Yildiz Tilbe'yi neden hep yadirgadilar?

Deli dediler, rüküs dediler, pezevenklerin elinden aliyoruz seni dediler, danslariyla alay geçtiler.
Neden?

Ayrica ne sıkıntılar çektigini bilen var mi? Bu videoyu izledigimde zor dönem geçirdigini görebiliyorum:

0|1
10|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın dertli,
    kadın gariban,
    kadın çirkin,
    kadın çilekeş,
    kadın harbi...
    öyle birini kim sever ki?
    Ancak yüreğini sevenler sever.

2|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Videoyu sonuna kadar izlerm bence harika bir sanatci bikere karakteri super ya kadin ucuruyo parcalariyla yasatiyo sana resmen Şu an turkiye yildiz tilbe gbi sanatcilar az sayida bir digeride volkan konak mesela adamlar bildigin sanatci islerini yapiyolar hemde laikyla

0|0
    0|0
    • Yaptiklari sanatdan süphem yok. Fakat izlemissen gormussundur. Avsar Tilbe'yi kucumsemeye çalisiyor sanki. hulya avsarin huyu suyu boyle. Cocuklugumdan beri az çok haber duyuyorum yildizin hakinda, yok deli yok timarhane yok uyusturucu sudur budur, sonra güzel kardeşim olayi , videodada açik açik paviyon gibi bir yerki ciktigi yildizin hulya o kadar israr ediyor. Bilmiyorum insanlar mi abartiyor yildiz mi cidden degisik?

• Yildizi cikarsn sezen aksudur izmirin koyunden kacip geldi istanbula gazinolarda falan cikti hep kizini okutabilmk icin ve para gonderebilmek icin ailesine nerden geldiginin ne onemk var o kadin gormus gecirmis bir insan zor sartlarda bigunlere geldi onu byle rezil etmeye calisan herkez allahdan buluyr hakkini yediler bir ornegi ibrahim tatlises mesela allahndn buldu iste

Erkekler Ne Diyor 9

• Benden okuyor yıldız ablam candır tipine takılmış insanlar anlayamaz onun duygularını kafasını çok hüzülü söyler

2|0
    0|0
  • Bende sevmiyorum, sevmek zorunda da değilim.

2|0
    0|0
  • Onun gibisi gelmez bir daha kadin marjinalin dibi

0|0
    0|0
  • neden mi hakediyo cnku!!

0|0
    0|0
  • Açık sözlü ve cana yakın sanatçı hiç bir sanatçının olmadığı kadar.

0|0
    0|0
  • meyve veren ağaç taşlanır.

0|0
    0|0
  • Şeyini eşşekler diksin. bize ne?

0|0
    0|0
  • yaşadığı kafayı özenilesi, ruh hali hep deprem, hep katliam ama gülüşü hep fiyakalı her kim ne derse desin şarkıları hep aşırı hep uç bir o kadar da samimi yapma değil özü neyse o anlamayanlar da o yüzden anlamıyorlar onu
    gönlü delikanlı admların hep 'yıldız'ı o kadar.

2|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 9

• Kadının söz yazarlığı ayrı sesi ayrı güzel onun gibi yazan yok ama Uzay Heparı muhabbeti hiç hoş değil :/

3|2
    0|0
  • Ben bayiliyorum kadina

1|0
    0|0
  • Muhabire çok ağır küfür etmiş. Ayrıca sesi kötü. Ayrıca yaptığı müziği sevmiyorum. Medya kadını olmuş o. Gerçek sanat yapmıyor.

0|0
    0|0
    • Yuh.. Bu kadar karalama olmaz. Sevmeye bilirsin. Ama sesi kötü diyemezsin. Sanat yapmayada iddiali degil zaten, yuregiyle ve duygulariyla sarki yazip soyluyor.

• Anlamadın sanırım. Sanat yapmıyor, o sadece bir medya figürü. Niye sanat yapmıyor demedim. Sanatıyla one çıkan biri olmadığı için sevmiyorum.

• Röportajıni okudum birkere. Belli ki küçükken de kafadan kirikmis iki haftadır tanıdığı birisi ile kaçmış. Orta 2de sanırım kafasına esmis okulu bırakmış falan. Akli dengesi yerinde olduğu soylenemez bu kadının. Ama besteleri ve sesini çok beğeniyorum

0|0
    0|0
    • Paylastigim video'da kendiside söylüyor "Kendimin dilinden anlamiyorum. [...] Tahtalarim eksik ama nerde bilmiyorum" diye. Ama deli denilecek kadar ne yapti ki? ülkemizde çok insanin yasaminda vardir okulu birakan "kocaya kaçan" genç kizlar. Bilmiyorum surekli bir isim yapistirilmasini anlamiyorum. Hedef gosterilmis gibi?

• Hayır o şekil değil mesela kafasına göre yasarmis laf dinlemezmis ve kaçtığı kişiyle cocuk yapmış adam askere gid8nce ortada kalmış gelincede ayrılmışlar kucaginda bir cocuk ile. Sonra sezen aksuyla tanismislar elinde firsat varken iyi degerlendirebilirdi çocuğunu düşünerek ama o kafasina buyruk yaşadı uyusturucu falan pavyondan kovuldu. Şans ondan yanaymis ki sevilen birisi oldu. Ibrahim tatlisesin büyük payi varama madem iyilik yapmis 70 milyona rezil etmeseydi bari. Yani diyeceğim o ki sen kızını dusunmeyip hayatını yaşadı ama yine de ünlü oldu biraz şans birazda temiz kalplidir diye düşünüyorum

• Ben hastasıyım bu kadının

0|0
    0|0
  • Sezen aksu olayindan dolayi sevmiyorlar. Ben de sevmiyorum

0|0
    0|0
  • ıste bunlar hep uyuşturucu://

0|0
    0|0
  • Sezen Aksu ile olan meselesini bilmiyorsun sanırım. Kadının yuvasını yıkmış. Bu kadın benim uzaktan akrabam o hakaretlere karşıyım deli denmesine vs. Ama yuva yıkması yanlış bana göre.

0|0
    0|0
  • Çatlak olduğu için. :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...