Hangi evlilik programı ve sunucusu size samimi geliyor?

Açıkçası ben hiç Tv takip etmeyen bir insandım. Bir hastalık sebebiyle uzun süredir evdeyim.
Sabah 10'da Müge Anlı'yla başlıyor teyzeler gece yarısı dizilerie kadar kapanmıyor o Tv. .
Ne zaman kaybı. Hayatı boşa akıp gidiyor.

Neyse , ben hemen hemen aynı saatlerde yayımlanan evlilik programlarından hangisinin sunucusu / sunucularının size daha samimi geldiğini merak ediyorum.

Eğer izliyorsanız, hangi programın sunucusu size daha samimi geliyor?

Zuhal TOPALHangi evlilik programı ve sunucusu size samimi geliyor?
Esra EROL

Seda SAYAN & Uğur ARSLAN

Sinem YILDIZ

• Fox - Zuhal Topal
    39%(25)36%(36)Oy Ver30%(11)
  • Atv - Esra Erol
    42%(27)39%(39)Oy Ver32%(12)
  • Show Tv - Seda Sayan&Uğur Arslan
    16%(10)16%(16)Oy Ver16%(6)
  • Flash Tv - Sinem Yıldız
    3%(2)9%(10)Oy Ver22%(8)
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Aklıma ne geldi :))))
    annem bitgün tv seyrediyorum uğur arslan çıktı annem dediki
    "bu önceden fakirlere yardım ederdi şimdi karı pazarlıyor" ahahahahahahah

2|2
    0|0
    • deniz fenerinden bahsediyor da sonrası muamma bir araştır istersen dediğimi anlayacaksın :D

En İyi Kız Görüşü

• Kötünün iyisi Esra Erol

2|0
    0|0
    • Ben Zuhal Topal'ı seviyorum 😂

Erkekler Ne Diyor 11

• Hepsi iğrenç, elimde olsa seyredenleri bir adaya toplar, sabah akşam döverdim. :)

1|0
    0|0
  • Zuhal topal ı izliyorum işe giderken annem izliyor diye mecbur kalıyorum bende :D Ama alıştım artık bu sevgi hala evlenmedimi diyorum napacan kendinemi alıcan diyo :D

2|0
    0|0
  • Esra erol kişiliğiyle izleyenlerin begenisini kazanmıştır seda sayanda mustafa diye bir çocuk var yani akıllara zarar beyin erorr veriyo bnde çocuk cok saf 23yasında inşallh evlenebilir bna hiç evlenilcek bir tip gibi gelmiyor

2|0
    0|0
    • Mustafayı bakkala yollasan olaysız dönmez çocuk iste Seda sayanda ve diğerlerinde böyle beyin erorr veriyor bu tarz insanları stüdyolarında evlendirmeye alıyolar.. önce bir kisisel analiz testi pskoloktan ksilik olarak bir gözlem yapılması gerekiyor.. kisilk analizi yaılsın ondan sonra herkes talibini arasın her gelen evliliğe hazır gelmiyor.. bir sürü apaçi kendini bilmez.. insanlar geliyor yazık günah.. izleyip acımak düsüyor bizede böyle olmaması lazım

• organik kısmet arayan çıkmassa yapay eş arayan gençleri sürüyorlar ortaya. aralarında gerçek olduğu kadar oyuncunun da olduğu kanaatindeyim. ama sonuçta oraya ciddi olup çıkanları eleştirmem nasibin kısmetin nerede olacağı belli olmaz. kötü birşey yapmıyorlar çıkıp helalini arıyor orda insanlar. Yani en azından sağda solda Mart kedileri gibi sevişmiyorlar bazıları gibi. arıyorlar bulunca da nikahı basıyorlar. güvendiğim insanlar seda sayan ve uğur aslan

1|0
    0|0
  • hee :D şimdii starda yok mu
    trt1
    tv8
    kanal7
    stv

1|0
    0|0
  • Atv - Esra Erol

0|0
    0|0
  • Hiçbiri samimi gelmiyor

0|0
    0|0
  • Zuhal topal kadr yapmacik seda sayan ve kirigi kadar yalancı program lar can sıkıcı itici

0|0
    0|0
  • Hicbirii resmen reytinggg

0|0
    0|0
  • Hiç biri.. hepsi yapmacık programlar..

0|0
    0|0
  • Oraya çıkan kadınların çoğunun eskort olduğu söyleniyor

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Bence Esra daha iyi Zuhali sevmiyorum zaten yakışmıyor bu kadına ya Sihirli Annemde ne güzeldi olmamış bu. Seda Sayan a bir şey demek istemiyorum o ne öyle diğerine sözüm yok zaten

0|0
    0|0
  • Esra Erol. Çünkü onda sahtecilik yok, güldürmesini biliyor, samimi ve içten olduğu çok belli. Programında her zaman hayatın gerçekleri çıkıyor. Ama diğerleri öyle değil. Sürekli reyting alabilmek için kavga çıkartıyorlar. Mesela Zuhal Topal'ın Fox Tv'de programa başlayalı 7 ay oldu. Çıkarmadığı skandal kalmadı. Esra Erol'un programına 2.000 şikayet gelirken Zuhal Topal'a 12.000'den fazla şikayet geldi. Üstelik o şehit skandalında konuşmasını yaparken bile numara yaptığı belliydi. Ezberden konuştu. Esra Erol'un yerini almaya çalışıyor aklı sıra. Ama ben onun gerçekten içten olduğuna inanmıyorum. Fakat Esra Erol öyle değil. Onun duygulanması, gözyaşlarının gerçek olduğu belli. Aklına ne geliyorsa anında değiştirmeden söylüyor ve hiç bir sunucu Esra Erol'un yerini dolduramaz.

0|0
    0|0
  • Hiçbiri

0|0
    0|0
  • #hiçbiri ama yine de izlerim

0|0
    0|0
  • esra erol

0|0
    0|0
  • Zuhal Topal la İzdivaç, fox tv. Nedense en basindan beri Zuhal Topal ısevmiştim.. Tv izlemiyorum yaklaşik 2013 nisan'indan bu yana... tv açilir ama nadiren bir kaç izlenen şey vardir. Yarisinda kimse ilgilenmeyince kapanir.

1|0
    0|0
Yükleniyor...