Survivor'da öne çıkan 4 karakterden hangisini tutuyorsunuz?

Survivorda öne çıkan 4 karakterden hangisini tutuyorsunuz?

-Atakan
-Nagihan
-Semih
-Nihal

• Atakan
    44% (140)35% (56)41% (196)Oy Ver
  • Nagihan
    7% (23)9% (15)8% (38)Oy Ver
  • Semih
    33% (104)43% (70)36% (174)Oy Ver
  • Nihal
    16% (49)13% (21)15% (70)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
update

1|3
86|50

En İyi Kız Görüşü

• Nihal sempatik gibi ama semih çok gıcıkk diğerlerinide tanımıyorum zaten :)

3|2
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Metin 2 de sura'ydım ama bunların özelliklerini bilmiyorum 😃

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 85

• Atakan dışındakileri gereksiz buluyorum. Nagihan karakterinden dolayı itici. Semih zaten bir boka yaramaz herifin teki.

3|1
    0|0
  • Semih.

3|0
    0|0
  • İzlemiyorum yazmak için geldim *-*

1|0
    0|0
  • Karakterinden ötürü semih.. Diğerleri dandik insanlar.. Ama semih de hiç biraz alttan alayım düşüncesi yok.. Belki daha iyi Böyle :)

1|0
    0|0
  • Damarlarından akan kaan Atakaann :D

0|1
    0|0
  • Semih'i tutuyorum. Ama bireysele döndüğünde Atakan da olabilir. Atakan'ın karakterini dürüstlüğünü beğeniyorum. İlk başlarda her ne kadar sinir olsamda. Ama şu an Semih

2|0
    0|0
  • Semih

0|0
    0|0
  • Tv8 izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Atakan

0|0
    0|0
  • nihal diyim bari D:

0|0
    0|0
  • Atakan 💪💪

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • hiçbiri izlemiyorum bile

0|0
    0|0
  • Semih 😄

1|0
    0|0
  • Hiçbiri

1|0
    0|0
  • Efecan?
    oyunlarda performansı iyi nihal yerine efecan koysaydın
    bir halta yaradığı yok işte benim sitilim podyumu sanıyor prenses..

0|0
    0|0
  • Semih

2|0
    0|0
  • Semihin ağzından bir küfür çıkmadı zaten atakanda zıplatayım mı kelimesinden sonra bitti benim için

0|1
    0|0
    • @utopiaa al işte atakanı sevende anca bu kadar olabilir bunları diyebilecek kapasiteye sahip

• @utopiaa eğer öyle bişey olsaydı semih yarışmadan zaten çıkmıştı bile ki araştırırsan kürre eski fetullahçılardan bu kadarda cesaret edemez hem hangi canım 24 saat canlı izlenen bir yarışmada bunu yaparda kendi kuyusunu kazar semih zeki aynı zamanda ahlaklı bir insan böyle bişey yapamaz ayrıca atakan orada adamına göre muamele yapacaksa o sözü diyen zafere yapacak en azından yani orada kızlarda var yanlış anlaşılabilir ki anlaşıldı acunda sert bir şekilde uyardı

• Bu 4 kişi arasından mecburen Atakan

0|0
    0|0
  • Tuğba özay 😄

0|0
    0|0
  • aslında tuğbayı tutuyorum

0|0
    0|0
  • Hiçbiri hele o nagihan niye okadar kicini yirtio anlamadım

0|0
    0|0
  • nagihan diyorum. kadın olmasına rağmen başarılı

0|0
    0|0
  • Eğer ütopyayı çok iyi bir şekilde izlememiş olsaydım Semih'i survivorda sevebilirdim. Ama yok bir türlü ısınamıyorum adama.

0|0
    0|0
  • Tabisi semihim

1|0
    0|0
  • Semih 👍👍👍

1|0
    0|0
  • Efecanim😄😄

0|0
    0|0
  • Semih reis 😄👍🏻

1|0
    0|0
  • Atakan kazanır bu sene

0|0
    0|0
  • Favorim Atakan. Gerçekten iyi bir yarışmacı. Nagihan kendini beğenmişin teki. Kızdığı zaman oyun kazanmıcam diyor. Ukalaaa. Semihte favori isimlerimden. Nihal zaten beyni olmayıp fikri olan bir insan :D

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    55

Erkekler Ne Diyor 49

• Tutup ettiğim biri veya bişi yok..
    Yarışmanın tek güzelliği Gizem Memiş.. gerisini geç..
    Gizem'in güzelliğini görmek için izlenebilir. Ayrıca içlerinde tek harbi ve doğal olan da Gizem Memiş. Allah ana- babasından razı olsun, güzel evlat yetiştirmişler. Gerisi soytarı ve karekteri bozuk cinsler..

0|0
    0|0
  • Semih

1|0
    0|0
  • nihal :D

0|0
    0|0
  • Atakan Tabiki. Semih nedir öyle yaa. İğrenç bir kişiliği var. Saygısız karaktersiz. Adam takım arkadaşlarını satacak kadar ilerletti işi. inanılır gibi değil

1|1
    0|0
  • Hiçbiri değil be, gerçekten değil. Bindim dışında yarismadaki en iyi karakter kesinlikle Yılmaz Morgül, adam her saniye doğruları söylüyor. Bir Yılmaz Morgulu cinsel kimliğinden dolayı yapmacık bulan gereksiz insanlar var. Yahu adam gay, gay olmakla, kadınsı olmakla yapmacikligin ne alakası var? Ülkede ne kadar homofobik insanların olduğu loooop diye dokuluveriyor ortaya

0|0
    0|0
  • Bana benzeyen adam semihi tutuyom tam bir reis. o olmaz ise eger atakan. cok düzgün bir adam eger semihle atakan finale cıkarsa atakan alsın derim şahsen hak ediyor her anlamda.

0|0
    0|0
  • Nihal diyenler kızı tanımıyor.

0|0
    0|0
  • Kimseyi tutmuyorum, çünkü yarışma değil de dizi izler gibi izliyorum. Gönül ister ki Yattara kazansın ama hep aynı senaryo :/ Kıbrıs'ta Atakan ile Semih finalist koltuklarına oturuyor, Avatar parayı cebe indiriyor. Sizde her kimi tutuyorsanız, tuttuğunuzla kalıyorsunuz..

0|0
    0|0
  • Atakan daha makul hareket ediyor bence

0|0
    0|0
  • yarışmanın birkaç bölümünü izledim. bu semih gibi canım görmedim. adam dedikoducu aptalın teki. erkekliğin yüz karası

0|0
    0|0
  • Hayatın formülü survivorun morgülü :)

0|0
    0|0
  • Survivor izlemem aslında

0|0
    0|0
  • atakan...

0|0
    0|0
  • Semih beğeniyorum bir duruşu var onu tutuyorum ancak bir yalnis yaptı bence dokunulmazlık işinde takıma baştan ben sizi korumam net olarak dokunulmazlık yarismayacağim dese daha etik olurdu böyle sanki arkadan plan yapıyor gibi oldu ters gelebilir çok guveniyo halk oyuna Semih ama korkuyorum ters teper o gıcık 7 liden biri 1. Olur diye gercekten

0|0
    0|0
  • nihale cok uyuz oluyorum keske gitse

0|0
    0|0
  • Hiç biriyle alakam yok.
    Çünkü hiç birini izlemiyorum.

0|0
    0|0
  • İzlemiyorum.

0|0
    0|0
  • Atakan ve nagihan

0|0
    0|0
  • abi oturup bu dangalak programları izleyeceğinize biraz okuyun araştırın bilgi ilim sahibi olun ya. Saçma sapan şeyleri her sene ısıtıp önünüze koyuyorlar sizde izliyorsunuz.

1|0
    0|0
    • Her gün 2 saat kitap okuyorum.
      2 saat ingilizce öğrenimi görüyorum.
      Akşama kadar ders çalışıyorum.
      Akşamda kafayı dağıtmak için survivor izliyorum.

Sana saçma olan birşey bana gayet zevkli gelebilir , bana zevkli gelen bir çok uğraşımda sana sıkıcı gelebilir. Renkler ve zevkler tartışılmaz kuramına keşke saygı göstersenizde sizinde akıllı ve bilgili biri olduğunuza inanabilsem.

İyi günler.

• Yattara.

0|0
    0|0
  • Hiç Biri Değil

0|0
    0|0
  • Atakan adamın dibi

0|0
    0|0
  • semihi tutuyorumda nihal ne alaka? dsfs

1|0
    0|0
  • Mehmet

0|0
    0|0
  • Hiçbirini tanımıyorum.

0|0
    0|0
  • takip etmiyorum

0|0
    0|0
  • Tekrar karsima xikmasjn diye cevap veriyorum

0|0
    0|0
  • türk milleti nasıl bir cins oldugunu gene gösterdi, hasanı tutan tayfa atakanı tutuyo buseferde :)

0|0
    0|0
    • Zoruna mı gitti?

• @utopiaa evet orada ibo da vardı aynı zamanda yusuf, bektas vede yanilmiyosam mert vardı mert olduğundan emin değilim. Kendine hatasını kendi köşesine attı rezalet büyük sporcu dediğin olmadı daha çok çalışıp yapcaz der

• Peki sen nerden biliyorsun bunları?

• Nagihan

0|0
    0|0
  • semih :D

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    19
Yükleniyor...