Korku filmi izlemek istiyorum ama tek başıma izlerkende çok korkuyorum ne yapacağım?

Korku filmi izlemek istiyorum şu an Kanal d de Şeytan Tepesi var ama tek başıma olduğum için izlerken çok korkuyorum. Ne yapacağım😢😢😣

Güncellemeler:
Hayatım boyunca korku filmi izleyemeyecek miyim😏

0|1
5|14

En İyi Erkek Görüşü

• Bir akşam üstü ev halkı nasılsa evde diye geçtim odamda bilgisayardan paranormal activityi izliyordum. Filmin yarısına geldiğimde mutfaktan bişeyler alayım dedim odamın kapısını açtım ne göreyim ortalık kapkaranlık evde kimse yok mutfağa gitmekten vazgeçip odamın kapısını kitleyip gelmelerini beklemiştim. Geldiklerinde kendimi ilk attığım yer tuvalet olmuştu. Negünlerdi o günler bee :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• İzlerken dudaklarını profil resmindeki gibi büzme daha çok korkarsın ve ayrıca sen Sylvester Stallone değilsin.

Al sana benden bir hediye;

Kargo - Bad'lik Amiri
    https://www.youtube.com/watch?v=khep8wqKhGE

İzleme korku filmi, Kargo dinle! Döverim lan!

0|0
    0|0
  • İşin zevki orada hacıt, bide filmden sonra diğer odaların birinden ses falan geldi mi oh mis, zaten korkundan beslendikleri için hemen başına cinler falan üşüşür.

0|0
    0|0
  • Beni de korkuttun :/

0|0
    0|0
  • Yabancı korku filmlerini her zaman her yerde izlerim.

0|0
    0|0
  • ışıkları yak :)

0|0
    0|0
  • Sana koca lazim kismetse olura katil

0|0
    0|0
  • ceren izleyeceği zaman Skype den konuşuyoruz aynı anda beraber izliyoruz. taki o uyuyana kadar zaten filmin yarısında teslim oluyor.

0|0
    0|0
  • Romantik bisey izlemeyi dene

0|0
    0|0
  • Beni yanına çağıra bilirsin mesela 😋😁

0|0
    0|0
  • Gel beraber izleyelim beraber korkalım 😀

0|0
    0|0
  • O zaman komedi filmi aç belki duygulanıp ağlarsın :(