Semih Öztürk ü seviyormusunuz?

Ya adamın hareketlerine falan hastayim ben ama sevenleri onu deli gibi seviyo sevmeyenleri nefret ediyo siz ne düşünüyorsunuz

1|0
10|15

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Ben seviyorum şahsen sevmeyenlerde özgüvenli konuştuğu için sevmiyo bence ama özgüvenli konuşmasının sebebi ütopyadada baya hayran kitlesi oldu ve onlarda o şekide konuşmasını çok seviyo o yüzden ama yarışmalarda harika

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• şöyle bişey var herkes bir karaktere sahiptir ben onu kötülersem oda beni kötüler bizim olayımız seyirci olayııı adam orda bir dolaplar çeviriyor mesala evde düşünmüş kurmuş ben bunları karşıma alırsam sms de şu kadar oyum artar mesala sms potansiyeli 20.000 se o olaylarla 30.000 yaptıı bide tek kalmış rolü oynadı 35.000 seyircimiz dikaktsiz ve saf ve biraz cahil hala semih diyip oyunu yükseltiyolar doğal olarak son4 kişinin arasına kalıcak orda smsler çok dğeişirr oraya kadar hep 1. olur o kişi orda avatarı geçemez çünlkü benim ülkemde akıllılar cahillerden daha fazladır... akıllılar avatara cahiller smeihe atıcak

sonuçta şöyle bir olay olucak acun kazanacak senin sms de semihe attığın oyları o alıcak çünkü dedi ki kendi kendine semihin bir izleyici potansiyeli var bu çobanlar her türlü sms atıcaklar buna bende gidicem çatır çatır bankama yğklememi yapıcam diycek sonuç olarak herkes özgür ben ömrüm boyunca yarışmalrı hep izlemişimdir ama sms asla atmam banane ... azcık cahillikten uzaklaşıp dikkatli izleyin programı anlaşmalı planlı bir sms olayı var orda seyirci yedii herkes yedii...

0|0
    0|0
  • Seviyorum

1|0
    0|0
  • Severim

1|0
    0|0
  • O gönüllülerdeki şebeklere karşı haklı adam ^_^

1|0
    0|0
  • Evet

1|0
    0|0
  • seviyorum

1|0
    0|0
  • Çok iyi birisi

1|0
    0|0
  • Sevmek için nedenim yok sevmemek için de yok

0|0
    0|0
  • Deli ediyor ama severim

1|0
    0|0
  • nefret ediyoruz kendisinden :D
    sinir bir adam ya batırdı takımını
    ama gerçek kişiliği öyle değildir sanırım kendisi de demişti zaten benim işim şov diye

0|0
    0|0
  • O kim?

0|0
    0|0
  • O kim ya :D?

0|0
    0|0
  • Sevmiyorum iyyyk böö

0|0
    0|0
  • belediye sevsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• Sevmiyorum

2|0
    0|0
  • Nefret ediyorum

1|0
    0|0
  • çok seviyoruz

1|0
    0|0
  • semih i çok seviyorum survivora sırf onun için bakıyorum

1|0
    0|0
  • O kimdi

0|0
    0|0
  • Bu adamı seven ruh hastasidir başka açıklaması olamaz

0|0
    0|0
    • Ne alakasi var ya

• @mrkn00 aynen kesinlikle

• Yorumlardan kimin ruh hastası olduğu anlaşılıyor.

• Gıcık biri

0|0
    0|0
  • Yoo.

0|0
    0|0
  • Ben sinir oluyorum itici

0|0
    0|0
Yükleniyor...