadı bence izlerken sıkılıyorum açıkcası bu yüzden de izlemiyorum. Beyaz Show kesinlikle 👍🏻 Hem 20 yıldır istikrarını koruyor hem Beyaz'ı çok severim eğlenceli program oluyor her türlü 😄

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• Beyazda o malum olaydan ötürü, bir sucu günahi olmaksizin, canli yayinda Ana Haber Bülteninde özür diledi... tercihime gelince, Beyaz bans daha samimi daha sicak geliyor...

1|1
    0|0
    • Evet haklısın öyle bir adamı bile karalamaya çalıştılar banada çok samimi geliyor belkide hala kendini toparlayamadığından olabilirde inşallah kısa sürede kendini toparlar

• Beyaz show

1|1
    0|0
  • Beyaz show

1|1
    0|0
  • beyaz tabikiiii

0|1
    0|0
  • İkiside beş para etmez derim amma hangisi dersen beyaz derim. diğeri muşmula suratlının teki. ıyyhh soğuk nevale 😒

0|0
    0|0
  • Beyaz show.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• Dadanin lafi bile edilmez beyazin yaninda ;)

1|1
    0|0
  • Beyaz show tabii dada ne ya :D

0|0
    0|0
  • beyaz show

0|0
    0|0
  • beyaz Show da istikrar var... o zaga dan sonra kaç program yaptı... hem de çok itici...

0|0
    0|0
Yükleniyor...