Yavuz Bingöl ve Öykü Gürman hakkında ortaya atılan iddialar gerçek mi? Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman Aşkı Bitiyor mu?

Magazin sevdalıları buraya! Sizce bu iddialar gerçek mi? Fikrinizi alayımYavuz Bingöl ve Öykü Gürman hakkında ortaya atılan iddialar gerçek mi? Yavuz Bingöl ile Öykü Gürman Aşkı Bitiyor mu?

0|1

En İyi Erkek Görüşü

• Bende bu sabah okudum ve gerçekmiş. Zaten öyküyü bu karekteri zayıf adama hiç yakıştıramamıştım iyi olmuş sevindim :)

1|0
    0|0
    • babası yasındaki adamla cıkan kadın cok duzgun...

• @balliballi Paraya değer vermeyen bir insan olarak bu konularda yorumsuz kalıyorum. Ben öykünün sesini de kendisini de çok beğeniyorum. Ama işin tamamen duygusal tarafından baktım. Yani işin için de para varsa yakıştıramadım.

• tamam iste karakteri hakkında yorum yapma ama kardesini bile bu yolda harcamıs bırı

En İyi Kız Görüşü

• B*kmu vardi evlenmeseydi ôyku o yasli adama harcatmasaydi kendi bak kiymet bilindmi yook. sen o yastaki erkege sor gonu yuce gnc kiz ister isterde ister. kizlarda o yastaki erkeklere gitmesnlerde kzlarnda kiymeti biline kizlar yasca buyuge gidio ama erkek bikizn yasi buyuk die asla almio

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Sen yeni mi duyorsun bunu😅😅☺eski haber bu

1|0
    0|0
  • gerçek değil bence

1|0
    0|0
  • Gerçek çokta yakışmışlar, evelki gün mekanda gördüm birlikteydiler. çıkışta vole arabamızı getirirken ayak üstü beş dakika sohbetimiz oldu.

1|0
    0|0
  • Ne kadar sürebilir ki?

1|0
    0|0
  • İlgilenmiyorum

2|0
    0|0
  • ne varsa şu moruk tipsiz herifte.

1|0
    0|0
  • Ünlülerin hayatı yalan bitse çok mu boşver

0|0
    0|0
  • Mk 5 yıl oldu

1|0
    0|0
  • Çok bile sürmüş... Bu fotoda bile 'ben napıyorum, neredeyim ' bakışı atan bir adam var. Net...

1|0
    0|0
  • Kızı yaşındaki bir kadınla çok bile dayanmışlar bence

0|0
    0|0
  • Kim kiminle nerde nezaman nasil... Bunlarda pek degil

0|0
    0|0
  • Hep söylüyom Ask bir Yere Kadar İlişkide Sıkılma Evresi Baslar Ve Biter Birde Araya Evli Adama ya da Kadıns Asık 3. Kisi Girdimi Direkt Bomba Patlar

0|0
    0|0
  • Bilemeyiz bitersede yaş farkindan bitebilir

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 6

• Çok üzüldüm, kahroldum..

1|0
    0|0
  • ilgilenmiyorum

1|0
    0|0
  • bize ne faydası var. bitse ne bitmese ne

1|0
    0|0
  • Hayırlısı diyelim

0|0