Sizce Lagertha bir daha evlenir mi?

Vikings'in son bölümünde aklıma bişey takıldı, kadın Ragnar'ı boşayıp yeniden evlendiğinden beri bir kere kocasını gözüne hançer sokarak öldürdü.

Bir kere de nişanlandığı adamı düğün günü kendisini görmeye geldiğinde öperken bıçağı çektiği gibi şişledi.

Kadın Ragnar'dan beri erkek beğenmiyor resmen. Ecbert'i saymazsak kendisiyle yatıp da elinden ölmeyen yok.

0|0
3|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ragnarın mezarına bir lagertha bir de bjorn gider zaten.

Yalnız çocuk nasıl baltayı indirdi.

0|0
    0|0
    • Amma güldüm o sahnede, bir de üstüne korktu velet. Ragnar gibi birinden nasıl öyle bir evlat çıkar anlamak güç.

Zaten oğullarına sahip çıkacağına o çinli hatunla fantezi yapmanın derdinde Ragnar. Ubbe falan aklı başında ama zerre kadar ilgilenmiyor çocuklarla

• Şu ikinci oğul, Ubbe çok zeki gibi sanki. Floki'yi o yakaladıydı. Babası gibi 'deli dana gibi koşmayayım, bir bakayım' diyor.

Normandiya'yı Rollo'ya veriyorlar dük yapıp, orda bir aktif viking krallığı kurulmuyor, Rollo'yu hristiyan yapıp orda toprak vererek kuzeyden gelecek saldırılara karşı müdafaa etmesini istiyorlar. Oluyor sana bölgenin adı Normandiya.

Ragnar 845'de Paris'i yağmalamış, Normandiya 910'da kurulmuş bu arada

• ha evet ubbe. Ivar la karıştırdım :D.. Evet öyle oluyor, sanırım 865 gibi de ingilterenin doğusunu hallediyorlar.

Kızlar Ne Diyor 3

• sanmıyorum evleneceğini.

0|0
    0|0
  • Daha 3. bölümündeyim birazdan 4e başlıycam

0|0
    0|0
  • Evet evlenir

0|0
    0|0
    • Sanmam, 3. sezon finalinde hep Ragnar'ı sevdiğini söylemişti.

Kadın resmen Kalf'a 'Beni ne Ragnar'lar, ne Rollo'lar istedi' diyerekten pıçağı geçirdi.

Erkekler Ne Diyor 2

• Evlenir

0|0
    0|0
  • dizi sonunda ragnara doner diyorsun yani...

0|0
    0|0
Yükleniyor...