Güneşin kızları fanları neden bu kadar psikopatlar?

Harbi cidden merak ediyorum özellikle bir kız var instagramda sürekli onu görüyorum hatta twıtterde bile hesabi var yagmur. summ diye abi kız ailesini bile bu denli savunmaz. Sevgilisini bile bu denli sevmez Hande erçeli gari bir şekilde acayıp bir şekilde savunuyor yani. Heryerde yapmayın hande üzülüyor işte antilerine mesaj atarak silin yorumlarınızı nolur hande üzülüyor bilmediğiniz şeyler var diye diye millete birçoğu mesajı yazıları küfürleri sildiriyor. Kİ ÇOĞU SİLMİYOR TABİKİDE. Anlamadığım çok şey var bu kız kim amacı ne para alan insan bile bu denli fanatik olmaz sanki kızın annesi veya kızkardeşi gibi geliyor bana böyle fan görmedim yalvarıyor millete silin diye her şeyimi veririm yeterki yorumunuzu slin diyor. Bu ne demek size denk geldi mi veya siz bu denli fanlarla ilgili ne düşünüyorsunuz. GK Fanlarının çoğunun yaşı az ve çocuk hepsi tamam ama bu kız çok garip bir kız istediğiniz yerde bulabilirsin özellikle handenin sayfasında abi gerçekten ilgimi çekiyor kim bu kız? bu fanlarla ilgili ne dusunceleriniz var?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• Hahhaa ben sahsen Kurtlar Vadisi izledigim icin ordan ornek veriyorum. 32 yasinda bir abla, Necati Sasmaz' dan o kadar cok etkilenmis ki. Ona veya Pana Film'e cok kucukte olsa kotu bir yorum yaptiginda, abla cosuyor, kendinden geciyor. Yok Necati Sasmaz ( Polat Alemdar) soyle iyi yapiyo. Yok siz sevmeyin, ben severim. Lutfen kotu elestirmeyin, elinden geleni yapti Necati bey. Toz kondurmaz, Polat'ina. Elinden gelse esinden ayirir, kendisi evlenir Necati ile. Gulup geciyorum artik bu insanlara.

1|0
    0|0
    • Kahkaha attim su an yaa:D:D:D:D abi of ksdfnkngkjg

• Bende onu diyorum iste, gul gec. Arada Allah akil fikir versin falanda diyebilirsin :D

Erkekler Ne Diyor 2

• İşsizlik

1|0
    0|0
  • Bize eskiden dizzilerde aileyi olmayı öğretirlerdi şimdi aldatmayı.

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Yuh ya ulan ben bile kardeşimle bu kadar ilgilenmem

1|0
    0|0
    • Bunlar mal nasil anlatsam bilemedim patlama olmus o kadar hala gecmis handem kurban oluurum sana foto at gozumuz gonlumuz acilsin diyo gebersice ay sinirlerim bozuldu gene bak D:d:D

• tek derdin bu olsun be gizli

1|0
    0|0
  • Ülkenin bütün sorunları bitti g*otunu s*ktigimin ergenleri ile ugrasicaz mk!

1|0
    0|0
    • Aynen mk

• Lan sanada söylüyorum sana da lan patlama oldu bugün be sorduğun soruya bak senin tek derdin tek uğraşın bu mu!

• Ben zaten bunun üzerine sabahtan beri onlarla kavga ediyorum ak bilip bilmeden konuşma şu diziden de nefret ediyorum çünkü patlama olmuş hala bu gün güneşin orosp ları olcak diye yazıp duruyorlar...

Yükleniyor...