Survivor 2016’da favori yarışmacınız kim?

Survivor 2016'da hangi yarışmacıyı destekliyorsunuz?

• Serkay Tütüncü
    10% (192)9% (126)10% (318)Oy Ver
  • Semih Öztürk
    30% (564)33% (453)32% (1017)Oy Ver
    27% (508)26% (353)27% (861)Oy Ver
  • Yılmaz Morgül
    14% (257)20% (269)16% (526)Oy Ver
  • Efecan Dianzenza
    7% (135)3% (39)5% (174)Oy Ver
  • Nihal Candan
    8% (157)6% (86)8% (243)Oy Ver
  • Zafer Mete
    4% (43)3% (43)2% (86)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

4|9
141|233

En İyi Erkek Görüşü

• Hiç biri seçeneği de olmalıydı.
    Orada kendilerini i izleyen milyonları hiçe sayıp inebildikleri kadar basite inen bir avuç insanı asla izlemem.
    İnsanların beynini yıkayıp, hayatın farkındalığını unutturan, hipnoz niyetine millete izlettirilen programlar.
    Tv izlemiyorum.

21|19
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• serkay..

4|1
    0|0
    • serkay on numara ya... hem hızlı.. hemde ayhan ışık gibi yakışıklı redkit gibi zayıf sezercik gibi saçlarıyla çok acayip bir adam :)

• Aynen ya serkan çok yakışıklı ve hızlı. Survivordaki favorim o.

• Pardon serkay diyecektim.

Erkekler Ne Diyor 232

• Kazanan yine Acun olacak

68|50
    0|0
    • aynen düzen yine bizi düzecek

• @macellann Yok.. Bir dönem meraktan Felsefe takılmıştım...

• @macellann 😂😂😂😂😂

• Hepsinin köküne turp suyu milleti aptallastımak icin yapılan program ne izlerim nede izleyene saygı gösteririm Teke tek özel gibi bilim ilim programı kapatıldı Survivor reyting Hey Allahım duy sesimizi şu cahil halka akıl ihsan eyle. BU GIBI programları izleyen benim gözümde cahildir kimse bana saygı göster demesin niyemi saygı göstermiyorum cahillestikce aklı başında olan insanlarda zarar görüyor yani ucu masum insanlarada dokunuyor cahil insanlar virüs gibidir sizi bulurlar herşeyi gectim Türkiyeye zarar vatanımıza zarar bu vatana ilim lazım akıl lazım gelişmesi icin hicbiri yok olmadığı gibide cok cahil halk of cok kızgınım

15|2
    0|0
    • Kardes vatanî Survivor izlemeyenler mi urtaracak

• Yav insanlar kafa dağıtmak için evlerinde açıp izlerler kardeşim. Sana ne? Kime ne? Memleket yaşanmaz hale gelmiş. Insan kafa dağıtmak istiyor böyle yarışmalarla. Ben okadar stresliyim okadar Asabi bir insanım. Akşam evimde yılmaz morgulu izleyince stresim dağılıyor. Adamin ses tonu konuşma stili mimikleri hareketleri komiğime gidiyor kafa dağıtıyorum. İlla oturup mahteme mi bürünelim? Sen izlemiyorsan izleme kardeşim. Milletten sanane. . Bırakın bu bilim kurgu cahil akilli ağızlarını. Herkezin bilgisi tecrübesi zekası kendine. Kitap açmayız soru çözmeyiz profösör değiliz fakat Bendeki BEYİN alayınıza gider.

• @Fırtına0606 ya sen dediklerimi anlamak istemiyorsun sen kendini anlamak istiyorsun.

• tabii ki yılmaz morgül :D

4|6
    0|0
  • semih

7|2
    0|0
  • KS ahalisinde görülen genel hastalık bu soruya daha çok sirayet etmiş.

Soru gayet açık, favoriniz kim denilmiş, detayında da kimi destekliyorsunuz diye özellikle vurgulanmış. Yani programı izliyor musunuz? diye sorulmamış. Buna rağmen programı izlemeyenlerin, karşı olanların yorumları yağmur gibi akmış.

Sevgili ksBence, bir sonraki sorunuz bu olsun, millet dilediğince içini döksün.

Programa gelince oğlumun sayesinde programı izliyorum ve oğlumla birlikte Semih'i destekliyoruz.

Semih doğru taktik uyguluyor. Ada'ya ayak basar basmaz kendini diğerlerinden soyutlayarak ön plana çıkardı ve Ütopya'daki oy potansiyelini toplamayı başardı. Yarışmada Atakan'la birlikte finale çıkacağını düşünüyorum.

1|0
    0|0
  • Yattara

5|4
    0|0
  • Survivor'ı takip etmiyorum. Tamamen bir tiyatro oyunu olduğunu ve kazanacak kişinin de önceden belli olduğunu düşünüyorum. Kameraların çekmediği zamanlarda otelde tatil yaptıkları düşüncesinin doğru olduğu kanaatindeyim. Evet belki bir tiyatro izler gibi izlenebilirdi fakat programın ana teması yarışmalar değil kimin, kimin arkasından ne konuşacağı, kimin kuyusunu kazacağı gibi ihtiras ve ihanetler olduğu için toplumu kötü etkilediğini düşünüyor ve bu tarz programları izlemiyorum.

2|2
    0|0
  • Bu kadar genç insanı daha iyi yönlendirici sorular sorup, popülariteden uzaklaştırmalısınız..

Ne kadar boş soru bu?

2|0
    0|0
  • Valla hiçbirini desteklemiyorum. Şu anda Barış Manço - Kol Düğmeleri'ni dinliyorum. Ötesini de sallamıyorum.
    Al sen de dinle, terapi gibi valla!

Barış Manço - Kol Düğmeleri
    https://www.youtube.com/watch?v=2D2jkKde8ZU

0|1
    0|0
  • Yılmaz morgül tabiki.
    Oranın neşe kaynağı 😊

1|2
    0|0
  • Yılmaz Morgül ilerlemiş yaşına ve kondisyon eksikliğine rağmen iyi yarışıyor helal olsun...

2|2
    0|0
  • Semih halkımız sayesinde 1. Olur...
    2. Turabi vak'a - i Hayriye si :S :) :D

4|1
    0|0
    • Halk ne istiyor Biliyormusunuz :halk kavga çıkartacak olay yaratacak insan istiyor bu kişide semih gibi samimiyetsiz Turabi gibi ahlaksız insanlar oluyorsa vay bu insanların izleme keyfine

• İzlemiyorum, ekranda gözükmesin diye yorum yapayım bari

Pascal Nouma

4|1
    0|0
  • O manyak şeyi izleyecek zaman ayıramam..

1|0
    0|0
  • şimdi bazı arkadaşlar ülkede şehitler veriyoruz yüreğimiz acıyor demiş tamam kabul hepimizin yüreği acıyor her gün hergün şehit oluyor bu vatanın evlatları acı hepimizin acısı. ama tepkinizi böyle programlar izleyenleri eleştirerek göstermeyin bence.. mesela çıkıp meclise milyonlarla yürüyelim meclisimizde terörist istemiyoruz diye.. teröre en ufak destek ve yandaşlık yapanların tüm vatandaşlık hakları ellerinden alınsın diye Ankara ya yürüyelim deseler kaç kii işini gücünü bırakıp destekler önce bunların cevabı lazım bence

1|0
    0|0
  • İzlemiyorum.
    Yılmaz Morgül'ü tanıyorum, o olsun favorim.
    Kazanırsa haber verirsiniz asd.

1|0
    0|0
  • Yılmaz Morgül :)

1|4
    0|0
  • bu ve bunun benzeri programları şimdiye kadar seyretmedim şimdiden sonra hiç seyretmem.

1|0
    0|0
  • Semih kadar karaktersiz, kendini beğenmiş, egosu bulutların üstünde birinin bu kadar oy alması Türkiye'nin durumunu gösteriyor işte. Turabi'yi iki kez birinci yapan da bu insanlar.
    Soruya gelince bu yıl hiçbirini sevmiyorum ama hak eden kesinlikle Atakan.
    Ama bizim halkımız sikleti Yılmaz Morgül olan Semih'i birinci yapar.

0|0
    0|0
  • Ütopya programında kendinden nefret etmiştim. Gerçi izlemiyordum ama, kumanda uzakta kalınca değiştirmek zor geldiğinden görüyordum arada. Gerçi şimdi de annemden duyduğum kadarıyla biliyorum ama, adama köpek muamelesi yapılmış.

Versin ellerine Semih reyiz.

0|0
    0|0
  • Bir karadenizli olarak yattarayı destekliyorum da ismi ankkwtte yok :)

1|1
    0|0
  • Semih

3|2
    0|0
  • Ülke kan ağlarken her gün bugün de dahil şehit haberleri gelirken keyfim yok ve keyif programları izlemiyorum.

2|0
    0|0
  • İzlemiyrm diye bir seçenek. koysaydin birini seçmek zorundsmiyim tanımıyorum kişileri 2015 haziranda TV izlemeyi birskdm

0|0
    0|0
  • Acun Ilıcalı :) diyim şaka şaka hiç birini izlemedim ama Nihal diyim bayan diye

1|0
    0|0
  • semih almasın da kim alırsa alsın ya. ütopya mıydı neydi oradan biliyorum o almasın.

1|0
    0|0
  • Semih panpa sjs

3|0
    0|0
  • survivor izlemiyorum ki :S

1|0
    0|0
  • acundan tiksinen bir tek ben değilim buna eminim

0|0
    0|0
  • Ben damlayı serkayı zaferi gizemi destekliyorum onlar hem karakteriyle özleller hemde yetenekleriyle tuğba özay nagihan birde

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    202

3 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 140

• Semihi gönüllüler adasında yalnız ve dışlanmış olduğu için destekliyorum. Ama gönlüm ve oylarım Atakan'dan yana.. benim için başarı önemli ve Atakanın başaramadığı oyun yok maşallah :)

5|2
    0|0
  • İzlemiyorum ama Semih diyeyim.

2|2
    0|0
  • Yılmaz Morgül

1|3
    0|0
  • Ailem izliyor, ben izlemiyorum ama Ütopya'da da tuttuğum Semih'in lazanmasını isterim. 😊 Gerçi her türlü de Acun kazanıyor. 😂

1|1
    0|0
  • Atakan.

1|3
    0|0
  • Semih almasında kim alırsa alsın

2|1
    0|0
  • Semih :D

2|1
    0|0
  • Kuzenim olduğu için Zafer Mete haliyle 😀

1|1
    0|0
  • Izlemiyorum. Ahlaki değerleri bozan bu ve buna benzer programları/dizileri. Insana hiç bir katkısı yok.

0|1
    0|0
  • Mühim bir şey var sandım, hay Allah !

1|1
    0|0
  • Semih.

3|0
    0|0
  • Bazen izliyorum oda Semih olduğu için orda ütopyadakı gıbı olsa daha cok ızlerım fazla fırsatı olmuyor aclıktan ugrasmıyor mılletle o yuzundekı degısmeyen ıfade hosuma gıdıyor gulduruyor yanı neden bılmıyorum yakın hıssedıyorum kendıme

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum

1|1
    0|0
  • Eğitimle ya da kültürle ilgili bir konu olsa 2 bilemedin 3 cevap gelir. Ama bakıyorum survivor almış başını gitmiş. Az silkelenin de kendinize gelin. Ülkenin dört bir yanı yanıyor. Sizi kim kazanacak derdi sarmış. Kim kazanacak bilmem ama izleyenler çok şey kaybediyor. ...

0|0
    0|0

1|0
    0|0
  • Normalde gavatar atakandı pardon avatar ama son konuşmasında beni kendinden aşırı soğutan insan ayrıca nagihan ve yılmaz morgül değiştrlmeli nagihana abi diesim gelio yılmaz morgülde belli zaten yattara en uslu olanı semihi de srviyorm ama çok egoist bilemedm

0|0
    0|0
  • Survivor izlemiyorum ki 😆

0|0
    0|0
  • tek favorim var orda o da Acun Ilıcalı,,, hiç bir keyfi yok survivor'ın bu yıl izlemiyorum...

1|0
    0|0
  • Televizyondan nefret ederim. Fakat bizimkiler izleyince bakıyorum bu programa. Semih çok dikbaşlı. Hiç ortayolu bulmak için alttan almıyor ama diğerleri de düzgün konuşmuyor onunla. Bu yüzden biraz hak ediyorlar. Duruşu ve güzel üslubu için, Semih..

0|0
    0|0
  • hiçbiri ve televizyona 3-5 soytarı çıkarıp reklamları dayayıp cebini dolduran acununda hiçbir programını izlemiyorum ve şu sorunun verdiğim her cevaptan sonra çıkmasınıda sevmiyorum soru beni ilgilendirmiyorki

0|0
    0|0
  • Takip etmiyorum..

1|2
    0|0
  • Eda ama o da gitti :P

0|0
    0|0
  • Nihal Candan

2|0
    0|0
  • tuğbayı tutuyorum ben

1|0
    0|0
  • Nihal diyenler (benim gibi) dalgasına demişlerdir değil mi ben öyle yaptım da gariban oysuz kalmasın tıfıl diye 😂😂

2|0
    0|0
  • atakan

2|0
    0|0
  • nihali hangi kafayla araya koydunuz :D çenesinden başka bişey çalışmıyor

2|1
    0|0
  • izlemiyorum

1|0
    0|0
  • Tabii ki Atakan