Yurtta kizlarla aksiyon filmi izliycez acilen bir film tavsiye edin bakalim soyle guzel dovusen birileri olsun 😂 ?

aksiyon filmi tavsiye edermisiniizz soyle hareketli bisey olsun gozlerimiz portleyerek izleyelim sasiralim eglenelim bayilalim oyle bir film olsun😂

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• Leon -sevginin gücü
    Aksiyon dram eski ve en iyi filmlerden biri başları sıkıcı ama harika bir film

1|0
    0|0
    • biliyoruuum en sevdigim filmlerden biridir gercekten ama ben daha cok boyle tasiyici tarzi bir aksiyon filmi izlemek istiyorumda?

• aaaaa o zaman izle 😂😂😂

• aynen izliyim😂

En İyi Kız Görüşü

• bızım yurtta netın anasını aglatıyorlar :)) sızın yurt ne bıcımmıs fılm ızleyebılıyorsunuz :))

1|0
    0|0
    • yari ozel kyk yurdu bu o yuzden cok kalabalik degil. eski yurdum vakif yurduydu 400 500 kisi vardi film hak getire tabi 😂

• bende kykdayım :)) ıstanbuldamısın

• yok ben ankaradayim😊

Erkekler Ne Diyor 5

• Gece gündüz.

1|0
    0|0
  • İpman serisini bide yenilmez serisini izleyin sonra birisinize girersiniz o. derece 😀

1|0
    0|0
  • klasik takılın hızlı ve öfkeli en olmadı görevimiz tehlike dhomm serisi d olablir

1|0
    0|0
    • onlari cok izledim ben yaa arkadaslarda izlemistir daha yeni bisey tavsiye edebilcegin varmi?

• mısır tanrıları , deadpool , Baahubali ki Baahubali benim fAVORİM

• bakicam tesekkur ederiiim😊😊

• Ana haberleri izleyin.

1|0
    0|0
    • biraz moralimiz duzelsin diye zaten film izliyelim diyoruz ve haberleri zaten yeterince izliyorum merak etme. o patlamanin biraz ilersinden ben okulumun ilk donemi her gun otobuse biniyodum. o yuzden bana gelip burda boyle seyler demeyin rica ediyorum

• 😒😒😒

• Korku kapanı izleyin birbirinize sarılıp çığlık atın

0|0
    0|0
    • korku haayyyytta seyretmem asla! aksiyon guzeldir ama tavsiye edebilcegij varmi?

• Ohoo film bitti bile :)

• 😂😂

Kızlar Ne Diyor 1

• Son durak

1|0
    0|0
    • o korku degilmiydi sanki benmi yanlis hatirliyorum?

Yükleniyor...