Anime izleyen var mı?

Aranizda anime izleyen var mı ben dead note, elfen lied ve Tokyo ghoul u bitirdim şu an naruto ve bleach i izliyorum ama naruto çok çocuksu geliyor bleach ise mangakanin beceriksizlikleriyle dolu artık takip etmek istemiyorum ama başladığım için bitirmezsem de rahat etmem bana anime tavsiyesinde bulunur musunuz mümkünse aksiyon tarzında olsun bu yönden elfen lied ve Tokyo ghoul harikaydı dead note ve bleach ise harika başlayıp raydan çıkan animeler özellikle dead note u keşke L nin ölüm sahnesinden sonra izlemeseydim

Güncellemeler:
Aslında narutoyu birakacaktim ama jiraiya ve tsunade geldikten sonra sırf onlarin beni güldürmesi için izliyorum bide tabiki hatake kakashi sensei adama hayranım yav bide mangekhou sharingan açmış bleache gelirsek gerçekten artık biktirdi animesi zaten bitti manganın sonuda belli ıchigo soul king olacak herkes rahata kavuşacak bla bla ichigonun su power-up ları artık sıkmaya başladı beni zaten onuda sırf chad ve urahara kisuke için izliyordum bide byakuya

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• dead notun mangasını okudum biraz tokyo ghoulu da izledim baya narutoyu hiç sevmedim. one puch man komik ve bağlayıcı bir anime fazla izlemiorum bu geldi aklıma

0|0
    0|0
  • Ilk defa izledim oda angel beats

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

Yükleniyor...