1 milyon TL'ye reklam filmi?

Elçin Sangu'ya Elidor reklam filmi için 1 milyon TL ödenmiş.. Sizcede reklam filmi için çok fazla bir rakam değil mi? Elçin'i çok beğeniyorum fakat reklam filminede bu bütçe bence çok fazla. Siz ne düşünüyorsunuz?

0|1
8|6

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• abartı aynen aclıktan insanlar ölüyo be surda iki sac savurdu diye hic mantıklı degil

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Elidor salakmış.

1|0
    0|0
  • Demek ki çok daha fazlasını kazanıyolar bir de öyle düşün :D

1|0
    0|0
    • Kazanmasa ödeyemez zatende bize göre fazla :)

• e piyasası da gittikçe yükseliyor, birine başka bir reklamda diyelim 250 bin lira veriyolar, sonra başka birine reklam teklif ediyolar o da diyorki şu kişiye 250 verdiniz ben daha çok istiyorum vs. vs. derken bumm :D

• Kazanmasa vermez. Verdiği para 3 günlük karı elidorun..

1|0
    0|0
  • peki kac milyon tane sattı biliyor musun?

1|0
    0|0
  • Milyonlar alıp ben bu şampuanı kullanıyorum diyorlar ya ben daha pahalı şampuan kullanıyorum ama milyonlar almıyorum :) çok kimyasal olan herşeyden uzak duracaksın buna ünlüler de giriyor

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Esra Erol makarna reklamı için 3 milyon TL almış..
    Şaşırmadım doğrusu.

1|0
    0|0
  • valla elidorda para bol elçinin bu diziyle fanları da arttı. normal

1|0
    0|0
  • Daha güzel bir bayan olsaydı hak ediyor derdim çirkin değil ama 1 milyonu hak edecek kadarda ahımlı şahımlı değil

1|0
    0|0
  • Bence de asiri fazla. Kivanc tatlitug'un 1 sezonluk dizisinden aldiği miktarla ayni😑

1|0
    0|0
  • Doğal kızıl bile olmayan, tek özelliği beyaz teni ve boya saçı olan, kariyeri tek diziden ibaret sıradan bir oyuncuya çooooook fazla.

1|0
    0|0
  • normal

1|0
    0|0
  • Bence ünlülerin bu kadar kazanması tamamen sacma da neyse

1|0
    0|0
Yükleniyor...