Kismetse olurda sevdiginiz yarismacilar?

evet sacma gelebilir ama yinede merak ettim. kismetse olur bir evlendrme programi ama cogu seyler senaryo. yinede bir dizi gbi izliyoruz onu. en sevdiginiz yarismacilar kim?

• 1. Cansel
    20% (8)40% (2)22% (10)Oy Ver
  • 2. Eser
    22% (9)20% (1)22% (10)Oy Ver
  • 3. Melis
    20% (8)0% (0)17% (8)Oy Ver
  • 4. Erdem
    10% (4)0% (0)9% (4)Oy Ver
  • 5. Ayca
    10% (4)0% (0)9% (4)Oy Ver
  • 6. Batu
    5% (2)0% (0)4% (2)Oy Ver
  • 7. Adnan
    13% (6)40% (2)17% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|3

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 3

• izlemiyorum:)

1|0
    0|0
  • tv izlemem ama yılmaz morgül diyesim geldi komedi gibi adam :)

0|0
    0|0
  • O evin en sevilen ismi olan Nur'u neden koymadın diyeceğim, şıklar yetmedi diyeceksin. Ancak elenmiş olan Erdem'i listeye koyuyorsan, objektif değılsin demektir.
    Listede olanlardan favorim Adnan.

1|0
    0|0
    • aslinda ben ciftleri siraya alark yazmstim. yinede erdem yerine nuru yazmam dha dgru olurduu farkina vardim.

• Beni anladığın için teşekkür ederim.
      Bu arada kimin eleneceğini biliyor musun?

Kızlar Ne Diyor 9

• Ben bir kac haftaya kadar cok. fazla takip ediyordum.. Ermel destekcisiyim.. Yani Erdem ve Melis..
    Yalniz Erdem elendikten sonra olaydan koptum.. Cunku cok. seviyorum onu.. Oradaki en duzgun. insan Erdem Dalfidan.. Ara da takip etsemde eski tadi yok programin..

1|0
    0|0
    • evet bencede karakter olarak erdem en iyi ve duzgun birisi. bnde elendi diye cok uzuldum ama sanirim onu geri getirecekler. insallah doner ama melisle degilde nurla iliskisi olsun. melis onu hic hak etmedi kullandi resmen cocugu

• Bu konuda anlasamiyaz sanirim.,😊
      Asla nurla olmasini istemem.. Ben. Erdem in annedi Melis in Annesi ilede instagram dan gorusuyorum.. Cok. iyi bir takipciyim.. Benim. fikrim.. Melis kendini duzeltecek eger erdemaffederse ki seviyor bence.. Yine Ermel. olabilir.. Erdem nur olamaz.. Erdem de istemiyormus zaten.. Haberlerini aldim..
      Tek eksik Erdem. geri. donsun.. Bir hafta icinde bu konuyla ilgili. gelismeleri bekliyorum..😊

• Cansel ve emre

1|0
    0|0
  • emre - hazal ve adnan

1|0
    0|0
  • Hiçbirini sevmiyorum ama Cansel güzel

1|0
    0|0
  • Hiçbiri :))

1|0
    0|0
  • Ya bir tane var ya fesatlikla ugrascam diyen onu seviyom ama adini bilmiyom guzel kiz

1|0
    0|0
  • Eser☺

0|0
    0|0
  • Tip olarak Semih karakter olarak Batu

0|0
    0|0
  • Nur ve eser

0|0
    0|0
Yükleniyor...